2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494872 بازدید | 3890 پست
مهتا جون دکتر کرم نیا میاد اما اخراش،من مهر ماه دو صبح زایمان کردم نیم ساعت قبلش رسید شایدهم دیرتر. شما فکر کن پزشکی که تمام روز تو بیمارستان داره مریض میبینه و همه تو نوبت نشستن میتونه اونا رو ول کنه سه ساعت برای زایمان بمونه.یکی ازمشکلات صارم همین شده پزشکایی که سرشون شلوغه کارشون بهتره اما سر زایمان خیلی براتون وقت نمیزارن و

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها امروز صارم بودم کلاسای آموزشی مادران باردار شروع شده این هفته هم پنجشنبه 11/2 تغذیه دوران بارداری و شیر دهی + راهکارهای کنترل دردهای دوران بارداری و بهبود سلامت جسمانی گفتم خبر بدم من و غزال میریم اگه میتونید بیاید. مرسی آنا جون برام مهم همون بخیه زدنه که خودش بیاد وگرنه کلا دکتر زنان معمولا فقط برای گرفتن بچه میاد منم صارم آشنای دوری دارم که به امید اون میرم.
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2728
ازمایشهای دوران بارداری خیلی زیاد مینویسن.5 سال پیش هم با دکتر کرم نیا زایمان داشتم اصلا این همه نمیدادن خیلی به ادم استرس وارد میشه.به نظرم حسابی ادمو سر کیسه ممیکنن.چون من 2 زایمان به فاصله 5 سال اونجا داشتم خیلی تفاوت بی کیفیت شدن بیمارستان رو این بار احساس میکردم
سلام مهتاجون لطفا ساعت کلاسارم بگو چه جوره قبلش باید ثبت نام کرد؟؟هزینه اش چقدره؟؟ اگر رفتین بیاید بگید چطور بود راضی بودید؟چیا گفتن؟؟؟ مرسی عزیزم
فالله خیر حافظا و هو ارحم الرحمین........ بچه دار شدن تصمیم خطیری ست با این تصمیم می گذارید که قلبتان تا ابد جایی در بیرون ودوربرتان به سر برد.
2738
ممنون مهتا جون که خبر دادی. از الان زود نیست ما بریم؟ هزینه ش چه جوریه؟ شاید منم اومدم قرار بزاریم همدیگرو ببینیم
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
ساعت کلاسا 15 تا 17 شرایط خاصی هم نداره. میتونید با همسراتونم بیاید. در مورد هزینه ش هم نپرسیدم. فردا میرم.میام خبر میدم
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
هزینه ش 15 تومنه مامانا
روی پرده خانه خدا این آیه حک شده است:"نبی عبادی انی انا الغفور الرحیم" و من: هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم..."بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم"
سلام مرسی ساراجونم نظر لطفته خانمی نی نی شما چیه بسلامتی؟اسم انتخاب کردین براش؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الرحمین........ بچه دار شدن تصمیم خطیری ست با این تصمیم می گذارید که قلبتان تا ابد جایی در بیرون ودوربرتان به سر برد.
2706