2733
2739
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494872 بازدید | 3890 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام همه دوست جونای بیمارستان صارم...من کم کم نینیم میخواد به دنیا بیاد به امید خدا خانومهایی که صارم زایمان کردین ...من چی ببرم واسه خودم و نی نی بیمارستان؟از بیمارستان پرسیدم گفت واسه نی نی هیچی نمیخواد بیاری اما من یه دست لباس واسه برگشت واسش برداشتم....میشه راهنمایی کنید منو که جی ببرم واسه خودم و نی نی؟ در ضمن بابت اتاق به نظرم همون خصوصی خوبه اتاق Vip هم آدم بگیره به هر حال شب اول نیاز مامان ادم یا یه خانم با تجربه کنار ادم باشه هر چند شوشو هم دلش پیش خانومش و نی نی ....
هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود
محبوبه جون برای نی نی حتما یه دست لباس ببر فردای زایمانت میان ببرنش حمام و خودشون لباس نمیدن خودت باید لباس بدی و میگن اگه لباس نداری حمام نمیبریمش کلاه و دست کش نی نی هم ببر
CafeMom Tickers
2728
راستش خیلی اتفاقات برا من افتاد که از صارم ناراضی شدم برای زایمان بعدیم إمکان نداره برم اونجا فقط ظاهر کاراشون خوبه امیدوارم مشکلاتی که برای من پیش اومده برای کس دیگه ای پیش نیاد
CafeMom Tickers
2738
منم صارم می رم دکترم کرم نیا هست، تا حالا مشکلی ندیدم ولی برای زایمانم استرس دارم
لوئیز:ما داریم بچه دار میشیم.ویرجیل:شوخی میکنی!نه. من رفتم دکتر. این هدیه کریسمس من به توئه.اما تموم چیزی که من لازم داشتم فقط یک کراوات بود!😞
مرسی دلارام چون بابت راهنماییت....چقدر بد که با بدرفتاری پرسنل خاطره بدی واست مونده از زایمانت....یعنی زایمان هم انگار شانسی که چه پرسنلی به پست ادم بخورن جاری منم زایمان کزد پرسنل بیمارستان انقدر رسیدگیشون بد بود که ببخشید پوشک این بنده خدا را از صبح که از اتاق عمل اومده بود تا شب موقع خواب عوض نکرده بودن اما هرکسی را میدیدی از اون بیمارستان تعریف میکرد
هرچه دلم خواست نه آن میشود ..هرچه خدا خواست همان میشود
2706