2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494842 بازدید | 3890 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظاهرا دکتر شاه حسینی تا پایان تیر هستش ولی بیمار جدید فکر کنم نمیبینه. بیمارای خودش رو هم فرستاده پیش دکترای دیگه. فقط اونایی که زایماناشون تو تیر هستش هنوز می بینه. اگه میخوای مطمئن بشی میتونی زنگ بزنی صارم بپرسی.
2728
سلام بچه ها...
من هفته پیش تو صارم زایمان کردم... دکترم کرم نیا بود و میخواستم زایمان طبیعی داشته باشم، ولی بچه ام پایین نیومد و دکتر دوباره معاینه کردن و گفتن احتمال اینکه تا چند روز دیگه هم به دنیا بیاد کمه... به نظر من سزارین کن... دیگه منم به حرفش گوش کردم و سزارین شدم... که خیلی تصمیم درستی بود چون پسرم توی رحم موقعیتش خوب نبود و سزارینم هم به سختی بود... یعنی اگه دردام طبیعی شروع میشد هم احتمال زیاد سزارین میشدم...
بی حسی اسپاینال شدم و دکتر بیهوشیم تاجبخش بود، خیلی دکتر ماهیه... بخش عمل کلا کادر خیلی خوبی داشت و خیلی مهربون بودن
اگه سوالی داشتید دوباره هر وقت تونستم میام جواب میدم
تبرییییییک موقرمز ...

موقرمز جون از بیمارستان و کادر اتاق عمل راضی بودی ؟ رفتارشون خوب بود ؟سوند را وقتی بی حس بودی زدن یا بعدش ؟سوند درد داشت ؟ موقع عمل از کی شوشو اومد تو اتاق عمل و تا کی بود ؟موقع جراحی چیزی را حس نکردی ((منظورم درد هست ))؟ الان جای سوزن اسپاینال درد می کنه ؟

خواهش می کنم مو قرمز جون جواب سوالامو بده ........
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
ممنون بابت تبریکتون بچه ها

سارا جون کلا کادر بیمارستان خوب بودن و به نظر من بخش جراحی خیلییییییی خوب و مهربون بودن... رفتارشون واقعا خوب بود... من یکم زایمانم با اینکه سزارین بود سخت بود ولی خوب بودن و روحیه میدادن... سوند رو وقتی که بی حسی رو زده بودن وارد کردند، کاملا بی حس نبودم ولی دردی هم حس نکردم... بعد از اینکه پسرم به دنیا اومد شوهرم اومد و تقریبا ده دقیقه پیشم بود... موقع جراحی درد حس نکردم، بی حسیم هم خیلی خوب بود و بعد از عمل هم خیلی دردم کم بود، در حدی که روز دوم پسرم رو بردم دکتر که زردیش رو چک کنه، راحت راه میرفتم و خیلی کم اذیت شدم... درد سوزن اسپاینال هم خیلی کم بود حتی از درد وصل کردن آنژیکت (درست نوشتم؟) به دستم برای سرم، درد اسپاینال کمتر بود، بعدشم درد نداشتم

شیلا جون یه ساک میدن که اگه نخوای هم میتونی نگیری.. توش حوله بزرگ و کوچیک و دمپایی و شامپوی کوچیک و صابون و دستمال کاغذیه... 25 تومن قیمتشه، به نظر من نگیر.
به جز اون یه بسته پوشک بزرگ با سه تا شورت یه بار مصرف برای خودت، یه بسته پوشک بچه، دستمال مرطوب، یه بسته دستمال کاغذی خودشون میدن که دیگه پولی نیست. تن بچه هم لباس میکنن و فرداش برای حموم بردن یه دست لباس میخوای که میگیرن ازت و تنش میکنن که بعدش میبری بچه رو خونه، برای حموم بردنش هم خودشون حوله میدن و بعد هم یه شامپو بچه و روغن بچه جانسون میدن

کرم نیا رو هم راستش نمیدونم... من یه خورده برای پسرم مسئله پیش اومد و سخت به دنیا اومد که نمیدونم کرم نیا کاری از دستش بر میومد که انجام نداد یا نه... ولی یه موضوعی رو اون موقع بهم نگفت و بعد فهمیدم که برام ناراحت کننده بود.. فعلا چون میخوام با چند تا دکتر مشورت کنم راجع بهش چیزی نمیگم که ذهنیت بدی بهتون ندم. فقط لطفا دعا کنید برای پسرم که حالش خوب باشه
سلام بچه ها

من هم ماه پیش تو صارم زایمان طبیعی داشتم. با درد. یعنی اپیدورال و اینها نخواستم.
دکترم خانم دکتر شاه حسینی بود و واقعا ماه بودند.

کادر زایشگاه هم عااالی بود. موقع دردها بخصوص دردهای آخر که باید بچه رو به دنیا می آوردم پرستار ماساژم می داد، نازم می کرد، دستمو می گرفت تو دستش.... ماما کلی بهم روحیه می داد و باهام مهربونی می کرد. دکتر هم دایم سعی می کرد منو به تلاش وادار کنه و بهم امید می داد.... در مجموع اونقدر دلسوزانه برام کار می کردند، مثل چندتا خواهر!

من واقعا راضی بودم و یک خاطره خیلی خوب از اون روز برام موند. انشاالله همگی زایمان راحتی داشته باشید.

اگه سوالی داشتید در خدمتم
سلام فاطمه جون

قدم نورسیده مبارک

منم هفته 37ام هستم و از هفته 30ام میرم صارم پیش دکترکرم نیا برام خیلی مهمه که طبیعی زایمان کنم و شوهرم هم در مراحل زایمان پیشم باشه. وزن بچه شما چقدر بود و اینکه اجازه دادن شوهرتون کنارتون باشه؟
2706