2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494872 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من 25 هفته ام . و واقعا نمیدونم چه نوع روشی رو برای به دنیا آوردن نی نی کوچلوم داشته باشم , راستش تو تهران هم غریبم و هیشکی رو ندارم. از زایمان طبیعی نمی ترسم چون میتونم دردش رو تحمل کنم فقط از این میترسم که در اثر بی تجربگی ماما بچه ام طوریش بشه ؛ و دیگه اینکه میگن بعد از زایمان طبیعی فرم دستگاه تناسلی بهم میریزه درسته؟ ازتون میخوام منو راهنمایی کنید .مرسی مامان های گل
2728
سلام بچه ها...من از لحاظ روحی خیلی ضعیف شدم توی بارداری و الان هم ماه هفتم ام...خیلی نیاز دارم پیش یک دکتر خوب برم که از لحاظ روحی هم کمکم کنه و ترسهام بریزه
تو رو خدا اگه دکتری میشناسین توی صارم که علاوه بر خوب بودن،آرامش و انرژی مثبت هم بده بهم معرفی کنین
2738
سلام ناهید جان , ممنون خانومی , می تونی آدرس یا شماره تلفنی از دکتر شاه حسینی برام بذاری ؛ تو از بیمارستان صارم کاملا راضی بودی دیگه ؟
خود دکتر هم بالا سرت بود؟
کل هزینۀ بیمارستان چقدر شد ( ببخشید می پرسم ها و لی خوب اینا هم برا برنامه ریزی لازمه دیگه )
ممنونم ناهید جان ایشالا نی نی تو سلامت و شاد باشه برا منم دعا کن چون نمی دونم چیکار کنم هرکی یه چیزی می گه
لیلا جون زنگ بزنی بیمارستان خودشون شماره موبایل دکتراشون رو می دن

من نمی دونم مطب هم دارن یا نه

44670888 شماره بیمارستان یک شنبه یا سه شنبه زنگ بزنی می تونی با خود دکتر هم حرف بزنی من اول تلفنی با دکتر حرف زدم بعد رفتم پیشش

من از همه چیز راضی بودم دو تا از دوستامم اونجا رفتن اونا هم راضی بودن

بیمارستانشم که عالیه

هزینه حدود 400 و خورده ای شد با بیمه تکمیلی که 200 تومن هم تامین اجتماعی 5.6 ماه بعدش بهمون داد
ناهید جان سلام تو یه تاپیکی خوندم شما هم شقاق سینه داشتی میخاستم بدونم راه حلی پیدا کردی منو راهنمایی کنی دوستم؟؟؟
عشق 2 حالت داره ...عشق مادر به فرزند...، عشق خدا به بنده....... بقیه ش تاثیرات هورمونیه ..

Lilypie Third Birthday tickers
مژده جون جریان من که ........ چی بگم تا حالا کسی رو مثل خودم ندیدم تا الان که دخترم 18 ماه شه مشکلش حل نشده باشه

من فقط زمانی که هویج رنده می کنم و زمانی که ارده می زنم کمی بهتر می شه

دکتری گفت پوستت نازک شده فقط باید روغن کنجد اصل بزنی برای زخم و ......... خیلی خوبه

من فعلا دارم ارده می زنم کمی بهتره
گلایل جون می تونه بره صارم و اونجا بخواد که سزارین بشه مشکلی نیست

من چند تا درد مثل پریود داشتم

ولی برای اتاق زایمان اصلا درد نداشتم

خودم می خواستم که دوز دارو رو رام بیشتر کنند

منو سه بار بی حسی دادن

2706