2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اینهایی که می گم رمان نیست ولی خیلی خوب و مفیده : خود مقدس شما - شفای زندگی - شفای کودک درون - راز بزرگ - از دولت عشق -

رمانهای پایولو کویلو هم خیلی خوبه : کیمیا گر - کنار رودپریدا نشستم و گریستم - زهیر - یازده دقیقه - ورونیکا تصمیم می گیرد بمیرد - شیطان و دوشیزه پریم - خاطرات یک مغ و ...

پله پله تا ملاقات با خدا هم عالیه نویسندش هم زرین کوب هستش زندگینامه مولاناست - سینوهه هم خیلی خوبه تاریخیه

مثل آب برای شکلات هم قشنگه و رمان هستش .
2738
سمیرا جون من کتابهای پائولوکوئلیو رو بهت معرفی می کنم البته اگه به مسائل متافیزیکی علاقه داری وکتاب موری نوشته ژوزه ساراماگو خیلی فوق العاده است
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
منظورم کتاب کوری بود
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
کتابهایی که خودم خیلی دوست داشتم: ژان کریستف و جان شیفته از رومن رولان (خیلی طولانیه و پر ماجرا نیست. به سلیقه بستگی داره) زوربای یونانی با ترجمه و چاپ قدیمی محمد قاضی. عقاید یک دلقک از هاینریش بل
کوروش کبیر ترجمه محمد قاضی
سرگرم کننده تر: زندگی مریلین مونرو خیلی جالبه، زندگی چارلی چاپلین به قلم خودش
میخوای دلت وا شه از سیلور استاین بخون: مثلا لافکادیو. من عاشقشم
کتابهای جبران خلیل هم خیلی قشنگن مخصوصا پیامبر و دیوانه.
به نظر من اهمیت مترجم کمتر از نویسنده نیست. من همین تازگی چند تا کتاب خوب رو به خاطر ترجمه های مفتضح نتونستم بخونم. هر کتابی خواستی بگیری ته توی مترجمش رو دربیار. در ضمن الان کتاب انقدر گرونه اول مطمئن شو اون تیپ کتابو میپسندی. من رمان در جستجوی زمان از دست رفته رو چند ماه پیش خریدم 70 تومن
ایرانی دوست داری من خودم بزرگ علوی رو خیلی دوست دارم
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2706