2733
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494868 بازدید | 3890 پست
سلام مامان های خوججل من اواسط 7 هفته گی هستم معده درد وحشتناکی گرفتم که نگو و نپرس دارم میمیرم هیچی نمی تونم بخورم میوه الان یه هفته هست که لب نزدم می ترسم واسه کنجدم این نخوردنها بد باشه ولی خوب آخه چه کنم هر چی می خورم درد معدم 10 برابر می شه می خوام بدونم شما ها هم مثل من بودید یا اینکه مال من غیر طبیعیه در ضمن منم صارم می رم و دکترم خانم دکتر میر فندرسکی هستند اون روز با بیمارستان تماس گرفتم و با مشاور بیمارستان صحبت کردم گفتن پنتوپرازول می تونم بخورم حالا موندم بخورم یا نه البته امروز صبح یکی خوردم تا 20%بهتر شدم ولی بازم انقدر معدم درد می کنه که افتادم تو تخت تو رو خدا اگر راه کاری می دونین به من بگین
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا من هفته 24 هسنم میخوام طبیعی زایمان کنم. دکترم 2 تومن زیرمیزی میگیره و بیمارستان بهمن زایمان میکنه. میخوام برم صارم و دکترمو عوض کنم. به نظرتون خوبه؟ کدوم دکترش بهتره؟
2731
منم میخام دکترم رو عوض کنم و تو صارم ایمان کنم کسی از هزینه های جدیدش خبر داره ؟ اگه کسی تازگی زایمان کرده و دکترش هم هزینه جدا نمیگیره و کارش عالیه لطفا بهم معرفی کنین مرسی دوستان
2738
بچه ها دکتر من گفته بدون اپیدورال زایمان کن خیلی راحت تری فقط فرایند زایمان رو کند می کنی و اتاق عمل رو شلوغ . احتمال پی پی نی نی هم بالا می ره
ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم
2706