2737
2734
آی وی اف

آیا بچه هایی که به روش آی وی اف متولد میشوند سالمند؟
آیا عمر طبیعی دارند؟
آیا انجام این روش برای تولد فرزند بی ضرر برای مادر و بی خطر برای کودک است؟

کسی جواب این سوالها رو میدونه؟
در مورد سالم بودن یا نبودن نمیشه هیییییچ نظری داد اما حتما مشکلی نداره که توی کل دنیا این روش رایج شده.در مورد عمر هم همینطور.

انجام این روش برای مادر که ریسکهایی داره فکر کنم برای جنین نمیدونم.درهرحال حاملگی های ریسک تلقی میشن اینا.

به نظر من دارید وسواسی به موضوع نگاه می کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نازگل جون منظورت از ریسک احتمال وقوع حاملگیه؟
و اینکه خطرش برای مادر چیه؟
اینکه با یکبار تزریق اون داروها تخمدان تخمکهای زیادی آزاد میکنه و کلا هورمونهای بدن بهم میریزه در دراز مدت برای مادر خطرناکه؟
واللا من پزشک نیستم شنیده هامو میگم توی آی وی اف احتمال عوارض بارداری(مثل سقط، دیابت بارداری، پره اکلامپسی و ....) بالاتر از حاملگی عادیه.این فقط احتماله.

به نظر من اگر دلیل پزشکی ندارید برای آی وی اف این کارو انجام ندید.یعنی از نظر من واسه تعیین جنسیت صلاح نیست مگر دلیل پزشکی داشته باشه.مثلا بعضیا مشکلاتی دارن که برای جنین دختر خطر نداره برای پسر خطر داره و بالعکس واسه اونا توجیه داره اما کسی که یه دختر داره بخواد این یکی پسر شه بره آی وی اف کنه به نظر من منطقی نیست.
جرا همچین سوالی میکنین؟
توی دل کسانی رو که دارن درمان میکنن رو خالی میکنی
در لقاح خارج رحمی بهترین تخمک و بهترین اسپرمها جدا میشن
حاملگی هیچ فرقی با بارداری طبیعی نداره عزیزم
فرزند متولد شده رو هم دیدیم
چون من دو پسر دو قلو دارم از همین راه
2738
سلام خاله من الان با این روش بارداره هفته 13 هست فعلا همه چی عالیه شکر خدا ....
عزیزم در این روش چون بهترین تخمک و بهترین و قوی ترین اسپرم ها انتخاب میشن جنینی که تشکیل میشه قاعدتا باید نرمال و سالم باشه مگه اینکه پدر یا مادر در عین حال که مشکلی ندارن ناقل یک ژن معیوب باشن در این صورته که مشکل پیش میاد ... تو بارداری طبیعی هم همین مورد صدق میکنه دوست عزیز
خوب من سیب را چیدم تا بدانی تو را میخواهم نه بهشت را ...
از نظر علمی هیچ مشکلی و تفاوت معناداری با بارداری طبیعی نداره حتی اگر تعیین جنسیت هم صورت بگیره. همه من 18 سال پیش برای اینکه پسر داشته باشه با اصرار شوهرش اقدام کرد و الان پسر عمه من سالمه و هیچ مشکلی هم ندارن
2706