2703
2553
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494738 بازدید | 3890 پست
سلام من امروز رفتم سونو خیلی نگرانم گفته یک لایه نازک مایع در خلف پلاسنتا دیده می شود که می تواند به نفع یک هموراژی کوچک خلف جفت باشد...... کسی می تونه کمکم کنه تا وقت دکترم 20 روز مونده دارم میمیرم از نگرانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آوید جان خیلی رعایت کن، سونوت میگه یه مایعی پشت جفتت هست که ممکنه خونریزی باشه، حتما استراحت کامل داشته باش، به هیچ عنوان کاری نکن که به شکمت فشار بیاد، حتما هم شنبه برو پیش دکترت، ولی نگران نباش و استرس هم نداشته باش، برای خیلی ها اینجوری می شه و خودش خوب می شه،
سلام ، من چهارشنبه رفتم معاینه دهانه رحمم بسته بسته بود :(( با اینکه از هفته 16 دارم میرم استخر صارم زایمانم اونجا انجام میدم ، به نظرتون چی بخورم که هم دهانه رحمم زودتر بازبشه و هم اینکه زیاد گرمی نباشه که بچه زردی بگیره؟
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
2456
سلام دوستائی که جدیدا تو صارم زایمان کردید میشه لطفا بگید برای ساک بیمارستان چی باید حاضر کنیم و با خودم ببرم که دیگه اونجا همسری و دنبال چیزی نفرستن زایمان من مردادماهه لطفا راهنمائیم کنید
خدایا شکرت میکنم برای رضای مهربونم و ثمره عشقی که بهمون بخشیدی
ملودی جان من 22 ام زایمان کردم سزارین شدم 2 دست لباس واسه کوچولوت ببر پوشک و اینا میدن دتمال مرطوبم یادم نیست فک کنم دادن من اتاقم وی ای پی بود وسایل پذیراییم داشت با کمپوتو اینا که باید میخوردم ولی وی ای پی نگیرین اذیت میشین بخاطره ساعت ملاقاتش که ازاده واسه خودمم چیزی لازم نشد یه روسری ببر واسه ساعت ملاقات با لباساتوواسه برگشتن خونه بازم بپرس نزدیکه زایمانت طبیعی میخوای؟؟
دخترگلم 40 هفتس که با منه انشالله تا اخر هفته بغلمه
ستایش جون منم مثل شما شدم 40 هفته و 5 روز وایستادم اخرش سز شدم کلیم راه رفته بودم البته من لگنمم خوب نبود امیدوارم هر چی به صلاحته پیش بیاد ولی راه خیلی بورو دکتر من شربت زعفرون و گل گاو زبونو گفته بود بخورم میخوای امتحان کن
2714
ممنون پریسا جون ، و تبریک برای تولد دخمل گلت بله ایشالا اگه خدا بخواد میخوام طبیعی زایمان کنم فقط نمیدونستم برای ساک چی بردارم پس لباس برای نی نی و خودم کفایت میکنه؟؟ و من تصمیم دارم اتاق خصوصی بگیرم به نظرت خوردنی هم با خودم ببرم یا نه؟
خدایا شکرت میکنم برای رضای مهربونم و ثمره عشقی که بهمون بخشیدی
برای ساک نینی دو دست لباس و جرابو و دستکش و کلاه و اینا اتاق خصوصیو نمیدونم خوراکی داره یا نه از اون خانومه که نوشته از من بپرسید بپرس بهت میگه ایشالله که بتونی طبیعی بیاری من که قسمتم نشد اگر طبیعی اوردی حتما بلافاصله لیزرو شروع کن خود بیمارستان داره ادکترم نیک نفس بود دکتر شما کیه ؟؟
ملودی جان من دوستم هفته پیش تو صارم زایمان کرد گفت هیچ وسیله نمی خواد فقط 1 دست لباس واسه جوجوت و لباس خونه رفتن واسه خودت اگر هم اتاقت وی ای پی نیست واسی خودت اب میوه و خرما هم ببر
2706