2737
2739
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494873 بازدید | 3890 پست
بچه ها کسی دکتر بختیاری یا احتشام نیا رو تو صارم میشناسه؟؟؟؟ خواهشا کمکم کنید.
مادر است دیگر با تمام نگرانی های مادرانه اش... میترسم برای دیدن من بهشت را هم رها کند و به جهنم بیاید.....
نمی دونم هلی جون، برای من که واقعا همه چی خوب پیش رفت، از تصمیمم برای زایمان تو صارم واقعا راضیم، شاید شانسی هم باشه... به عنوان مثال ساعت 4 صبح که رفتم اتاق زایمان یه مامای بد اخلاق شیفتش بود همش دعا دعا می کردم زودتر شیفتش تموم بشه بره، بعد از اون که دردهای اصلی اومد به سراغم یکی دیگه اومد اسمش کبیریان بود، دختر فوق العاده با حوصله و مهربونی بود، خیلی کج خلقی های منو تحمل کرد و همیشه بم لبخند زد، کلی ممنونم ازش که خاطره خوبی برام ساخت... به هر حال هلی جان ایرانه دیگه،ممکنه پول هم بدی و راضی راضی نباشی، بیمارستان هم کلی پرسنل داره، پرسنل هام آدمن، شاید تو اون روز خاص مشکلی داشته باشن و خوب نتونن رسیدگی کنن... حالا ایشالا شانست خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی فریبا جان ببخشید فقط یه سوال دیگه شما از بخش اطفالش راضی بودی؟آخه بعضیا میگفتن الکی بچه رو نگه میدارن و اصلا کارشون خوب نیست و فقط خرج تراشی میکنن.برای شما چطور بود من یکم سر این موضوع مردد شدم.
برای قایقهای بی حرکت موجها تصمیم میگیرند...........
مرسی فریبا جان ببخشید فقط یه سوال دیگه شما از بخش اطفالش راضی بودی؟آخه بعضیا میگفتن الکی بچه رو نگه میدارن و اصلا کارشون خوب نیست و فقط خرج تراشی میکنن.برای شما چطور بود من یکم سر این موضوع مردد شدم.
2728
مرسی فریبا جون عزیزم ممنون فقط من سوالم اینه شما که طبیعی بودی صارم منم میخوام برم اونجا ولی نمیدونم پیش کرم نیا برم یا مصدق ؟ نظرتونو راجبشون میگید؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِین خدایا هزاران بار شکرت معجزه کردی
هلی جان من محل زندگیم تهران نیست، 3 ماه آخر پیش مامان اینا بودم، الانم که برگشتم خونه خودمون.. فقط یه هفته اول تهران بودم و پیش دکترای صارم رفتم، نظر خاصی رو دکترای اطفالش ندارم، اگه دکتری رو بیرون می شناسی ببر اونجا.. تو اون یه هفته 3-4 بار بردمش پیش دکترای صارم، هر کدوم یه نظری داشتن و رو نظر خودشون مصر بودن.. این نظرای متفاوت خیلی اذیتم می کرد، الانم که گرگانم بازم هر دکتری یه چیزی می گه، کم کم دارم عادت می کنم که هر کی یه چی بگه... و در کل فهمیدم دکترای اظفال خیلی خیلی دکترای به درد نخورین و هیچ کاری ازشون بر نمیاد... حتی فوق تخصص هاشون... بچه من دل درد داره و نفخ می کنه هزارجا بردمش هیچ کدوم تا الان که فایده نداشتن
2738
فریبا جونم منظورم زمان تولد بچه بود که بعضی خانما میگفتن واسه کنترل اولیه نوزاد الکی روی بچه عیب میذارن و نگه میدارن تو بیمارستان واسه شما اینطوری نبود گلم؟
پیامبر اکرم می فرمایند : هر کسی یک درهم در راه خدا بدهد ، خداوند هفصد حسنه برای او می نویسد. با پنج هزار تومن کار زیادی نمیشه کرد ولی میشه دل کسی رو شاد کرد ( هر چی کرمته، بگو بسم الله ) http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=953842 مورد تایید آقای زاهد مدیر سایت .
منم بیمارستان صارم زایمان کردم روز ترخیص ١١ تا نوزاد بودن که به هر ١١ تا گفتن باید بستری شن برا زردی در صورتیکه دختر من اصلا زردی نداشت و عددش خیلی کم بود با رضایت شخصی به ما أجازه ترخیص دادن
CafeMom Tickers
سلام دلارام جون میشه بگی کی و با کدوم دکتر زایمان داشتی و دلیل ناراضی بودنت چی بوده گلم اگه کامل توضیح بدی ممنون میشم آخه منم الان باردارم و میخوام اونجا برم
2706