2733
2739
حسام جان دوباره سلام
من که زیر ازمایش نوشتم ،مشکل اصلی در تحرک اسپرمهاتونه.پس چی رو متوجه نشدی؟

ابهترین زمان برای انجام نمونه گیری اسپرم بین 48 تا 72 ساعت از اخرین انزاله که مطلوبش میشه 60 ساعت .
عمل واریکوسل زیاد سخت نیست ولی باید 1 هفته استراحت داشته باشی و تا چند هفته هم از کارهای سنگین معافی .بعد از اون چند هفته میتونی به فوتبالت ادامه بدی و مشکلی هم پیش نمیاد فقط میمونه نوع جراحی که اگه من خودم باشم روش میکروسرجری رو انتخاب میکنم چون هم مطمئن تره هم درصد برگشت ناچیزی داره و دوره نقاهتش هم کوتاه تره و از همه مهمتر محل برشش کوچیکتره و زیاد اثر نمیذاره روی زیبایی پوستت.
< کــــامـــــــــــــی >
درد هم داری ؟مجردی یا متاهل؟ اینا رو میپرسم چون میخوام بدونم که چی شد به فکر ازمایش افتادی .بچه دار نمیشدین یا درد داشتی ؟
اگه درد داری و اذیتت میکنه بهتره که عمل بشی ولی اگه مجردی و درد هم نداری فعلا میتونی باهاش سر کنی و جراحی نشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حسام جان خواهش میکنم.لطف داری
تحریک نه ،تحرک اسپرم یا همون جنبش .
واریکوسل درمان دارویی نداره ولی به طور مقطعی میشه تا حدودی با دارو رفعش کرد.درمان قطعی واریکوسل فقط جراحیه .
اگه درد داری مجبوری که جراحی کنی .
نه اینطور نیست.اگه این طور باشه کسی دیگه عمل نمیکنه.من اکثر کسایی رو که دیدم جراحی کردن ،جواب مثبت گرفتن.
انشاالله که با عمل وضعیتت بهتر میشه .نگران نباش .
2738
خواهش میکنم سامان جان.چه اذیتی؟
غیر ممکن نیست که ازمایشگاه هم اشتباه بکنه ولی درصدش خیلی کمه .در ضمن فاکتورهای اسپرموگرام ممکنه در هر لحظه و بسته به شرایط روحی و جسمی ادم تغییر بکنه .بیشتر دکترا نظرشون اینه که برای نتیجه گیری بهتر باید در 3 مرتبه و یا حدافل 2مرتبه این ازمایش انجام بشه تا بشه نظر قطعی داد.
سلام اقای کامی. من میخوام به دکتر مراجعه کنم واسه بچه .میخوام بدونم همون جلسه اول واسه شوهرم هم از میده ...همون متخصص زنان برای اونم باید از بنویسه؟؟؟؟
ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خود مقایسه نکن .....
سلام .برای ازمایش اسپرم حتما نیاز به متخصص نیست دکترای عمومی هم مینویسن ولی برای سونو گرافی (کالر داپلر) متخصص باید بنویسه تا انجام بدن.
ازمایش رو هم معمولا باید صبح انجام بدین.
سلام کامی جون من ازمایشو تکرار کردم دور از جون یه عده این دکترا هیچی حالیشون نیست ازمایشام خیلی تفاوت دارن شما هم لطفا نظرت بگو

voiume---------------6.0
color-------------------------milky

liquefaction--------------------30

viscosity---------------------normal

agglutination-------------------absent

wbc------------------------1-2

rbc--------------0-1

count------------------25*10

motility-----------------------75

progresive motility-------------------------55

classification----------------a=2
b=53
c=20
d=25

ph--------------------8.0

MORPHOLOGY CHART

OVERAL FORM----------------------66.5

ABNORMAL TAIL-----------5.5

IMMATURE-----------------0.8

NO HEAD---------------------0.1

BENT HEAD-----------------6.5

AMORPHOUS-----------------------1.5

SMALL HEAD -------------------6.0

LARG HEAD-----------------------1.0

TWOHEAD-----------------------1.0

WRING HEAD---------------------5.5

TAPED HEAD--------------------5.6

ببخشید زیاد شد فقط بهم گفتن باید 3 تا 5 روز از اخرین انزالت گذشته باشه امروزم که رفتم جواب بگیرم گفتن ازمایشت هنوز تموم نشده یه ذره شک کردم نظر شما چیه یعنی هنوز داشتن رو نمونه کار میکردن
حسام جان سلام.شرمنده دیر شد،اصلا متوجه تاپیکت نشده بودم.
وضعیت این سری با سری قبل خیلی فرق کرده و بهتر شده.من که گفتم هر روز و هر لحظه ممکنه فاکتورها در حال تغییر باشن.البته ازمایشگاهشم خیلی مهمه .این ازمایش خیلی تخصصی تره نسبت به قبلیه.بعضیاشو تا حالا ندیده بودم و برام تازگی داشت.ولی روی هم رفته ازمایشت خوبه تا جایی که من سر دراوردم.
2706