2733
2734
من تصمیم گرفتم قالی بافی یاد بگیرم

ولی هیچ چیز در موردش نمیدونم

اینکه کجا یاد بگیرم
چه سبک بافتی بهتره
و خیلی چیزهای دیگه

متاءسفانه هیچ کس از نزدیکان من با این هنر هیچ آشنایی ندارند

دوستان مهمه تو رو خدا حتما" راهنمایی کنید

من تهران سمت شرق هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی من پیشنهاد میکنم اگه میخواهی حرفای یاد بگیری برو موزه فرش استاد رسام عربزاده توی پاسداران اونجا دخترشون اموزش میدند به صورت فوق حرفه ای من شماره ازش ندارم اگه پیدا کردی به منم بگو موفق باشید
فروش چای کاملا ارگانیک بدون افزودنی برای خرید چای ایرانی به ای دی teasaray@ مراجعه نمایید
پارمیدا جان من قالی بافی بلدم ولی با خامه و دوست دارم با ابریشم یاد بگیرم. میخوام تا نینی ام به دنیا می آد یه تابلو فرش خوشگل ببافم. البته نقشه هم ندارم اگه سوالی داری بگو. برای قالی بافی عموما باید از روی دست یک نفر نگاه کنی بنابر این همین جاهایی که دوستان رفتن برو ببین چطوره
2738
رها جان میخوام ببینم مهمه که کجا و از کی یاد بگیریم

و دیگه اینکه من که تازه میخوام شروع کنم و قصد کار کردن و کسب درامد دارم
بهتره که چی یاد بگیرم
مثلا" ابریشم و یا چیزهای دیگه

و آیا واقعا" میتونم رو درامدش حساب کنم یا ......
رها جان میخوام ببینم مهمه که کجا و از کی یاد بگیریم

و دیگه اینکه من که تازه میخوام شروع کنم و قصد کار کردن و کسب درامد دارم
بهتره که چی یاد بگیرم
مثلا" ابریشم و یا چیزهای دیگه

و آیا واقعا" میتونم رو درامدش حساب کنم یا ......

پارمیدا جان من سال اول ازدواج رفتم پیش یه نفر که اونم اتفاقن سال اول ازدواجش بود.یه دو سه سالی از من بزرگتربود.من خصوصی می رفتم و بافت کرک و ابریشم(گره های با نخ کرک و گره با نخ ابریشم) چله کشی،تار و پود و ....یاد گرفتم.یه تابلو فرش نصفه بافتم و یه تابلو فرش ""علی""" و به همسرم هدیه دادم.البته یکیش کرک و ابریشم قاطی بود و یکیشم ابریشم خالص.برای سرگرمی خیلی خوبه ولی برای اینکه منبع درآمد باشه نه.به چند دلیل :1-تا دستت راه بیفته طول می کشه.2-سرعت دست تازه کار خیلی پایینه و باید بیشتر پای دار قالیت بشینی که خستت می کنه و گردن درد و کمر درد و ...3- اگر هم یه کار تمیز ببافی مفت ازت می خرن خلاصه نمی ارزه.من خانمی رو می شناسم که از بچگی با دار قالی بزرگ شده و دستش واقعن تمییز و طلاست.اون قدر که کاراشو حتا برای پرداخت نمی بره(پرداخت=یکدست کردن روی کار با یکدست چیدن بافت) ولی دیگه کار نمی کنه.می گه این همه زحمت می کشم دست و چشممو می زارم وقت می زارم ولی هیچی.اگر دوست داشتی بگو تا برم بگردم شماره استاد قالی بافیمو بهت بدم.من 3 سال پیش 50 هزار تومن می دادم.
2706