2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494870 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اونقد دوس دارم برم اکوا..ولی منم چسبیدم به خونه ..از جام جُم نمیخورم
ولی حتما بنظرم کلاس اپیدورال و مراقبت بعد از زایمانو بریم..خوبه بدردمون میخوره
امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش
2731
من دو هفته پیش پرسیدم گفتن فعلا قیمتا همینه و افزایش نداره..حالا تا خدا داند
شما بیمه تکمیلی داری؟
امیرعلی من 29 اسفند قدم رو چشمامون گذاشت قربونش بشم چقد زود داره بزرگ میشه شاهپسرم..خدایا حافظش باش
منم ندارم..خیلی تلاش کردم جور کنم ولی نشد ..آخه همشون 6 ماه انتظار زایمان داشتن لعنتیا!..بمن نمیخورد
خوب بود حدود دو تومنو بیمه میداد
2738
آره واقعا..اینم فقط با یه شب بستریه..
اگه نینی مثلا nicu بخاد هزینش بیشتر میشه..یا برا زردی بخاد بستری شه..
یه خانمی میگفت بعد زایمان هی میان بهت مشاوره بدن با عناوین مختلف بعد تو فاکتر هر کدومو یه جلسه مشاوره با هزینش میزنن..میگفت هیچکدومو قبول نکنید چون همشو خودتون بلدید و با مطالعه میشه فهمین چی به چیه..میگفت فقط فیلمبرداری زایمانو از دست ندید اون میمونه
تازه میگفت اتق vip هم برا بقیه خوبه..فقط چند تا کمپوت میذارن تو یخچال خداد تومن حساب میکنن
2706