2733
2734
سلام آقای کامی و ممنون از راهنماییتون. تو سونو فهمیدیم شوهرم واریکوسل خفیف گرید1 داره اما الان حاضر نیست دیگه پیش دکتر بره میگه چون خفیفه مسئله ای نیست.
حالا یه سوال آیا داروی خاصی برای این مشکل خفیف داده میشه یا اینکه درمان خاصی نداره
ممنون
Lilypie Premature Baby tickers
خانم مهرنگار ، تا کامی بیاد ، من یک راهنمائی کنم ... برای واریکوسل هیچ داروئی نیست و تا به درجه 3 ، اون هم حادش نرسه ، احتیاج به عمل نیست ... اگه خیلی می ترسین ، یک تست اسپرم بگیرین ... شاید توضیحات کامی جامع تر از من باشه ، اما من همین ها فعلاً یادم بود ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام اقای کامی و اقای ماه نو ....برام یه سوال پیش اومده باتوجه به ازمایش شوهرم که ماله یکماه پیشه کلومیفن که دکتر 5 ماهه براش تجویز کرده لازمه یانه....؟؟؟؟کلومیفن در دراز مدت مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟ و الان با این رنج بهتره چه دارویی استفاده بشه ....و شما غیر دکتر عباس در اصفهان دکتر ی متخصص ارولوژی و ناباروری مردان سراغ دارید......؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

Viscosity slight
Agglutination slight
Volume 5
Density/hpf 70
Wbc/hpf endtz staining 1 >
Total count(million) 350

Abnormal 70%

Morphology
Head 70
Neck 30
Tail 10
Immature 06

% Motility 60
Progression
Rapid (4) 00
Medium(2) 40
Slow(2) 20
Static(1) 40

@malile_quilling
سلام خانوم مهرنگار همون طور که قبلا هم عرض کردم ،واریکوسل به 2 دلیل براش جراحی تجویز میشه 1: اینکه باعث ناباروری شده باشه 2: درد به همراه داشته باشه. مشکل اصلی شما تا جایی که حضور ذهن دارم مربوط میشد به درد در بیضه های همسرتون. توصیه میکنم ازمایش سمینال اسپرم (اسپرموگرام)انجام بدن تا ببینن اسپرمهاشون هم در گیر این بیماری شده یا نه؟ اونوقت راحت تر میشه نظر داد.. اگه روی فاکتورهای اسپرم زیاد اثر نذاشته باشه میمونه فقط درد بیضه ها که اگه زیاد نیست و گذراست میتونن عمل نکنن.
< کــــامـــــــــــــی >
2728
خانوم یاس من که ساکن تهران هستم و متاسفانه از دکترای اصفهان بی خبرم.در ضمن تا جایی که اطلاع دارم مصرف کلومیفن برای خانم ها عوارضی داره ولی تا حالا برای مردان چیزی نشنیدم . بهتره با یه متخصص دیگه به غیر از دکتر همسرتون هم درمیون بذارید. عوارضی که تا به حال شنیدم .تشکیل کیست تخمدانی. بزرگ شدن تخمدانها. چند قلو زایی ودر برخی موارد نادر هم بارداری پوچ هست
سلام ... یک طرفه عمل کردم ، شانس آوردم ، می خواستم ، یه جورهائی حماقت کنم ، دو طرفه عمل کنم ، که نکردم ... الان گه گاه ، کمی درد دارم .. بعد از عمل دنبال آزمایش هم نبودم ، می دونم خود به خود ، حله .... فقط 3 ماه باید دوری از ورزشو رو تحمل کنم .... کامی رشته تحصیلی شما چیه ؟؟ من دیپلم ریاضی دارم ...
سلام.
من تازه عضو شدم و تازه واردم!

واریکوسل گرید 3 دارم و هنوز هم ازدواج نکردم. دکترا بهم میگن باید عمل کنم.
من درد ندارم و نتیجه اسپرموگرفیم هم بصورت زیره:

Count :128 milion--
Motility after 3 hours: 30% good, 35% fair, 5% poor, 30% Nil

بنظر شما لازمه عمل کنم؟ برا عمل کدوم دکتر رو پیشنهاد میکنید؟
درمورد دکتر صفری نژاد و دکتر بیژن رضاخانیها چیزی شنیدید؟

واقعا ممنون میشم جوابم رو بدید.
محمد
2738
پسر ایرونی چند وقته عمل کردی؟چرا حماقت..؟یعنی طرف دیگه رو نمیخوای عمل کنی ؟

اگه خواستی ازمایش بدی باید3 الی 4ماه صبر کنی .

منم نقشه کشی ساختمان خوندم
محمد جان سلام ،خوش امدی
بقیه فاکتورهاش کو ؟تو برگه اسپرموگرامتون فقط همینا رو نوشته؟!!! فاکتورهای مثل حجم، چسبندگی ،ابنرمال ،رنگ ،زمان تبدیل شدن به مایع و....؟
اینا رو کامل بنویسید تا بهتر بشه نظر داد.
منتظرم
اقای کامی شوهرم داره کلومیفن میخوره نه من....ترسیدم در دراز مدت مشکل داشته باشه از بعد برخورد بعد دکتر عباسی دیگه حاضر نمیشه بره دکتر .....اقای کامی با این رنج ای یو ای در بارداری تاثیر داره یانه؟
@malile_quilling
متوجه شدم منم برای همین نوشتم که برای خانم ها عوارض داره ولی برای مردان رو تا حالا چیزی دربارش نشنیدم.این دارو شایع ترین دارویی هست که برای این منظور تجویز میکنن. نگران نباشید اگه ضررش زیاد باشه حتما دکتر بهتون میگه . درباره IUI متاسفانه اطلاعاتم کافی نیست. اگه همسرتون نمیاد دکتر ،جواب ازمایش رو ببرید پیش دکتر .
سلام کامی ... ببین دو طرفه حماقته ، چون بیضه راست به نظر میاد نقش چندانی تو بیماری نداره و آدم دیرتر بهبود پیدا می کنه ، من که یک طرفه عمل کردم ، نزدیک 2 ساعت طول کشید ... راستی قبل از عمل ، ph منی من 9 بود ... بیشتر از حد مجاز .... ، این یعنی چه ؟؟
پسر ایرونی جان ph میزان اسیدی و یا قلیایی منی رو مشخص میکنه که در مقادیر بالا ممکنه وجود عفونت باشه که این میزان بالا برای اسپرم ها مضره. میزان کم ph هم اسیدی بودن منی رو مشخص میکنه که یکی از عواملش ممکنه انسداد سمینال وزیکول باشه.
2706