2737
2739
عنوان

چگونه همسر دلخواهم را جذب کنم؟( بدون استفاده از قانون جذب)

| مشاهده متن کامل بحث + 140618 بازدید | 958 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واالله منم با یه پسر از ٥ سال پیش از این دوستای الکیا دارم ، پسر همسایمون بود ، هردومون هم بطور اتفاقی هم برای کارشناسی و هم ارشد یه دانشگاه و رشته قبول شدیم، اولا بحث ازدواج ولی خوب اون موقع بچه بودیم و منم جدی نگرفتم و اصلا اهمیت ندادم ، فقط هم تلفنی و اس ام اسی در ارتباطیم یعنی از صبح که پامیشه اس میده تا شب و ریز و پیز زندگیشو میگه بهم ، برای کوچکترین چیز هم نظرمو میپرسه حالا بماند که بیشتر موقعا عمل نمیکنه و گاهی هم برای جزوه و اینا همو میبینیم :D خیلی هم باهام شوخی کلامی میکنه .

یه چند وقتیه که حس میکنم بهش علاقه دارم و یه دو سه باری هم تو حالت شوخی بحث خواستگاری کرد و اینا ولی منم با شوخی ردش کردم :((((( بعد هم دیگه پشتش رو نیاوود

اصلا نمیدونم احساسش بهم چه جوریه ، گاهی موقعا میگم شاید منو به عنوان خواهر میبینه، من خودمم بهش نگفتم که دوسش دارم ، فقط مثلا یکی دو باری که پیامی که بهش گفتم مثلا دلم واست تنگ شده ، یه لبخند فرستاد همین !!!!

فوق العاده هم مغروره ، شخصیتش هم به زئوسی به تمام معنااااس و فوق العاده حافظه کارا و تصمیماش اصلا ثبات نداره.
2742
چرا پرنسس جون خیلییی ، دوس دارم تکلیفمو بدونم :(((

والله اصلا قصد و نظر و احساسشو راجع به خودم نمیدونم ، از بس هم شوخی داریم دیگه دو کلام جدی نمیتونیم باهم صحبت کنیم, بدش میاد :(
سرگل اوکی بهت پیغام میدم ...

چیزای اصلی پرسفون اینکه

احساس مسئولیت نکردن

عدم اعتماد به نفس

ضعیف بودن

عدم تصمیم گیری

بچه بودن و ناپخته بودن

ببین من وقتی اینجا مثال میزنم شما باید مفهوم و منظور را بگیرید .....

مثلا منظوره من در خرید کردن پرسفون اینکه نمی تونه تصمیم بگیره

علاوه بر خرید بلکه در اکثره موارده دیگه زندگی قدرت تصمیم گیری نداره

شما باید روی خودت بررسی کنی ببینی همیشه اینطوری هستی یا فقط در لباس خریدن اینطور هستی
2738
پرسفون همیشه بی حوصله است حوصله انجام کاری نداره در اکثره مواقع حالت های افسردگی داره چون زندگیش پوچه . در بعضی مواقع هم حالت های مدی داره یعنی مثلا مثله بچه ها یک لحظه با یک چیزه الکی خوشحال میشه یک لحظه نه با یک چیزه الکی غمگین میشههه اما در کل آدم افسرده ای هستتتت ...
کسی که پرسفون غالب داره این حالت از بچگیش باهاش هست ......
اما یک آدم افسرده به صورت* مقطعی* اینطور هست
بچه ها حالا بزارید اینم بگمم

سرگل یک جمله گفت یاده این حرف افتادم

پسرا معمولا خیلی زرنگن دقیق می دونند که چه دختر چطوری و چگونه رفتار کنند برعکسه ما دخترا !

اما یک پسربرای جذب دختر پرسفون لازمه اش اینکه بکوبوندشششش یا صایعش کنه.....

هر چی پسر، پرسیفون را بیشتر له کنه

پرسفون بیشتر جذبش میشه میره دنبالش ، میره بهش پیغام میده

این در مورده پسرای مغرور خیلی استفاده میشه

پسر بی محلی می کنه ، به پرسیفون توهین می کنه

اما پرسفون باز میره طرفش
منم بر اساس راههای جذب پسرا هرا و اتنام،هر چند اکثرن سعی کردن با کمک شغلی جذبم کنن که منم نشدم!
دیگه در مورد خودم نظری نمی دم،هر تیپی ارائه می شه من یه ذره شو دارم،این شکلی گیج میشم باید از اول یه دور دیگه بخونم و حسابی فکر کنم بعد به نتیجه برسم
تا اینجا از همگی مچکرم :)
امیدوار :)
2706