2726
عنوان

چه زمانی باید بچه رو از شیر خشک گرفت

83074 بازدید | 11 پست
سلام به همه دوستان
تا کی باید به بچه شیر خشک داد ایا این هم مثل بچه های است که از شیر مادر تغذیه می کنند و باید تا دو سالگی شیر بخوردن یا نه
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
سلام بهاره جان
مامان ماهان کوچولو هستم
راستش برای من هم جای سواله
ممنون که مطرح کردی
ماهان من 4 ماهش داره تمام میشه
هم از شیر من تغذیه می کنه و هم شیر خشک می خوره
اوائل زایمانم اصلا شیر نداشتم به خاطر گریه های پسرم مجبور شدم بهش شیر خشک بدم
واقعا شیر نداشتم
بعد از 10 روز شیرم بهتر شد
از صبح مینشستم به ماهان شیر خودمو میدادم ولی عصر که منشد شیرم خیلی کم میشد
باز مجبور میشدم شیر خشک بهش بدم-دکترش همش بهم میگفت بلد نیستی شیر بهش بدی-من خیلی ناراحت میشدم روحیه ام رو باخته بودم که من مادر بدی هستم که نمیتونم به فرزندم شیر خودمو بدم.
تا الان هم شیر خودم بهتر شده ولیانگار رمق نداره 8 به بعد هم شیرم کمه .ولی دکترم میگه دارم به بچه ام ظلم میکنم.ولی به خدا این طور نیست.وقتی رو که من برای شیر دادن به پسرم میزارم خیلی ها نمیزارن.
ولی باید تا همون 2 سال شیر بخوره.البته جون شیر خشک مواد و ویتامینهاش بیشتره شنیدم تا 5/1 هم میشه شیر خشک داد.ماهان من الان 3 ماه و 25 روزشه
وزنش7 کیلو و 500 گرم
قدش 67سانتی متر
من هم خوشحال میشم ز اطلاعات بقیه دوستان استفاده کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها
دکتر دخترم میگه حداکثر تا یک سالگی بعد از اون باید بهشون شیر پاستوریزه بدین
البته دختر من 16 ماهش و شیر پاستوریزه نمیخوره و من همچنان دارم بهش شیر خشک میدم
(السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا)
2728
دختر من هم الان 18 ماهشه هم شیر خشک میخوره هم شیر پاستوریزه یعنی روزها شیر پاستوریزه و شبها شیر خشک نصفه شب 3 بار بیدار میشه من فکر میکنم چون غذا خوب نمی خوره به خاطر همینه فقط شیر سیرش میکنه
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
پسر من الان دو سال و نیمشه ولی چون شیر پاستوریزه نمیخوره هنوز بهش شیر خشک میدم دکترش میگه اشکالی نداره میشه بگین چرا حتما تا دو سال مگه چی میشه بیشتر بخوره شیر خشک که ویتامیناش بیشتر از شیر معمولیه ؟ البته الان یه مدتیه که به زور بازی شیر طعم دار میخوره ولی اونا هم مواد نگهدارنده داره به نظر شما برای بچه ای که شیر معمولی نمیخوره کدوم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دخترم دوسالش تموم شده ولی چون غذا نمیخوره همچنان دارم بهش شیرخشک میدم

شیر گاوم اسهالش میکنه

نمیدونم باید تا کی شیرخشک بدم؟! 

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