2703
2553
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494738 بازدید | 3890 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام به همه مامانای گل و سلام مخصوص به ناهید عزیز
تمام مطالبتون رو خوندم، خیلی جالب بود.ناهید جان به شما هم میگم بابت این دقت و پیگیریهات و انتقال تجربیاتت به بقیه مامانای مهربون. راستی ناهید جان یه تبریک دیگه هم بهت میگم بابت اینکه صحبتات خیلی بهم آرامش میده.
منم تا این حد میتونم به همه مامانای مهربون کمک کنم که: 4 ساله ازدواج کردم و چون خودم و همسرم هم شاغل هستیم و هم دانشجو نمیخواستیم فعلا بچه دار شیم با اینکه وقتی یه بچه میدیدیم ضعف میکردیم. از تابستون سال گذشته(89) بعضی مواقع زیر دلم درد خیلی شدیدی میگرفت و یه دفعه مثل مار به خودم میپیچیدم. شاید به جرات میتونم بگم حدود 15 تا سونو تو همه بیمارستانها و مطبهای دکترای متخصص و فوق تخصص انجام دادم و هیچکدوم نفهمیدن من دردم چیه، چون ظاهرم هیچ مشکلی نداشت و فقط درد یه دفعه میگرفت و به اوج وحشتناکش میرسید.(خیلی جالبه بعضی دکترا میگفن دارم ناز میکنم و یکی که گفت یا خودکشی کردی یا بچه انداختی).
یکی از دوستام به من بیمارستان صارم و دکتر شاه حسینی رو معرفی کرد و زندگی شیرین میشود...
منو اورژانسی بردن اونجا و ایشون تا منو دید و دستشو گذاشت رو دلم و یکم ماساژ داد و با یه فشار و عکس العمل من فهمید که من کیس دارم و باید لاپراسکوپی شم و جالبه که تو سونو هم نشون داد. خوشبختانه بعد از عمل به من گفت که هم چسبندی داشتم و هم کیس و اگر چند ماه دیرتر پیگیری میکردم شاید برای بچه دار شدن به مشکل میخوردم.
خلاصه زیاد سرتونو درد نیارم امروز (08/02/90) دقیقا من تو اولین روز از هفته بیستم هستم و تحت نظر دکتر شاه حسینی در بیمارستان صارم و فقط فقط زایمان طبیعی. ان شاء ا.. شنبه با تمام زندگیم(همسرم)میخواهیم بریم برای تعیین جنسیت که البته هیچ فرقی نمیکنه نی نی مون چی باشه، فقط سالم باشه و صالح ان شاء ا...
ببخشید سرتونو دردآوردم، میبوسمتون، خیلی دوستون دارم، مراقب خودتون باشین و از همه مهمتر قدر این لحظات خیلی خیلی قشنگ رو بدونید با همه دردسرهاش و حالتهای خاصش.
2714
صدیقه زهرا جون این مبلغ کلا برای نی نی و وسایلش هسا ساک بچه لباس و پتو و پوشک و دستمال مرطوب و .......

و هزینه متخصص نوزادان که معاینه می کنند و ... همه بیمارستانها می گیرن خانمی

اگر بیمه تکمیلی داشته باشین هزینه هاتون خیلی کمتر می شه درنهایت تامین اجتماعی هم مقداری می ده

طبق اطلاعات من صارم از همه بیمارستانهای خصوصی دیگه هزینه هاش کمتر می شه با کیفیت بهتررررررر
ستایش جون واقعا فرقی نمی کنه که جنسیت چی باشه

وقتی رفتی بیا اینجا هم بگو خواهر جون

ایشالله به سلامتی و شادی زایمان خوب و راحتی داشته باشی که حتما هم همینطور خواهد شدددددددد شک نکن
*********** توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه ***********

*********************** آهای خبر - آهای خبر - آهای خبر **********************
سلام به همه دوستای گلم
سلام ناهید جونم، خیلی دوست دارم
دیروز عصر رفتیم بیمارستان صارم پیش دکتر شاه حسینی و برام سونوی هفته 20 - 22 رو نوشت و همونجا طبقه پایین پیش دکتر یادگاری انجام دادم، حدود نیم ساعت طول کشید.
نی نی م ............................................... پسره
وای خدا شکرت، سالم سالم. دارم بال در میارم
من و همسرم از دیشب تا حالا تو آسمونا سیر میکنیم.خدایا ان شاءا.. همه به آرزوهای خوبشون برسن.همه بگید آمین
بوس بوس خیلی زیاد به همه مامانای گل و ناهید عزیز.
2706