2726
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494840 بازدید | 3890 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کسانی که می خوان با دکتر نیک نفس باشن من الان زنگ زدم وقت گرفتم. زایمان خودش گفت آذر ماه بعدش میاد. من بار اوله میخوام برم حالا واقعا واسه طبیعی خوبه؟؟؟
حسنا قشنگم بابا و مامان منتظرت هستند...
کسانی که می خوان با دکتر نیک نفس باشن من الان زنگ زدم وقت گرفتم. زایمان خودش گفت آذر ماه بعدش میاد. من بار اوله میخوام برم حالا واقعا واسه طبیعی خوبه؟؟؟
حسنا قشنگم بابا و مامان منتظرت هستند...
مامان کوچولوی عزیز مرسی از اطلاع رسانی ات. من که خیلی ازش تعریف شنیدم از اول هم می خواستم پیش خودش برم که گفتن مریض جدید قبول نمی کنه
فرشته،آسمون انگار، خلاصه ست تو دو تا بالت... پسرم،فرشته کوچولو، به زندگی ما خوش اومدی
دوستای عزیزم که میخواستید جزییات مشکل منو بدونید لطفا به این لینک برید: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=969610&postID=38082166 من دوست دارم همه آزادانه نظرشونو بدن. قطعا همونطور که گفتم خیلی ها مثل شما راضی هم بوده اند اما حرف من اینه که تو پزشکی یک اشتباه هم زیاده............ ممکنه هزار مادر و بچه از اون بیمارستان صحیح و سالم بیرون اومده باشن اما تو این هزار تا فقط یکی از اونها به خاطر اشتباه پزشکی از بین رفته باشه... و به نظر من همون یک اشتباه هم زیاده .... و نمیشه گفت اگه این همه مراجعه کننده مشکلی نداشته اند پس جا داره که یک اشتباه پیش بیاد.... مثل سقوط یک هواپیما میمونه...نمیشه گفت که خب حالا ده ها هواپیما در روز سالم فرود میان پس جا داره یکیش سقوط کنه! نبااااااااااید و نباید پیش بیاد چون قابل جبران نیست. امثال این اعتراضات حالا چه بصورت تاپیک و یا حضوری.... به این خاطره که اهمیت بیشتری داده بشه و درصد خطا پایین بیاد.
خدایا...بابت این معجزه ازت ممنونم... خودت مواظبش باش..
خلاصه تاپیک قبلی (دوستان عزیزم من به خواسته بعضی از بچه ها این مطلب رو گذاشتم ... برداشت با خودتون) من فرشتمو از دست دادم تو هفته دهم.اول اینکه موقع شروع خونریزی وقتی به اورژانس مراجعه کردم پزشک اونجا گفت اشکالی نداره خیلی از خانمها همینجوری خونریزی دارن و برای من هیچکاری مثلا آمپول و ... انجام نداد.... بعد از ده روز خونریزی جنینم تو خونه سقط شد ولی جفت تا رسیدم بیمارستان داشت خارج میشد و من در حال مرگ بودم از شدت خونریزی زیاد اما اورژانس خیلییییی بیخیال نشسته بودن نصفه شبی چرت میزدن و اصلا اهمیت نمیدادن! دکتر اورژانس هم در حالی که من رو تخت افتاده بودم داشت یه مریض دیگه رو ویزیت میکرد ! که صدای شوهرم دراومد و تازه یکی اومد فشارمو با بیحالی گرفت!!! دکتر خودم هم که اصلا موبایلشو جواب نداد!! اگه تو یه جای دور افتاده میرفتم درمانگاهش رسیدگی بیشتری میکردن. اینارو گفتم که حواستون باشه و گول اسم بعضی جاها رو نخورید!
خدایا...بابت این معجزه ازت ممنونم... خودت مواظبش باش..
سلام دوستان من از هفته 30 رفتم بیمارستان صارم، جلسه اول دکتر بختیاری رو انتخاب کردم اما راضی نبودم هر سؤالی می پرسیدم جواب درستی نمی داد، دکترم رو عوض کردم و دکتر مصدق رو انتخاب کردم، متاسفانه ایشون سرشون خیلی شلوغه و خیلی تمرکز نداره، دو تا مطب بهش دادن و هنوز ویزیت یه مریض تموم نشده می ره اتاق بغلی برای ویزیت مریض بعدی ، من الان هفته سی و هفت هستم و بهم گفت تو هفته سی و هشت و سی و نه نیست و تقریبا برای ده روز هم میخواد بره مرخصی و دکتر جایگزین می گذاره اگه من می خواستم با دکتری غیر از ایشون زایمان کنم هروقت دردم می گرفت اورژانسی می رفتم بیمارستان و با هر دکتری شیفتش بود زایمان می کردم، این مسئله رو هم به خودش گفتم و خندید گفت چه فرقی می کنه بالاخره میزایی، خیلی ناراحت شدم و اعتمادم رو بهش از دست دادم، الانم نمی دونم چی کار کنم
2706