2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494873 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه مشاور برای روانشناسی میاد در مورد افسردگی بعد از زایمان یکی دیگه نوع شیر دادن به بچه که اینو از پرستارها هم میتونی بپرسی یه مشاور کودک البته پزشک اطفال چند نوبت میاد ویزیت میکنه و خدایی هم خیلی چرته.. در اخر بابت هر پزشک ازتون ویزیت میگیرن که البته زیاد نیست کلا 100 تا 120 میشه
CafeMom Tickers
اردیبهشت جان من از اپیدورال خیلی راضی بودم کلا زایمانم خوب بود وقتی اومدم خونه خیلی راحت برای خودم میجرخیدم داداشم میگفت تو چرا حالت بد نیست که فک میکنم بیمارستان صارم واقعا تو این زمینه خیلی عالی هست درسته که هزینش یکم بالاست ولی می ارزه
فقط من وقتی اسپاینال شدم یکم نفسم تنگ شد و ترسیدم ولی دکی همش بهم میگفت طبیعیه و یکم باید تحمل کنم تا بهتر بشم ولی من انقد ترسیده بودم همش میگفتم من دارم میمیرم که دکتر مجبور شد بهم ارام بخش بزنه که بعدا خیلی پشیمون شدم چون از زایمان هیچی نفهمیدم و کلا تو توهم بودم اگه من 5 مین دندون رو جیگر میزاشتم اون حالت نفس تنگیم از بین میرفت
CafeMom Tickers
2738
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=501974&PageNumber=5
ممنون میشم سر بزنید نه فروشه جنسه نه خی انت تنها یک سواله :
اگر به پیش از بارداری و مادر شدن بازگردید چه ویژگی هایی را حذف میکنید؟؟
و دوست دارم ... خدایی که در این نزدیکیست ...
بچه ها ترخدا کمک من تو هفته ی 27 و ساکن کرجم نظرات شمارو که خوندم خیلی امید وار شدم میخوام بیام صارم ولی دکتر خوبو چی کار کنم دکترمو چجوری باید انتخاب کنم استرس گرفتم اگه کسی یه دکتر خوب ئیشناسه به منم معرفی کنه واقعا گیج شدم
2706