2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494873 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به همه سال نو مبارک .نداجون منم آخراردیبهش زایمانمه ایشالا طبیعی با نیک نفس تونستی بیا از تجربت وبرخورد پرسنل بگو وآیا شوهرتو راه دادن یا نه
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
النازم دکترم دکترنیک نفس هستن خیلی مهربونه هرچی رو سر وقتش تجویز میکنه وبهت میگه من چون کرجم دیر به دیر میرفتم ماههای اول کلی پشیمونم واسه طبیعی هم گفت شما فعالیت خودتو داشته باش ولی دلتو خوش نکن به حتما طبیعی باید بشه چون هم هفتهای آخر معلوم میشه وهم ساعت زایمانت تا چی پیش بیاد.آخه من افسردگی دوران بارداری گرفتم کلی واسم توضیح میده وآرومم میکنه و واسه همه چی آمادم میکنه وآرامش میده بهم خلاصه من که خیلی دوسش دارم وشوهرم هم خیلی قبولش داره اما ماماها خیلی حرص آدمو در میارن شوهرم میگه تو خیلی حساسی بیچارها این همه احترامتو میزارن
فاطمه جونم دختر نازم هزاران بار خدارو شکر میکنم که تورو بهم داده.عاشقتیم منو بابایی
2738
دکتر هم متوجه شده تا میرم خودش بلند میشه کل معایناتو انجام میده.من بودن شوهرم واسم خیلی مهمه چه معاینه چه زایمانم واسه معاینه که راحت بودیم وکلی هم دکتر به شوهرم توضیح میده چه کارهایی باید واسم انجام بده و توصیه های لازمو میده واسه حضور همسر هم موقع زایمان پرسیدم گفت4سانت باز بشه اما از اطلاعات پرسیدم گفت وقتی بچه میخاد بیاد میگن بره داخل میخام این سری دوباره بپرسم با اینکه دکتر گفت تونگران اون لحظه نباش.امیدوارم سرتو درد نیوره باشمو حرفهام کمکت کنه راستی من توی بیمارستان میرم پیششون
سلام بر همگی . دوستان من قصد دارم برای مراقبتهای قبل بارداری برم صارم . من دوست دارم بچم اردیبهشتی بشه یعنی باید شهریور باردار بشم . خیلی می ترسم که نشه و این زمان کافی نباشه آخه من سه ساله که ازدواج کردم و تیروئید کم کار دارم یه مدتی هم هست که دیگه دکتر تیروئید نرفتم و قرص مصرف نکردم . میخواستم ببینم صارم آزمایشات مخصوص تیروئیدم میگیره برای بارداری چه آزمایشاتی انجام میدن ؟ و اینکه آیا اول باید برم دکتر غدد بعد برم برای مراقبتهای بارداری یا اینکه خودشون اونجا بررسی میکنن و دارو میدن؟
خداجونم شکرت . فرشته کوچولوی من آرتا جونم 30 اردیبهشت 94 زمینی شد.
سلام دوستان من امروز رفتم صارم با دکتر بختیاری بهم وقت دادن. خیلی حس خوبی نسبت بهش نداشتم میخواستم ببینم از شما مامانای گل کسی پیش ایشون رفته ؟ چطور دکتریه؟ کسی تجربه ای داره ؟
زی زی جان من راجب هزینه چیزی نپرسیدم . دقیقاً نمی دونم من حدوداً چهار الی پنج تومن تخمین زدم از صحبتای بچه های اینجا اینطوری فهمیدم . من فعلاً سر دکترم یه کم مرددم نمی دونم چه جور دکتریه خیلی به دلم نشست. شما چیزی از دکتر بختیاری شنیدین؟
2706