2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494840 بازدید | 3890 پست
راستی خانم ها دندانپزشکی تا کی وقت داره آدم بره اگر بار دار بشی دیگه نمیتونی بری؟
خدای مهربونم واقعا سپاسگزارم که به من لیاقت مادر شدن دادی واشک چشمام گواه لطف وکرمت بود خدای مهربونم در لحظه لحظه های نفس کشیدن فرزندم شکر وسپاس تورادارم.............خدایا دوست دارم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من یک بار تو هفته هجدهم سونوی آنومالی انجام دادم وهمه چی عالی بود.ولی وقتی برای اولین بار پیش دکتر میرفندرسکی ویزیت شدم باز برام سونوی آنومالی و چکاپ کامل که هفته دوازدهم انجام داده بودم نوشت انگار نتیجه آزمایشات وسونوهای قبلی رو قبول نداشت .دیروز 256 هزینه سونو وآزمایشم شد که نتیجه مثل همون قبلی خوب بود.گفتم شاید برای همه دوباره بوده
من یک بار تو هفته هجدهم سونوی آنومالی انجام دادم وهمه چی عالی بود.ولی وقتی برای اولین بار پیش دکتر میرفندرسکی ویزیت شدم باز برام سونوی آنومالی و چکاپ کامل که هفته دوازدهم انجام داده بودم نوشت انگار نتیجه آزمایشات وسونوهای قبلی رو قبول نداشت .دیروز 256 هزینه سونو وآزمایشم شد که نتیجه مثل همون قبلی خوب بود.گفتم شاید برای همه دوباره بوده
غربالگری 2بار هست .یه بار سه ماهه اول یه بار هم سه ماهه دوم .هر کدوم شامل یه ازمایش خون ویه سونو هست .هزینه اش هم ازاد گرونه. سه ماهه سوم هیدروسفالیک هست شامل فقط یه سونو حدود صد و بیست (ازاد) .من شهریور انجام دادم
2706