2410
2713
سلام. میخواستم بدونم قبل و بعد از میکرو چه کارهایی باید کرد و چه کارهایی نباید کرد, چه چیزهایی باید خورد و چه چیزهایی نباید خورد تا انشالله جواب میکرو مثبت بشه و مامان بشیم
البته همه چی به اون بالایی بستگی داره, اما می خوام بدونم خودمون چه کارهایی ازمون بر میاد تا زودتر جواب بگیریم
دوستای گلی که نتیجه گرفتید لطفا کمک کنید. ممنون
Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام. میخواستم بدونم قبل و بعد از میکرو چه کارهایی باید کرد و چه کارهایی نباید کرد, چه چیزهایی باید خورد و چه چیزهایی نباید خورد تا انشالله جواب میکرو مثبت بشه و مامان بشیم البته همه چی به اون بالایی بستگی داره, اما می خوام بدونم خودمون چه کارهایی ازمون بر میاد تا زودتر جواب بگیریم دوستای گلی که نتیجه گرفتید لطفا کمک کنید. ممنون

مامان شراره جون منم 3 روز پیش انتقال داشتم و منم حرفای نی نی نگار رو زیاد شنیدم. من دکترم بهم گفت نیم ساعت قبل از انتقال پیروکسیکام بخورم به لانه گزینی کمک میکنه. من که خوردم ویتامین d هم خوردم . تو رویان هم بهمون گفتن میوه و سبزیجات خام بعد از انتقال نخورین. مخصوصا موز و خرمالو که یبوست میاره. زعفران و عسل و فلفل و نعنا و زیره و پرتقال! هم میگن بعد از انتقال نخورین. من که فعلا تو رژیمم! . به جای میوه کمپوت میخورم.سبزی هم کم میخورم. تا 10 روز دیگه میتونم بگم رژیمم مفید بود یا نه! راستی هیچ کدام از اینا جای آرامش داشتن رو نمیگیره.
2714
صبورا جان منم مثل شما زیاد از این چیزا خبر ندارم. میتونی از بچه های میکرو کمک بگیری. کلوب های میکرو زیاده. شاید اونا بتونن کمکت کنن

سوگل جان اطلاعاتت خیلی خیلی مفید بود. ایشالله که با این رژیم هات حتما حتما نی نی میگیره. منو از حاملگیت بی خبر نزاری هااااا.

مامانای گل دیگه باز بیاین نظر بدینو کمک کنید. ممنون

مامان شراره سلام
عزیزم من دو ماه پیش میکرو کردم و الان هم به لطف خدا باردار هستم. من یکسری کارهایی انجام دادم که توی همین سایت و یا جاهای دیگه پیدا کرده بودم. البته تا خدا نخواهد هیچ چیز اتفاق نمی افته حالا به شما می گم انشاا... که موثر باشه.
قبل از ای وی اف
- من از دو 3 ماه قبل از ای وی اف ورزش رو شروع کرده بودم که بعد فهمیدم خیلی موثر بوده چون خون رسانی روی توی بدن بالاتر می بره و این به اماده سازی رحم خیلی کمک می کنه
- از روزی که قرص ال دی رو شروع کردم یک شب ویتامین ای خودم و یکی هم به شوهرم می دادم و شب دیگه هم روی و امگا 3 می خوردیم.
- انواع مغزها بصورت بو نداده (پسته بادام فندق) هر روز صبح هم خودم و شوهرم استفاده می کردیم
- فسف فود و انواع سویس و کالباس ممنوع
- موز و کلا میوه ها رو زیاد مصرف می کردیم
- کنجد یا حلوای کنجدی

-از شبی که عمل کردم و تخمک ها را در اوردن هم دو شب یکبار شروع کردم به خوردن ویتامین دی. توی سایت خارجی خواندم برای لانه گزینی موثر هست اما چون زیادی اون برای بدن خوب نیست 5 تاش رو توی 10 شب خوردم.
بعد از انتقال
- تا 3 روز استراحت مطلق
- استفاده از توالت فرنگی
- اصلا از غذاهای گرم استفاده نکن
- به بصورت خام یا شربت
- خیس کردن انجیر در اب و خوردن ابش برای رفع یبوست
- تا سه روز یک قاشق غذا خوری نشاسته روی توی یک لیوان اب حل کردم و خوردم

دوست خوبم بعد از انتقال نداشتن استرس شرط اول هست فقط خودت می تونی به خودت روحیه بدی. خودت رو مشغول کن که اصلا به نتیجه فکر نکنی.فقط فکر کنی که نتیجه مثبت هست. من بعد از 3 روز رفتم سر کار. خیلی کارهای خسته کننده انجام نده. وسایل سنگین بلند نکن و روزی نیم ساعت پیاده روی خیلی خیلی اروم رو حتما داشته باش.
انشاا... که هم شما و همین طور بقیه دوستان نتیجه بگیرید.
2706