2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494830 بازدید | 3890 پست
مچول عزیزم خیلی خیلی بهت تبریک می گم از سالم بدنیا اومدن نی نی ت و بازم بهت تبریک می گم بخاطر اراده قویت . خیلی هم ازت تشکر می کنم که تجربتو در اختیار قرار دادی که افرادی که مثل من شک دارن توی طبیعی یا سزارین ، بعد از خوندن این مطلب مصصم بشن برای انتخاب . بعد از خوندن مطالبت به شدت فشار من افت شدیدی کرد و قند خونم به شدت افتاد . طوری که از روی صندلی افتادم و همکارم یه شکلات برام آورد که بخورم . بعد از اون نشستم جلوی فن با دمای آخر خودمو خنک کردم . الان که دارم می نویسم خیلی بهترم . روحیه بسیار ضعیفی دارم و ترس خیلی شدید . من تا سه ماه بعد ازدواجم پرده بکارتم پاره نشد و بعد از مراجعه به دکتر ، گفت باید جراحی بشه اما صلاح دونست به مرور زمان این اتفاق بیافته . خلاصه بعد از سه ماه تلاش و ترس با درد شدید پاره شد . وقتی دوباره برای معاینه رفتم دکتر گفت کاملاً پاره نشده و به مرور زمان و حتی هنگام زایمان طبیعی پاره میشه . خلاصه بعد از 5 سال زندگی مشترک هنوز از ژل و مواد شل کننده استفاده می کنم . پیش دکتر کرم نیا هم که رفتم بهم یه دستگاه داد که هر روز اونو داخل کنم تا هم ترسم بریزه هم گشادتر شه . اما بعد از 2 هفته هنوز از نایلون درش نیاوردم . حالا اینو می خوام بگم . خیلی ممنون که تجربتو در اختیار من قرار دادی که من تصمیم قطعی ام رو برای سزارین بگیرم . من با خوندن این مطلب حالم به شدت به هم خورد چه برسه به اینکه تو موقعیتش قرار بگیرم . خیلی خیلی خیلی ممنون .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
محبوبه جون، من گرگان زندگی می کنم، اونجا کلاس رفتم، 12 جلسه بود، از شما چه پنهون که خبر خاصی نیست تو این کلاسها، همه چیزایی که می گن رو تو نت می تونی پیدا کنی، تنها خوبیش برخورد و صحبت با مامانای هم دوره ایت بود، و ضمنا چون صدای قلب جنین رو هم چک می کردن اینشم خوب بود، خیلی حال می داد، یه ذره هم ورزش می کردیم، که ورزش هام چیز خاصی نبودن، الان دوماه مونده به زایمانم اومدم تهران پیش مامان اینا که بیمارستان خوب باشم، گرگان بیمارستاناش تعریف چندانی نداره، اصلا بیمارستانم هیچی، می خواستم پیش مامانم باشم، تو زندگیم اینقدر لوس و مامانی نبودم
اگه اهل سرچ کردن و مطلب خوندن باشی چیز جدیدی به معلوماتت اضافه نمی کنه، ضمنا بچه ها مطالب خانم روستا رو هم گذاشتن تو نینی سایت، اونم خیلی خوبه، برای من که حرفاشون خیلی تکراری بود، فقط می گم اینکه قلب رو چک می کنن خیلی حال می ده، اینو تو هر بیمارستانی که بری برات انجام می دن، من یه ماه پیش فکر می کردم نینیم تکون نمی خوره همسرم و بیدار کردم نصفه شبی رفتیم اورژانس یه بیمارستان که نزدیک خونمون بود، 5 تومن گرفتن و صدای جنین رو گوش کردم، ازون به بعد خیالم راحت شد، :)
2706