2703
2553
عزیزم من اگه جای شما بودم هیچوقت برای زیاد شدن اشتهای بچه 11 ماهه از قرص شیمیایی استفاده نمیکردم

همسر من یه مدت میخورد ، اوایل که همش خواب آلود بود ، بعدش هم به نظر من ورم کرده بود

البته اشتهاش رو زیاد کرده بود ولی من دیگه نزاشتم بخوره ، آخه به چه قیمتی !!!!!

در کل فکر نکنم کار درستی باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم وقتی 15 ماهش بود دکتر براش نوشت روزی 4/1 قرص چهار روز بهش دادم یعنی شد یک قرص همش خواب بود فقط توی خواب شیرمو خوب میخورد حقیقتا دیگه بهش ندادم ترسیدم
زندگی حکمت اوست چند برگی را تو ورق خواهی زد مابقی را قسمت
2720
منم به پسرم دادم.حدود 2 ساله بود.منم یک چهارم قرص دادم.یک ماه دادم اشتهاشو بزا کرد.خووووووووب هم می خوابید.میشه به جای سیپروهپتادین از شربت زینک سولفات استفاده کرد.اشتهارو بیشتر می کنه و ایمنی بدنو هم زیاد میکنه........
دکتر واسه دختر 1 ساله منم تجویز کردمن ندادم ترسیدم به جاش بهش شربت بکواکتین دادم اونم ترکیباتش سیبروهبتادین و خانواده ویتامین B هست باز عوارضش از قرص کمتره البته فقط 1 ماه دادم شربت زینک بلاس خارجی هم خوبه قدشو بلند می کنه عوارضم نداره
عزیزم من هم قبلا خیلی لاغر بودم و میخوردم که بعد از آن مشکل معده پیدا کردم به نظر من اصلا کار خوبی نیست بچه شما لاغر و سالم باشه بهتره تا اینکه چاق بشه و خدایی ناکرده مشکل پیدا کنه