2726
عنوان

مشهدیا بیاین اینجا با هم بیشتر اشنا بشیم و حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 87841 بازدید | 8428 پست
سلام بچه ها تا 5 بهمن 10 درصد تخفیف دادم قیمتها تو وبلاگم هست هاشور 180 تومن
مشهد و تهران کرج..تاتوی ابرو به صورت هاشور.خط و رژ دایم..طراحی سه بعدی بدن 09129362790 2 ماه یکبار 20 روز تهرانم.http://tatoonh.mihanblog.com

از 10 تا 20 اسفند تهرانم خط 09367486991 به لاین و وایبر متصله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نرگس جون منم خیلی دوست دارم عکس نینیمو بزارم ولی نمیدونم چرا نمیشه حنی عکسو به همون سایزی که گفته بود در اوردم ولی میگه اسم فایل رو انگلیسی کن در صورتی که انگلیسی هست نمیدونم قسمت نمیشه عکس صبا رو بزارم
سلام
مرسی شادی جون شماهمصلاح دیدین عکساتونوبزارین فوقش بعدابردارید
عسل جون ان شاالله به زودی مامان میشی من واسه بچه دومم میخواستم پسربشه رفتم پیش مسگرپوربهم تنهاچیزی که گفت این بودکه اگه پسرمیخواین تایک ماه نزدیکی نداشته باش لبنیات نه خودت نه شوهرت نخورین گردووعسل استفاده کنی البته یه قرص هم داددوماه بعدحامله شدم وخواست خداپسرهم شدواسه دخترهم برعکس عمل کن ازدیدهرکس یه دکترخوبه ولی دست این دکترخیلی برام خوب بودمن ایودی داشتم نخش کنده شده بودرفتم پیش یه دکترنتونست دربیاره گفت رفته عقبتربایدکورتازکنی یه هفته ازترس چیزی نخوردم خالم منوبردپیش مسگرپورتوده دقیقه دراوردواسه سزارین هم گفت بیابیمارستان ناجاخیلی هم خوب بودمن زیاداعتقادندارم واسه یه شب هزینه زیادکنم عمل سزارین من سال 89بابیمه شد40تومن ولی دوستم 1میلیون و600هزارتومن دادبه شیبانی رفت مهردردش هم از من بعداز زایمان بیشتربودخداروشکرهیچ مشکلی هم نداشتم
توزندگی سعی کنین چشم وهم چشمی نکنین اینده نگری بهتری شیوه زندگی هست اینارو منی میگم که تاهمین 3سال پیش کارمفقط بریزوبپاش الکی بودمهمونیهای پرخرج لباسهای گرون شایداگه ولخرجی نمیکردم الان صاحبخونه بودیم ماتا3سال اول زندگیمون فقط ازرستوران غذامیگرفتیم تانونوایی باازانس میرفتم الان واسه روزهای ازدست رفته خیلی ناراحتم اول زندگیه که میشه پایه های زندگی رومحکم کردمانتونستیم وقتی بادوستای نی نی سایتم اشناشدم اونابهم اصرارکردن ولخرجی روبزارم کناروبه فکراینده باشم خیلی ازشون ممنونم
به سلامتی کسی که اگه همه باشن و اون نباشه انگاری هیچکس نیست..... تقدیم به همسرعزیزم
امشب شب عشق به خواهره از همینجا میگم همتونودوست دارم خواهرای گلم من باداشتن 3تاخواهرنامهربون دراصل خواهری ندارم پس این عشق تقدیم بهشماها
به سلامتی کسی که اگه همه باشن و اون نباشه انگاری هیچکس نیست..... تقدیم به همسرعزیزم
امشب شب عشق به خواهره از همینجا میگم همتونودوست دارم خواهرای گلم من باداشتن 3تاخواهرنامهربون دراصل خواهری ندارم پس این عشق تقدیم بهشماها
نرگس(مامی پرهام)

1392/11/1 1:24 ب.ظ

مرسی عزیزم همچنین تبریک ما بشما
خواهر این دور زمونه بدرد نمیخورن
سودابه بانوکلاس اموزش ارگ یاگیتارهم دارین من عاشق نوازندگی هستم ولی قسمت نشده دنبالشوبگیرم
مامان سجادکجایی بیابیشتراشنابشیم
راضیه جون زودبیاازتنهایی خسته شدم
فکرکنم من خیلی بیکارم
2706