2733
2734
سلام لیلا مامان نباتی عزیز.شوهر من پیش دکتر حسین زند توی بیمارستان میلاد عمل کرد.هیچ هزینه ای هم نداشت. فقط چون بیمارستان شلوغه برای ویزیت رفت مطبش.بعد از 6 ماه هم بچه دار شدیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهر من 1سال پیش عمل کرد و شکر خدا سر 1سال بچه دار شدیم.
دکتر شوهرم در اصفهان همایون عباسی بود به روش میکروسرجری در کلینیک ناباروری مشتاق عمل کرد.هزینه بیمارستان 350000 تومان شد و خود دکتر هیچ پولی به عنوان زیر میزی قبول نکرد.
اقایونی که این مشکل را دارند حتما پیگیر درمان باشند چون یکی از عوامل ناباروری اقایان همین بیماری است که البته با مراجعه به موقع قابل درمان است.
شماره مطب دکتر عباسی2212124 هست.
سلام من قراره 2 سه روز دیگه عمل واریکوسل درجه 3 سمت چپ انجام بدم میشه یه دکتر خوب تو تبریز معرفی کنید و اینکه کدام عمل نتیجه بهتری دارد یعنی راحت و بدون دردسر بعد عمل.در ضمن من 21 سالمه و هیچ دردی هم ندارم. متشکرم
منم یه سوال دارم ممکنه یکی جوابمو بده.دو هفته پیش شوهرم آز اسپرم داد و معلوم شد که آزش صفره.امیدی هست/ ممکنه واریکوسل باشه.اگه هست درمان قطعی داره.لطفا واقعی جواب بدین و دلداری الکی ندین .من گریه هامو کردم.
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
2738
سلام به همه.من 20 سالمه و واریکسل گرید 3 در بیضه چپ دارم که 5ماه پیش به خاطر بزرگی بیضه چپ و عدم تقارن بیضه ها پیش دکتر رفتم و عمل کردم،ولی الان بعد 5ماه باز با شدت بیشتری برگشته!حالا نسبت به 5ماه پیش خیلی رگش بزرگتر شده همجنین بیضه هام اکثر اوقات شل هستند...دیگه میترسم برم پیش دکتر....خیلی اعصابم خورد شده سر این موضوع...چی کااااااااار کنم؟!!!
عمل واریکوسل با روش میکروسرجری احتمال عود مجدد را خیلی خیلی کم میکنه.چون در این روش رگهایی هم که مستعد واریسی شدن در اینده هستند را با چند برابر بزرگنمایی نشون میده.
منم میخوام عمل کنم به نظرتون پیش کی برم که هم دکتر خوبی باشه هم هزینه کمتری بگیره این دکتر پویان که خیلی سرش شلوغه و هزینه زیادی میگیره من همدان هستم هم میتونم برم اصفهان هم میتونم برم تهران واسم فرق نمیکنه
2706