2726
عنوان

معاینه داخلی..قبل و در حین زایمان

23971 بازدید | 17 پست
دوستای گلم سلام
میخوام ببینم این معاینه داخلی چه جوریه؟
من دو هفته مونده به زایمانم و باید طبیعی زایمان کنم...
اونوقت همه حامله ها معاینه داخلی میشن؟
اصلا اونجوری که می گفتن وحشتناک نیست منکه اصلا دردم نیومد البته یکم کوچولو درد داره ولی نه اونجوری که ترس داشته باشه من اگه دوباره بخوام زایمان کنم بازم طبیعی زایمان می کنم با اینکه خیلی ترسو هستم و حتی از خون هم می ترسم و اگه ببینم فشارم میوفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا فکر میکنم قراره خودم با پای خودم برم تو اتاق زایمان یه رعب و وحشتی همه وجودم رو میگیره...اما چارش چیه....
من آمپول آزمایش بارداری رو هم با هزار زور و ضرب و ننگی زدم...چه برسه به اینکه خودم شاهد و ناظر دردام باشم...خدا خودش رحمم کنه و دردام زیاد نباشه....چون ظاقتش رو ندارم
اونوقت معاینه داخلی با دستگاهه؟ من که نفهمیدم چی شد !!!
2728
دوست عزیز من هردو تا دخترم رو طبیعی زایمان کردم. این معاینه ای که می گی اصلا ترس نداره و دکترت فقط می خواد ببینه دهانه رحم باز شده یا نه.با دست انجام میده نه با دستگاه .اگه می خوای اذیت نشی خونسرد باش و آرام و سعی کن اصلا قضیه رو سخت نگیری .من خیلی راضی بودم
اصلا نمیدونم تو بیمارستان باید کجا برم..... اونجا که رفتم چه جوریه محیط....
آخه یه خورده هم خجالتیم...فکر نکنم بتونم داد و بیداد راه بندازم...از فشار سکوتم شاید سکته کردم....بسکه ننرم!!!
خدا به خیر بگذرونه.....
واسم دعا کنین دوست جونا
من هفته 39 هستم دیگه باید همین روزها زایمان کنم .می خوام طبیعی باشه.نمیدونم واقعا خیلی در د داره.این روزها هر کیو که میشناسم سزارین کرده.در من پای راستم خیلی درد میکنه به نظر شما بعد از زایمان طبیعی واسه پام مشکلی پیش نمیاد؟
منم هر کیو دیدم سزارین کرده....
بعضی ها هم همه دردهای طبیعی رو کشیدن و اخر رفتن سزارین شدن...خدا نخواسته باشه کسی دوبار دوبار درد بکشه....
ایشالا که درد پات هم خوب بشه...فکر نکنم مشکلی پیش بیاد...
آمادگی زایمان رو داری قشنگ؟
zizi جان اون بیمارستانی که می خوای بری خودش بخش زایمان داره و همه چیز مرتبه انقدر نگران نباش .و خودشون بهت می گن هر چقدر دلت می خواد داد بزنی و کسی بهت هیچی نمی گه و الان راههایی دکترا دارن که مقدار زیادی از درد رو نمی فهمی یعنی یادت نمیاد.هرچی سخت بگیری برات همه چیز سخت میشه.
سلام zizi جون به نظر منم معاینه حین زایمان اونقدرها که فکر میکردم درد نداشت. اصلا نگران نباش من اون روزیکه زایمان کردم تو بیمارستان فقط من طبیعی بودم. واقعا عالی بود من قبلش اینقدر که الان طرفدار طبیعی ام نبودم. ولی الان شدیدا راپی هستم حتی همون لحظه ی بعد از زایمان هم اگه میگفتن دوباره باید زایمان طبیعی انجام بدی میدادم!!

به خدا توکل کنید.
خدا که خیلی به من کمک کرد.
شرمندشم.

موقع زایمانتون بگید همه براتون سوره حضرت مریم رو بخونن خودتونم تا جایی میتونید سوره انشقاق رو بخونید.
2706