2737
2739
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494873 بازدید | 3890 پست
ساناز جون سلام متاسفم به خاطر اتفاقی که برات افتاده ولی اینجا ایرانه و کسی نمیتونه بیمارستانی رو پیدا کنه که مطلقا هیچ اشتباهی نداشته باشه برعکس شما من معتقدم که این خیلی آمار خوبیه که هزار نفر راضی از یه بیمارستان بیرون بیاد ولی یه نفر ناراضی این آمار حتی برای کشورهای توسعه یافته هم عالیه من سه هفته دیگه با دکتر نیک نفس زایمان دارم خیلی هم در مورد بیمارستانهای تهران تحقیق کردم اما صارم بیمارستانیه که آمار نارضایتش کمتر از بقیه بیمارستانهای تهران بوده چرا میگید ظاهر خوب مهم نیست اتفاقا من هر باری که برای معاینات به اونجا اومدم بسیار از ظاهر بیمارستان و آرامش اونجا راضی بودم هر بار با شوهرم که خسته از کار برمیگردد و یک پسر پنج ساله فوق العاده شیطونم میرم اونجا ولی هیچ کدوم خسته نمیشیم برای سزارینمم چون تعریف این دکترو از دوستام که مریضش بودن شنیدم استرسی ندارم البته خیلی توکلم به خداست و میگم خودش این بچه رو داده خودشم حفظش میکنه شما هم سعی کن به خودت آرامش بدی انشالا که به زودی یه بچه سالم میاد بغلت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

sarvenaz جان سلام. اولا امیدوارم زایمان راحتی و بی دردسری داشته باشی و نی نی نازتو صحیح و سالم بغل بگیری. عزیزم صحبت من در مورد فقط ناراضی بودن نیست در مورد از بین رفتن کامل یعنی مرگ جنین دارم صحبت میکنم... و قطعا همون یکیش هم زیاده و مطلقا نباید باشه!!! حتی نصفش هم زیاده!!!!!! چون قابل جبران نیست!!!!! اگه دکتری مثل خانوم نیک نفس یادش میره که مریضشو ویزیت کنه آخه این کجاش اشتباه پزشکیه؟ این اسمش بیخیالیه . برای مریض خیلی....گرون تموم میشه.....بعدش چون مریضو ویزیت نکرده نمیدونه که بقایای بارداری مونده تو رحمش و ایجاد عفونت کرده... ممکنه باعث بشه رحم منو در بیارن!!!! و نتونم هیچوقت بچه دار بشم.... و بعدشم بگه من اونروز فکر کنم حالم بد بوده که نیومدم مرخصت کنم و بهت بگم چیکار کنی.....اونم صرفا به خاطر اهمیت ندادن به مریض نه اشتباهات پزشکی که خب نه تنها ایران بلکه همه جای دنیا وجود داره. کادر بیمارستان هم فقط برای کسانی که اطلاعات پزشکی کمی دارند فقط خوش زبونی میکنند و دنبال بالا بردن عواید بیمارستانن!
خدایا...بابت این معجزه ازت ممنونم... خودت مواظبش باش..
و البته اضافه کنم که من تنها یکبار همچین چیزی ندیدم... و مدام خودم رو توجیه میکردم که نه چیزی نیست ...مشکل اینه که تنها اهمیت ندادن های کوچک و بزرگ نبوده که البته از زمان شروع خونریزی من که ده روز طول کشید و تا روز بعد از سقطم ادامه داشت درگیرش بودم و بارها این ظلم در حق من شد... یک مثال براتون میزنم: کسی که به علت حاملگی یا هر علت دیگه ای دیابت داره وقتی براش سرم قندی میزنن میدونین یعنی چی؟ یعنی شوک یعنی مرگ یعنی از بین رفتن همزمان مادر و جنین... که اگر مادر من که پرستارن بالای سر من نبودن و متوجه نمیشدن در عرض چند دقیقه من مرده بودم... به همین راحتی؟ آیا یه بیمار معمولی اینو میفهمه؟؟ البته که نه! و پرسنل خیلی راحت میگن مریض از خونریزی زیاد تموم کرد!!!!! و برای عوام هم متاسفانه...توجیه پذیره.... همونهایی که میرن بیمارستان و میان و اصلا متوجه نمیشن که چی شد..... حالا شما میگین اشکال نداره هزار تا سالم بیان اما یکی بمیره؟! من میگم نه... نباید حتی یک نفر به خاطر سهل انگاری و نه صرفا اشتباه پزشکی از بین بره. یادتون باشه که ما ایرانی هستیم اما احمق نیستیم
خدایا...بابت این معجزه ازت ممنونم... خودت مواظبش باش..
