2737
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494873 بازدید | 3890 پست
سلام دوستان چه خوب کردین اومدین و نظراتتونو گفتین به نظرم همه جا خوب و بد داره من که از اول تصمیمو گرفتم برم همونجا نظرمم عوض نشده با یکی دوتا حرف بعضی از دوستان راستی این درسته که ارتش میخواد با صارم قرارداد ببنده؟ اینو کی گفته؟
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
دوستای خوبم من 6 سال هست که صارم میرم تو این مدت به این نتیجه رسیدم پزشکای زنان و زایمان صارم منصف وبا تجربه هستن-پزشکای اطفال خیلی بی انصاف هستن چون ازمایشهای غیر ضروری مینویسن -هزینه سونو وبعضی ازمایشها خیلی بیشتر از بیرون هست-قیمت داروخانه اش منصفانه ست-ودر کل خیلی ازمایش زیاد مینویسن یه جوری که علاوه بر وقت و هزینه استرس زیادی به ادم وارد میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اردیبهشت ماه بچه بزرگم رو که فقط صبح ها خلط داشت صارم بردم به دکتر گفتم که بعد از سرما خوردگی اینطوری شده دکتر تشخیص الرزی خفیف داد وگفت حالا یه عکس هم براش مینویسم شاید چیزی تو گلوش باشه گفتم اقای دکتر اشعه عکسبرداری برای بچه 5 ساله خیلی مضره وبه سنی رسیده که میتونه بگه اگه جیزی تو گلوش رفته میشه شما چند روز درمان دارویی رو شروع کنین اگه خوب نشد عکس بگیرین .خلاصه دارو نوشت اسپره تنفسی وبا دستگاهش که قیمتش حدود 100هزار میشد دارو رو نگرفتم و به یکی از دوستان که پزشک عمومی بود مشورت کردم گفت بهش غذاهای سرخ شده و ادویه نده اب میوه طبیعی با یک چهارم از یتامین cجوشان با شربت ب کمپلکس بده. به جون دوتا عزیزترینام3 روزه بچه ام خوب شد.و بعدش هم مدفوع سبز نوزادم وکلی ازمایش.دیگه حاظر نیستم بچه های کوچولوم و دست اونا بدم هرگز تو بخش اطفال پا نمیذارم
انا جون شما که تازه زایمان شدی ،میشه بگی تو ساک زایمان چی میزارن؟ من قبلا چون تو ٢ ماهگی بستری شدم یه ساک از صارم دارم که همه لوازمش نو هست ولی ساک بستری هست احتمالا با ساک زایمان فرق داره واسه نی نی چی ببرم؟
2731
سلام به همه مامانای مهربون خیلی خوشحال شدم از نظراتی که تو این مدت نوشته بودید. انا جون خیلی لطف کردی که مزایا و معایب صارم رو بدون تعصب نوشتی. منم هفته نوزده هستم و بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که با توجه به معیارایی که دارم همین صارم بهتره و دکترم هم دکتر کرم نیا هستن. همین که اتاق درد و اتاق زایمان یکی هست و اتاق درد خصوصی داری و همسر هم میتونه بیاد خودش مزیت هاییه که هیچ بیمارستان دیگه ای نداره. امیدوارم خدا بچه های گلت رو برات حفظ کنه و همیشه خانواده شاد و موفقی داشته باشی. باران۶۶ جان من هم دوست دارم بدون اپیدورال زایمان کنم، خوش به حالت که تونستی، امیدوارم سر دومی هم موفق شی. خانوم گلا بازم بیاین تجربه هاتون رو بگین لطفا.
سلام منم ممنونم از دوستانی که تجربیاتشونو اینجا در اختیار ما می زارن پس انا جون من سعی میکنم فقط زایمانم اونجا باشه برای دکتر اطفال اصلا اونجا نرم و بیشتر پرس وجو کنم بازم ممنون امیدوارم خودت و بچههات همیشه شاد وسلامت باشید زهره جونم ممنونم عزیزم منم سعی میکنم تا اخر صبر کنم تا شاید انشالله نی نی برگرده اخه به قول شما بعضی نی نی ها دیر میچرخن راستی خدا دختر گلتو واست حفظ کنه باران جان به نظرم منم شمارو بشناسم چه جالب
فالله خیر حافظا و هو ارحم الرحمین........ بچه دار شدن تصمیم خطیری ست با این تصمیم می گذارید که قلبتان تا ابد جایی در بیرون ودوربرتان به سر برد.
وااااااااااااای آنا جون خیلی آروم شدم منم با دکتر کرمنیا هستم عزیزم البته هنوز اول راهم اما خیلی برام مهمه طبیعی زایمان کنم ایشالا شرایطشو داشته باشم. راستی کلاسا رو از چند هفته باید شروع کنم؟ شما زایمانت کی بود؟ اتاق خصوصی یا وی آی پی داشتی؟ هزینت چقدر شد؟
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
مه گل جون منم از سز وحشت دارم ایشالا خدا کمکمون کنه طبیعی زایمان کنیم اما من تا حد امکان میخوام فیزیولوژیک باشه زایمانم. اپیدورال نمیخوام بشم
خدایاااااااااااا شکرت دوستامم زود زود مامان کن[smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2738
سلام مامانا چقدر نظرهای جورواجور اینجا داده شده من قبلش مطمئن بودم میخوام برم صارم اما الان یکم ترسیدم آخه الان هفته 24 م و گفتن 5 شنبه بیا واسه تشکیل پرونده دکتر خودم خیلی خوبه دکتر هاراطونیانه تو بیمارستان آراد و پاسارگادم هست اما شنبه ازش پرسیدم راجع به زایمان گفت سزارین بهتره و کلی از خوبیهای سزارین گفت من اما دوست دارم طبیعی بیارم چون از سزارین میترسم فکر میکردم صارم خیلی خوب باشه اما انگار اینطورا هم نیست حالا 5 شنبه میرم ببینم چی به چیه ایشالا که هرچی که خیره واسه همه پیش بیاد
نگران نباش مامان امیرعلی انقدرها هم بد نیست سرشون شلوغ شده ولی طرح مامای همراه باید خوب باشه... من هنچنان راضی ام کلاسهاش رو هم دارم شرکت میکنم شما ام بیا پنج شنبه ها. امیدوارم بسلامتی بتونی زایمان کنی من هفته بیست و هفت هستم منتظرم اکواژیمناستیک باز بشه برم استخرش.
مهتا جون دکتر کرم نیا بی نهایت صبور مهربون وبا تجربه هست و جوری بخیه میرنه که نه جاش میمونه نه وازن گشاد میشه -اما سرش خیلی خیلی شلوغه نمیتونه تمام زمانی که درد داری باهات سپری کنی کار رو به ماما های اطا ق زایمان میسپره ولی مدام با اونا در تماسه-البته اصلا اشکالی نداره جیزی که مهمه اپیدوراله که دردتو کنترل کنن .با هر پزشک یا مامایی زایمان پیشرفت خودشو میکنه
2706