2726
سلام خانوم annie

نیازی به انجام این کار نیست.درضمن 16 سال برای درمان یه مقدار زوده.این بیماری دارویی برای درمان نداره.درمان اصلیش جراحیه.
اگر اسپرمش ایراد نداره .اگه درد نداره دیگه نیازی به جراحی هم نیست.
کارهای سنگین،یبوست،گرمای زیادو... باعث بدتر شدن این وضعیت میشه.
< کــــامـــــــــــــی >

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقای کامی سلام

روش میکروسکوپی بود و جایه سزارین زنان برش خورده کاری با بیضه نداشته ....و بیضه هم درد نداره درد موقع رانندگی و راه رفتن تو محل بخیه هاست ....شما سایتی را میشناسید که عکس از این عمل توش باشه .؟
@malile_quilling
خانوم یاس
اصولا جای برش تغریبا در انتهای دیوار شکمی و بالای کشاله ران ها باید باشه ، با خود بیضه کاری ندارن از بالا باز میکنن مگر در شرایط خاص که جز واریکوسل بیماری دیگری هم وجود داشته باشه .مثلا هیدروسل یا کیست و اتروفی و....
روش میکرو سرجری چون خیلی شایع نیست درباره عوارضشم جایی ازش مطلب نخوندم. ولی خیالتون راحت باشه چون بهترین و مطمئن تری روش رو استفاده کردن(میکرو سرجری). فقط تا مدتی استراحت کنن و به خودشون فشار نیارن .اون پارچه ای که گفتم رو اگر بتونن استفاده کنن خیلی خوبه هم برای کاهش درد هم برای سرعت بخشیدن به دوره نقاهت بعد از عمل.
2728
خانوم annie
اگه درد داره و اذیتش میکنه دیگه نیازی به تست سمینال اسپرم نیست.چون این بیماری فقط در 2 صورت تجویز به جراحی میشه
1:ایجاد ناباروری
2:داشتن درد در بیضه ها
اگه میتونن با دردش کنار بیان نیاز به جراحی نیست چون همون طور که خودتون هم گفتین روی فاکتورهای اسپرمش تاثیر نذاشته.ولی اگه دردش زیاد اذیت داره راهی جز عمل ندارن. عملش سادس کلا 20 دقیقه بیشتر طول نمیکشه. 1 روز بعدش هم مرخص میشه و میتونه خودش راه بره
من خودم هم همینطورم ،روی اسپرمها زیاد اثر نذاشته ولی گاه گداری دردش اذیتم میکنه که دارم باهاش کنار میام.

یه چیز دیگه هم بهتون بگم اگه این بیماری در دوران مجردی درمان بشه هزینش کمتره و میتونید با بیمه عملش کنید ولی اگه متاهل بشن دیگه جزو درمان نازایی محسوب میشه و اکثر بیمارستان های بیمه قبول نمیکنن و باید ازاد عملش کنید.
سلام

اقای کامی دارم از نگرانی دق میکنم ...ما چون به کسی نگفته بودیم شوهرم عمل کرده مجبور شدیم بریم مهمونی که دعوت داشتیم 4 ساعت طول کشید و شوهرم همش نشسته بود و مسیری را هم رانندگی کرد شب که اومدیم خونه از درد پاشو نمیتونست رو زمین بزاره میگفت مثل اینکه چند رگ تا توی بیضهاش درد میگیره حالش خیلی بد بود و با مسکن ارام شد حالا خودش و من نگرانیم که این درد از عمل بوده یا اینکه خدای نکرده ممکنه زحماتمون هدر رفته باشه ...ایا امکان برگشت هست؟؟؟ ....ترا خدا اگه اطلاعاتی در این زمینه داری کمکم کن ....خیلی ممنون
@malile_quilling
خانم یاسی ، قبل از اینکه کامنی بیاد ، یک چیز می گم تا از نگرانی در بیاین ... ببین ، احتمال عود ، واریکوسل هست ، اما خیلی کمه ، بهترهه تا ماه سوم شوهر شما چیز سنگین بلند نکنه ، همین ( البته چیز خیلی سنگین تا بعد ماه 7 ام ) ... اگر خیلی نگرانید ، شاید با سونوگرافی چیزی مشخص بشه ... به شوهرتون بگین ، روزی 3 بار دوش حمام معمولی ( نه آب سرد ، نه آب گرم ) بگیره .. خیلی کمک می کنه ... ( راستی بخیه اشو کشیده بود ؟؟ )
خانوم یاس سلام
نگران نباشید این درد مربوط به فشاری که به محل جراحی وارد شده. نشستن زیاد و یا سر پا ایستادن برای کسی که تازه عمل کرده خوب نیست.
امکان عود در روش میکرو سرجری بسیار بسیار کمه .ولی مراقب باشید زیاد فشار به خودشون نیارن .
ببخشید منو ولی اگه من بودم سلامتیم بیشتر از مهمونی برام اهمیت داشت.درسته شما به کسی نگفتید که جراحی کردن ولی میتونستسد با هزارو یک دلیل دعوتشونو رد کنید.بازم ببخشید اگه فضولی میکنماااا.

اگه میتونن مرخصی بگیرن و چند روزی استراحت کامل داشته باشن براشون خیلی خوبه.همون طور که پسر ایرونی هم گفت از دوش یا وان اب گرم و داغ باید پرهیز کنن.
از اون پارچه استفاده کردن یا نه؟
از همه مهمتر غذاهایی بهشون بدید که باعث یبوست نشه چون این بیماری در برخی از افرادی که یبوست زیاد دارن بیشتر دیده شده.دلیلشم فشاریه که باید موقع .... به خودشون بیارن.بیشتر غذاهای پر فیبر و مایعات بهشون بدید.
از همه مهمتر غذاهایی بهشون بدید که باعث یبوست نشه چون این بیماری در برخی از افرادی که یبوست زیاد دارن بیشتر دیده شده.دلیلشم فشاریه که باید موقع .... به خودشون بیارن.بیشتر غذاهای پر فیبر و مایعات بهشون بدید.
ممنون پسر ایرانی و اقای کامی

ما ظهر مهمون داشتیم و اونم بدون اطلاع قبلی بعدم مجبور شدیم با اونا بریم خونه داییم شام دعوت بودیم ......اره از پارچه هم استفاده کرد ....شنبه بخیه را میکشه....یعنی فردا
@malile_quilling
2706