2728
بچه ها اگه دقت کنین تو سالهای قبل تقریبا همه ازین بیمارستان راضی بودن ولی جدیدا دیگه اینطور نیست من دوبار اونجا رفتم البته یک بار هم سونو دادم که انقدر رادیولوژیستش بداخلاق بود که تا چند روز حالم بد بود بار اول دکتر برام کلی آزمایش خون و سونوی واژینال نوشت بعدم من هنوز ازش سوال داشتم که یهو دیدم مریض بعدی با شوهرش اومدن تو مطب که خیلی بهم برخورد و البته جا خوردم ازین کارشون! دفعه بعد که جوابهارو براش بردم گفت پاپ اسمیرم رفتی؟ گفتم نه، نگفته بودین. گفت بیا همین الان انجام بدم! در حالی که پاپ اسمیر مهمتر از سونوست و بنظرم دکتر یادش رفته بود بنویسه! به جز این من مجبور بودم دوباره یه دفعه دیگه وقت بذارم برم بیمارستان جواب پاپ رو نشون بدم که مسیرش هم واسم خیلی دور بود تو همین بار دوم هم که با همسرم بودم کلی مارو پشت در اتاق مشاوره نازایی نگه داشتن و من فکر کردم نازا هستم و اینا میخوان مشاورم بدن یعنی انگار آب یخ ریختن رو سرم جرات هم نداشتم که بپرسم چون اون خانومی که اونجا بود خیلی بداخلاق بود بعدا کلی گذشت یهو دکتر اومد بیرون گفت ا چرا شما اینجایین عیب نداره بیاین تو یعنی اصلا ما نباید تو اون مطب میرفتیم الکی این همه استرس کشیدیم من قبلا سعی میکردم بخاطره مزایا و تعاریفی که ازش میشه این چیزا رو نادیده بگیرم ولی الان با خوندن تجربه های بچه های دیگه واقعا میترسم برم اونجا مخصوصا اینکه من قلبم رو عمل باز هم کردم و شاید موردم خاص باشه پس باید جایی برم که دقت بالایی دارن
مامان کوچولوی عزیز. من از دکتر بختیاری اشتباهی ندیدم که به خاطرش بخوام دکترمو عوض کنم فقط چون خیلی از نیک نفس تعریف شنیده بودم تصمیم گرفتم یک بار هم پیش اون ویزیت بشم. من از دکتر مصدق برای آخر مهر وقت گرفتم
فرشته،آسمون انگار، خلاصه ست تو دو تا بالت... پسرم،فرشته کوچولو، به زندگی ما خوش اومدی
ساناز عزیز. من هم معتقدم هیچ چیز مهمتر از جان یک انسان نیست و به نظر من اون روز همه بیمارستان باید برای کمک به شما بسیج می شدن و این حق طبیعیه بیماره که از پرسنل بیمارستانی که داره بهش پول پرداخت می کنه توقع همه جور تلاشی را داشته باشه. هیچ چیزی نمی تونه این سهل انگاریه کادر پزشکی بیمارستان را توجیه کنه
فرشته،آسمون انگار، خلاصه ست تو دو تا بالت... پسرم،فرشته کوچولو، به زندگی ما خوش اومدی
دوستان من تو ماه سوم هستم و دیروز به خاطر سوزش شدید معده رفتم بیمارستان صارم. پیش دکترم که نگذاشتن برم و منو فرستادن اورژانس. اونجا هم یه خانم پرستار خیلی خونسردی بود که فقط می گفت همه این علایم طبیعیه و مشکلی نیست. توقع من این بود که حداقل از دکترم سوال می کردن که اگر لازمه یک دارویی برام تجویز کنه. راستشو بخواهید این عملکردشون توی ذوقم زد و نمی دونم اگر خدای نکرده مشکل جدی ای پیش بیاد واقعا بیمارستان صارم کاری می کنه یا نه
2738
ان شااله که چیزی نیست هدیه جون.شاید چیزی خوردی معده ات رو اذیت کرده. ولی اگر دیدی ادامه دار شد حتما دکتر برو. اوکی عزیزم آخه خودت گفته بودی میخواستی با نیک نفس وقت بگیری. ان شااله که خیره به خوبی این دوران بگذرونی..
حسنا قشنگم بابا و مامان منتظرت هستند...
دوستان تو رو خدا شما ها که بد میگین از صارم و دکتراش حد اقل یه جایگزین بهتر هم به ماهایی که امید بسته بودیم به انتخاب این بیمارستان معرفی کنید.یعنی الان شما خانمای باردار که از رفتن به صارم پشیمونید کجا و پیش چه دکتری میرید که بهتر باشه؟منم راهنمایی کنید.ممنون
برای قایقهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند...........
سلام به همه دوستان خوبم من هم 3 هفته پیش رفتم پیش دکتر مصدق که البته یه ماما هم پیشش بود من آخر سر که می خواستم بیام فهمیدم دکتر کدومه بعدشم مشکل خاصی من نداشتم ولی انقدر یه مسئله کوچیک رو بزرگ کرد که برو مشاوره ژنتیک و ... که داشتم سکته می کردم رفتم پیش یه دکتر ژنتیک آشنامون ایشون گفتند که اصلا مشکلی نیست واسه چی نوشته که بیای مشاوره (فکر می کنم که همش کلک پول بود چون که مشاوره بیمارستان 60 تومان بود) تصمیم گرفتم دکترمو عوض کنم میرم پیش خانم دکتر حنطوش زاده مطبش توی بلوار کشاورز بیمارستان بهمن جم و یاس سفید زایمان هاشو انجام میده
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
سلام دوستان عزیزم یک سوال ؟؟؟ من پیش دکتر سابقم میخوام تا هفته 32 برم از طرفی دیروز که از بیمارستان صارم برای دکتر کرم نیا وقت داشتم رفتم خوب بود البته خیلی چیزها گفت بهم ولی از دکتر خودم یکم کم دقت تر بود به هرحال یک سونو و آزمایش برام نوشت و داروهام که آهن و امگا3 و آمپول رگام بود رو داد . و بهم گفت 2هفته دیگه برم پیشش . حالا به نظرتون اگه 2هفته دیگه نرم مثلا یک ماهه دیگه برم چی میشه ؟ ناراحت میشه؟ یا مهمه میشه راهنماییم کنین؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِین خدایا هزاران بار شکرت معجزه کردی
2706