2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494842 بازدید | 3890 پست
سلام دوستان
منم برای همین ماه از خانم دکتر کرم نیا وقت گرفتم امیدوارم کارش خوب باشه
کسی بابت سونو ان تی صارم رفته؟
کارشون چطوره؟
جنسیت هم بهتون گفتن یا نه؟
دکتر آقاست یا خانومه،؟
خدایا شکرت میکنم برای رضای مهربونم و ثمره عشقی که بهمون بخشیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ملودی جون دکتر منم خانوم کرم نیا هستن که بینهایت ازشون راضیم.
امروز پیشش بودم دستامو گرفت و با یه مهربونیه خاصی که همیشه داره گفت مامان خوبی بودی و هستی و اصلا اذیت نکردی ، سوال خاصی برای عملت نداری؟ بعدم درباره مزیت بی حسی نسبت به بیهوشی عمومی گفت و گفت قول میدم روز زایمانت یکی از بهترین خاطره های زندگیت بشه.
درمورد سونوگرافی هم آره من سونوهامو و کلا همه ی آزمایشامو همونجا رفتم. عااالیه. فقط یه کم معطلی داره دیگه. پزشکشم مرد هست ، دکتر خواجه نژاد که اونم یه دونس. مهربون و ماهر
2728
باشه هلو جونم
من لگنم یه کم مشکل داره. بهم گفت شاید شاید یه کم زایمانت سخت باشه ، گفت احتمالا مامانتم زایماناش سخت بوده. اینو که گفت دیگه مطمین شدم که سخته. منم نازک نارنجیییی.
ولی واقعا درست میگفت چون مامان من واقعا 4 تا زایمان طاقت فرسا داشته.
سیما جان من رفتم پیش میرفندرسکی خوب بود ولی من کلا یه ذره با صارم مشکل دارم. الان دو دفعه که من دارم میرم هم برخورد ها به نظرم خیلی جالب نبود هم اینکه هر دوبار به سختی تونستن ضربان قلب بچه رو بگیرن. دفعه اول که ماما با حالت بدی گفت خودت خیلی چاقی این لایه های چربی نمی ذاره صداش واضح بیاد. این دفعه هم که ماما داشت با مبایلش حرف می زد و گفت سن حاملگیت پایینه صداش خوب نمی یاد یه ذره هم نویز داره دستگاه. در صورتیکه من روز قبلش پیش دکتر خودم صفارزاده که رفته بودم دستگاه دیجیتال داشت ضرربان رو خیلی راحت گرفت حتی عدد ضربان هم مشخص بود که گفت نرماله. حالا یا دستگاه هاشون قدیمیه یا ماما ها درست کار نمی کنن
مرسی ننه قلی جان....خود دکتر چطور بود؟معطلی زیاد داشتید تا برید داخل؟با حوصله بود؟
دکتر صفارزاده رو تعریفش رو زیاد شنیدم...چرا الان بازم پیش خودش نمی رید؟میشه از دکتر صفارزاده هم کمی بگید؟مطبشون شلوغه؟معطلیش زیاده؟برای مزیضاشون خوب وقت میزارن؟من پیش یه دکتر رفتم انقدر مطبش شلوغ بود اصلا نمی تونست برای مریضاش خوب وفت بزاره..دنبال ی دکترم که خوب باشه اما خیلی شلوغ نباشه و معطلی نداشته باشه...دکتر صفارزاده توی کدوم بیمارستانها هست؟
بچه ها من یه ماه دیگه وقت سزارین دارم.....ولی نمیدونم چی شد یهویی نسبت به دکترم وسواس گرفتم؟؟!!! حس خوبی ندارم.....احساس میکنم یه کم گیج میزنه؟؟؟؟!!!
حالا چیکار کنم؟؟؟ شما کی رو پیشنهاد میکنید؟؟!!!
دکترم مقدمه
آرمینا الان 6ماه 12روزه که اومده تو بغل مامانش
سلام بچه ها کسی با دکتر معصومه بختیاری صارم طبیعی زایمان کرده؟
راستی کلا چند سانتی متر میبرن و بخیه میکنن؟ و چقدر طول کشید بخیه ها خوب شد ؟ و از کی میشه هر چی میخوایم بپوشیم مثلا شلوار جین و ... جای بخیه ها اذیت نمیشه؟ ممنون.
2706