2733
2739
با سلام من پسری بیست ساله هستم.واریکوسل 2طرفه داشتم پانزده روزه عمل کردم. من تا چند روز نباید زیاد راه نرم ؟یا رو صندلی بشینم؟ 1سوال دیگه داشتم من تا چند روز نباید مقاربت داشته باشم؟ آخه جواب آزمایش من قبل از عمل دکتر گفت خیلی ضعیفه! نگرانم آخه تقریبا همه نتایج صفر بود و جواب دکتر ازمایشگاه این بود:هیچ اسپرم زنده یا مرده ای مشاهده نشد اینم بگم که مایع منی من ? قطره بود!!
سلاممممممممم
اقای پسر ایرونی میشه منو راهنمایی کنین
شوشوم مشکل های زیر رو داره
کم کاری تیرویید
مورفولوژی ? درصد
کم تحرکی
واریکوسل گرید ? متمایل به ?
نمیدونم ایا اینها قابل درمان هست یانه
شنیدم که مشکلات مردها درمان نداره و خیلی سخته
شوهرم هم نه دکتر میره و نه همکاری میکنه
میخوام بدونم اگر منم بیخیال بشم اوضاعش از این که هست بدتر میشه یا نه
با گذر زمان تغییری میکنه
مرسی از لطفتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم باران ... من در مورد واریکوسل فقط می تونم ، تجربی کمک کنم ... نمی دونم کامی این روزها پیداش میشه یا نه ، ولی ایشون بلدند در مورد آزمایشات نظر بدهند .....
خوب برای کم کاری تیروئید ، بهتره شوهرتون دارو مصرف می کنند ( t3 و t4 و tsh ) احتمالاً کمتر از حدشون باشند !!!!
حدس می زنم شوهر شما ، یک کمی بیشش از حد سرد شده اند ( کلاً هم تو مسائل مهر ورزی ، هم نسبت به مسائل زندگی و تغییرات در زندگی و .. ) که نشان دهنده ، بالانس نبودن هورمون های مردانه ایشان هستند .....
وقتی یک مردی تو این حس بی حسی میره ، به سختی می شه قانعش کرد ، اما شما با ترسوندن اینکه ممکنه ، دیگه بچه دار نشند یا پیری زود رس !!!! بیاد سراغشون ، قانعشون کنید بره ، دکتر ..... ( بهشون بگین پیرمردهائی که ، سرحال ترند و شنگول تر بیشتر رابطه مهروزی دارند و پیرمردهای سست ، کمتر رابطه مهرورزی دارند ..... خودم نمی دونم ، راست هست یا نه ، اما فکر کنم راست باشه )
باید به ایشون تفهیم کنید ، که اگر درمان شند ، به واسطه نشاطی که کم کم میاد سراغشون ، پیری زودرس نمی آید سراغشون ...
در ضمن متوجه نشدم واریکوسل درجه چند هست ؟؟ چون جاش علامت سئوال بود !!!
با سلام من پسری بیست ساله هستم.واریکوسل 2طرفه داشتم پانزده روزه عمل کردم. من تا چند روز نباید زیاد راه نرم ؟یا رو صندلی بشینم؟ 1سوال دیگه داشتم من تا چند روز نباید مقاربت س-ک-س داشته باشم؟ آخه جواب آزمایش من قبل از عمل دکتر گفت خیلی ضعیفه! نگرانم آخه تقریبا همه نتایج صفر بود و جواب دکتر ازمایشگاه این بود:هیچ اسپرم زنده یا مرده ای مشاهده نشد اینم بگم که مایع منی من ? قطره بود!!
البته دکترگفت بعد از 5 ماه باید بری آزمایش الان هم دیکلوفناک و ویتامین E میخورم
خواهش میکنم جواب بدید!
2728
من که مجردم ، ولی به نظر می رسه تا یک ماه رابطه نداشته باشی ، بهتره .. بعدش هم با فاصله !!!!
راه می تونی بری ، فقط یک توصیه مثل من شلوار تنگ نپوش !!!!!!!
فعلاً ویتامین E نخور ، چون شهوتت زیاد میشه ، راهی برای خالی کردنش نداری .....
فعلاً به خودت نگرانی بی خود نده !!!!!!
سلام به همگی کسی از جواب ازمایش سر در می اوره خواهشtest Result unit reference valu flag
SEMinal fluid..............................................................0000000000000
volume...................5.5............................ml....................1.5-5
apperance................................................................gray-white
viscosity......................................................................normal
ph..................7.5..................................................7.2-7.5
liquefaction..................30....................................min.............15-30
sperm count/ml..................102........................million...................60-150
abnormal forms..................5...........................%..........................0-25
pin-head..................2...........................%..........................0-15
giant-head.................3.............................%......less than20% high
motility................................................... ................ 0-0
non motility............................................................................70
grade I..............................................................................2
grade II.............................................................................3
grade III..........................................................................10
grade IV..........................................................................15
R.B.C...........................................................................0-1
W.B.C..........................................................................1-2
2738
سلام غزل خانم منم می خواستم ازمایش اسپرممو بگذارم اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه
volume.........................................................6
liquefaction...................................................30
viscosite................................................normal
ph......................................................7.4
total sperm count......................................60
motility...............................................70
shaking.............................................20
minimal forwarf..........................................35
good activity.......................................35
fullactivty.......................................10
normal morphology................................70
w.b.c.........................................0-1
من پیش دو تا دکتر رفتم یکیشون گفت خوبه واون یکی گفت که تعداد اسپرمت رو مرزه
راستی غزل خانم تعداد اسپرم همسر شما خوبه اما اینکه motolity رو صفر شده برام یکم عجیبه واحتمالا اگه مشکلی باشه بابت همون motility هستش چون حداقل نرمال باید 50 درصد باشه وزیر سی درصد هم خیلی بده البته ایشالا که برا همسرشما چیزی نباشه
راستی فراموش نشه من واریکوسل درجه یک بیضه چپ دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اخه دکترام میگن لازم نیست عمل کنی ولی وقتی ازشون میپرسم اگه عمل نکنم ممکنه بدتر بشه مبگن اره ممکنه ولی اگه عمل کنی بدتر نمیشه ضمنا من تا 4و5 سال دیگه قصد باروری ندارم و 22 سالمه
سلام آقای کامی خوبید
شوشوی من واریکسول خفیف داره چند تا دکتر بهمون گفتند عمل واریکسول نمیخواهد و با یخ خوب میشه ولی دیگه تصمیم گرفتیم پیش دکتر آل یس برویم ایشان مارا به دکتر پویان اورولوژیست معرفی کردند و اشون از اسپرمها عکس گرفتند و آز متعدد و گفتند باید عمل بشه و منهم میکروسکپی عمل میکنم و دکتر آل یس هم میگوید اول هر کاری دکتر پویان گفته انجام دهید و بعد پیش من بیائید .
خانم شاپری ، آیا شما این چند سال اقدام کردین ، جواب نگرفتین یا اقدام نکردین و به خاطر واریکوسل شوهرتون می خواهد ، عمل کنه ؟؟؟ اصلاً شوهرتون آزمایش اسپرم داده ؟؟ بماند که بعضی از دکترهای معمولی سرشون درد می کنه که آمپول تجویز کنند ، برای بیماران ( برای کسب یشتر ) و متخصصین ، عمل های غیر ضروری !!
2706