2733
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494873 بازدید | 3890 پست
سلام ملودی جونم. عزیزم من پزشکم دکتر کرم نیا هستن. خیلی ازشون راضیم بسیار آرامش میدن به خانوما. بعد از دکتر کرم نیا هم من دکتر میرفندرسکی و بعد از اون دکتر مصدق رو بهت پیشنهاد میکنم. بازم تحقیق کن دوست خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون خانووم گلی خیلی خوشحالم که دوستای خوبی مثل شما پیدا کردم شما پیش از بارداری هم پیش همین دکتر می رفتید؟
لزومی داره که من از حالا تحت نطرشون باشم . آزمایشات پیش ازبارداری را تحت نطر ایشون انجام بدم؟
راستی خانووم گل شما چه زمانی به سایت سر می زنید من هم همون زمان بیام البته اگه لطف کنید ممنون می شوم.
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

ملودی جان از قبلش برو. چون خودت می دونی که دکترای ایران هیچ کدومشون هم دیگرو قبول ندارن. برای همین برو پیش کسی که می خوای دوران بارداریتم باهاش باشی و یکبار خون ببده و هزینه کن. دکتر منم دکتر مصدق
35+2
2728
ممنونم مامان نگار جون واقعا درمونده شده بودم شما هم باردارین یا به سلامتی این دوران رو پشت سر گذاشتید نی نی زیبا تون الان تو بغلتونه به هر حال آرزوی بهتریت ها رو براتون دارم امیدوارم بازم با هم مکاتبه داشته باشیم
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

ملودی عزیزم منو ببخش که انقدر دیر اومدم و جواب دادم. آخه امروز تولد مهمترین و بزرگترین مرد زندگیم یعنی پدرم بود. واسه همین از صبح تا یکساعت پیش اونجا بودیم. خانومی من از قبل تحت نظر ایشون نبودم، چون بارداریم بدون برنامه ریزی اتفاق افتاد. ولی اگه 3-2 جلسه قبل از اقدام یه سر پیش پزشکت بری خیلی خوبه. چرا که نه؟ . منم روزا تا 4 عصر نیستم فدات شم، ولی از اون ببعد هستم تا دیر وقت. خیلی خوشحالم که دارم دوستای خوبی مثه شما پیدا میکنم
سلام خانووم گلی مبارک باشه تولد پدرتون انشاالله 120 سال سایشون بالا سر شما و خانوادتون باشه عزیزم
منم تا دیر وقت هستم پس اگه آمدید یه جورایی برام پیام بزارید ممنون میشم در ضمن منم از اینکه دوستای خوبی مثل شما دارم خیلی خوشحالم

2738
از مامانای خوشگل کسی هست؟

گلابتون جون منم صارم میرم پیش دکتر نیک نفس.

4 میلیون هزینه سزارین + یک شب بستری توی اتاق خصوصی هست. حالا دیگه خیلی بشه میشه 4.5
به نظرم خیلی ها زیادشم میکنن

من خودم دیروز از دکترم پرسیدم
روشای من , روشنی بخش زندگیم
16 آذرماه ساعت 12.30 دقیقه ظهر اومد تو بغلم..
مامان سارینا شما چند جلسه پیش ایشون رفتین؟
روی پرده خانه خدا این آیه حک شده است:"نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم" و من: هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم..."بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم"
2706