2733
2734
والا کامی جو من به این یکی خیلی شک دارم چون گفتن از خرین انزالت باید 4 یا5 روز گذشته باشه تازه روز 5 که رفتم جواب بگیرم گفتن هنوز دارن رو نمونه کار میکنن در صورتی که من شنیدم بشتر از سه روز 0.4 درصد و10000000 تو حجم تاثیر میزاره یعنی اصلا نمیشه به جواب اعتماد کرد نظر شما چیه

در مورد count نوشته بود نرمالش 20-200*10/mll
که مال منت10*25 بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

دوستان شوهر من آزمایش اسپرم داده که خوب بوده ولی دکتر گفت بهتره یه دکتر اورو لوژیست هم اونو معاینه کنه

وحالاهرچی به آقا میگم که بره تامعاینه بشه میگه دوست ندارم .

من سه تاسقط داشتم ومتاسفانه علتی هنوز مشخص نشده
حالا میخوام بدونم معاینه چه جوری هست

یعنی ازروی لباس معاینه می کنند ؟

اخه ما تو شهرکوچکی هستیم ومتاسفانه دکترهم آشناست ومردها روهم که خودتان بهتر می شناسید اصلا طرف دکتر نمی روند
آقای کامی سلام لطفا بهم بگید چه بلایی سر همسرم اومده چند ماهه پیش مشکلی نداشت الان انگار ؟؟؟؟؟؟ voiume--------------2 liquefaction------------------30 min ph-------7.7 total sperm count-------40 motility 1 hr---------35-40 normal morphology------------40-45 w.b.c-----2-3 color milky
2728
ممنون آقای کامی جواب دادید .تشخیص دکتر بعد از معاینه واریکوسل نوع 1 بود .که گفت فعلا نیاز به عمل نداری.ما الان نزدیک 6 ماه هست اقدام کردیم که نتیجه منفی بوده آیا به نظر شما میتونه علتش واریکوسل باشه من مشکلی نداشتم .در ضمن همسرم سو نو هم داده شما میتونید در موردش توضیحی بدهید آخه دکتر گفته التهاب پروستاته ولی من خوندم نوشته کیست؟؟؟؟؟؟///urinary bladder visualized without stone or s.o.l small cystic focus 12.10 mm in left side of prostate is visualized>prostatic cyst_diverticula follow_up sonography is recommended
2738
خواهش میکنم.
البته 6 ماه زمان زیادی برای انتظار نیست و تا 1 سال طبیعیه .ببینید هر عارضه ای که اندام تناسلی مرد رو درگیر کنه ممکنه باعث اشکال در روند باروری و بارداری بشه حالا میخواد واریکوسل باشه ،کیست باشه،هیدروسل باشه یا ....

متاسفانه از سونو گرافی هم زیاد سر در نمیارم ببخشید.
< کــــامـــــــــــــی >
سلام جناب کامی عزیرز چطوری؟ علی هستم.
اقا من 2 سال پیش عمل واریکوسل گرید 2 داشتم و خدا رو شکر تا حالا که اذیتم نکرده ....... بعد از 6 ماه کالر داپلر 3 بعدی دادم که در هر دو طرف مشکلی ایجاد نشده بود اما الان 2 ماهی هست بیضه سمت راستم حالا گاهی که شورت تنگ یا هنگام نشستن یا دمر می خوابم درد میگیره اما بعد از چند دقیقه بر طرف میشه؟ ایا احتمال داره کسی که واریکوسل 1 طرفه داشته باشه دوباره واریکوسل 2 طرفه بگیره؟؟؟!!!!

*البته من بدنسازی هم بصورت یبک تو خونه انجام میدم اما رو درد تاثیر نداره......راستی من ازمایش داده بودم به یه علائم پزشکی بر خوردم که نمی دونم چه ربطی به واریکوسل داره wbc یا WHC تو این مایه ها که 11 بود یعنی چی؟

ممنون یا علی.
سلام
واریکوسل که احتمال عودش زیاده و باید مراقبش باشی و فشار بهش نیاری .بدنسازی هم براش خوب نیست و باید سبک و با احتیاط کار کنی.
پوشیدن شورت تنک هم خوب نیست .
wbcهم مقدار گلبول سفید رو در مقدار نمونه منی نشون میده
سلام حاج کامی
من پیش 2 دکتر رفتم اولی گفت باید عمل بشی میکروسکپی هم عمل میکنه میشه گفت حرفاش مثل حرفایی بود که تو این سایتا خوندم ولی
دکتر دومی میگفت ازمایش اسپرم چیز خاصی نشون نمیده تا موقعی که نخای بچه دار بشی اون موقع معلوم میشه قدرت باروری داری یا نه
بعدش گفت اگه مشکلی نداری اصلا نمیخای عمل نکن باشه تا بعد
گفت به روش معمولی عمل میکنه میگه میکروسکپی واسه اونایی که قبلا عمل واریکوسل داشتن الان دوباره برگشته اونا چون چسبندگی رگ دارن با میکروسکپ عمل میکنن که دید بهتر باشه
نظر تو چیه؟؟
سلام حسام جان (حاج حسام)

این حرف اشتباهه که میگه میکرو سرجری فقط برای ترمیم عود واریکوسله.ولی از همین حرفش میشه نتیجه گرفت که روش معمولی درصد عودش بالاس که خود این دکتر هم بهش اشاره کرده.در حال حاظر بهترین روش میکروسکوپیه .
درضمن اگه ازمایش اسپرم چیزی نشون نمیده پس چی نشون میده.یعنی ازمایشگاه برای سرگرمی این ازمایش رو انجام میده؟! یا دکترا همشون اشتباه میکنن که تجویزش میکنن؟!!!
شما اگه درد داری یا ازمایش اسپرمت خیلی افتضاحه راهی جز عمل نداری
سلام 11 ماهه شوهرم عمل کرده اینقدر روند بهبودیش کنده...فکر کنم ی سال دیگه طول بکشه کامل خوب شه...بعد هر سه ماه ده بیست درصد تحرکش بهتر شده اونم تحرکای ضعیف نه عادی؛چی کنم تسریع بشه؟
2706