2733
2739
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973706 بازدید | 14929 پست
لیست بالا لیست کلیه ی اعضای این تاپیکه:) اگر اشکال یا کمبودی بود بگین که درستش کنم!:)

بهار جان واقعاً چه هنرمند....خیلی خوشم اومد از این همه ذوق و سلیقه، خوش به حال نی نی شما که مامان به این خوش سلیقگی داره،اسفند دود کن:)
سلام خانومای مهربون و نازنین
ممنون فرزانه جان، من که این روزا همه اش فکر میکنم کاش دوقلو باردار بودم. اصلا نمیتونم فکر کنم دوباره روزی باردار بشم. هر چند که دوران شیرینیه، اما دیگه داره خیلی سخت میگذره بهم. هر یه روزش کلی کش میاد انگار! فکر میکنم حق با شماست واقعا. کنترل اعصاب این روزا خیلی سخت تر از قبله. تازه مثلا من همیشه ادم آرومی هستم.تنها کاری که میتونم انجام بدم اینه که سوره عصر رو بخونم که میگن خیلی باعث آرامش نینی میشه.
راستی مگه هلیا اسم بین المللی هست؟ منم آتنا رو دوست نمیدارم مثل شما. عربی هم هست آتنا.

ممنون شادلی جان، آرشین جون خوبه؟ عکس نمیذاری ازش. من عاشق دیدن عکسم. خصوصا عکس بچه ها. چند تا عکس بذار تو این اوضاع و احوال بی حوصلگی ماه اخر یه کم دل ما باز بشه. من که افسردگی پیش از زایمان گرفتم به جای بعد از زایمان!!!!

مرسی ژامک جان. نارسیس جوجو خوبه؟ میشه یه کم از کارایی که میکنه برامون تعریف کنین و عکسشم بذارین؟ خیلی دلم میخواد ببینمش. عاشق عکس نوزادیشم. دوست دارم آنیتا هم همین شکلی باشه. حس معصومیت محض به آدم میده. راستی دخمل آرومیه؟ من هر چقدر که سعی میکنم پیش فرض نداشته باشم از آنیتا نمیشه. متاسفانه همه اش یه دخمل آروم و مشکی شرقی تو ذهنم میاد که خیلی کم حرفه و بسیار مودبه. حالا اگه اینجوری نشه من واقعا گیج میشم. نمیدونم باید چه کار کنم باهاش؟

بهار جون خوبی؟ آرشا شیمبوشک من خوبه؟ اذیتت که نمیکنه خانمی؟ تکوناش هنوز خیلی شدیده؟ عکسای سیسمونیشو تو وبلاگت کامل دیدم عسیسم. خیلی خیلی خوب و عالی و خوشگل بود. فقط یه چیز خیلی خیلی مهمی نیست تو عکسا که اونم می بخشیمت فعلا تا یه ماه دیگه. اونم عکس فرشته نازمون آرشا گولو که خودش بیاد تو اتاقش ایشالا و عکس نازشو تو اتاقش برامون بذاری و ما کیف کنیم. وای خدا! دلم مور مور شد. وای فکر کن این لباساشونو تنشون کنیم عکس بگیریم. ایشالا. خدایا خودت همه نینیا و ماماناشونو رو به سلامت دار

ویدا جان خوبی؟ من 9/9/64 هستم و تاریخ زایمانم ایشالا 15/12/90 . خیلی ممنون

بوس برای تک تک شما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی

ببخشید نمیتونم امروز پست طولانی بذارم
از همه دوستایی که حالمون و پرسیدن ممنونم

دکتر علیزاده هنوز نظری ندادن یه سری ازمایش نوشتن که هنوز انجام ندادم گفتن نتیجه از رو براشون ببرم بعد نظر بدن

بهارجون خیلی خیلی قشنگ بودن دست گلت درد نکنه خانوم باسلیقه
یه سری از لباسا و پیش بندا و اسباب بازیهاش مثل سیسمونی مهدیار بود کلی خاطره برام زنده شد

ویداجون دستت درد نکنه خانومی. مجوز بارداری بگیرم بهت خبر میدم :))) خانوم دکتر که گفتن از شش ماه دیگه از دکتر علیزاده مجوز بده

ببخشید پسرم بیداره نمیتونم تایپ کنم دوباره میام
فعلا
سلام دوستان عزیز و خانمهای خوشگل،

امیدوارم که همگی خوب باشید.
امروز پیش خانم دکتر شادانلو بودم. بعد از مدت ها می رفتم پیششون. ماشالا مثل همیشه چه قدر خوشگل بودن و پوستشون هم خیلی خیلی خوب شده بود. نمی دونم چه کار کرده بودن؟! راستش نپرسیدم ولی آدم که میره بالای 40 سال باید خیلی مراقب پوست و زیبایی و وزنش باشه چون هر کدوم که خراب بشن آدم از سن خودش پیرتر به نظر میرسه. منم دارم تحقیق می کنم که برای PRP اقدام کنم و ممنون می شم اگر کسی اطلاعی از این تزریق داره منو راهنمایی کنه، از دکتر شادانلو هم که سوال کردم گفتن اتفاقاً خودشون هم توی فکرش هستن و اصلاً ضرری نداره. خلاصه منم تشویق شدم برم برای دور چشمم PRP کنم:)

بهار جون ماشالا به این همه سلیقه عزیزم، و مرسی از حوصله ای که به خرج دادی و عکسا رو برامون گذاشتی واقعاً معرکه بودن:* ایشالا پسر گلت به سلامت ازشون استفاده کنه...

روشنک جون، به به ! پس در نبود مامان شوشو می خوای زایمان کنی:)))) فکر هوشمندانه ای هست. 24 بهمن شب ولنتاین هم هست، پسرت عشقولانه می شه:)))

ثنا جان خوبی؟ گل پسر خوبه؟ اتفاقاً امروز همسر خانم دکتر رو دیدم، قبل از من پیش خانم دکتر بودن اومده بودن مدارکشون رو بگیرن، خیلی خوش اخلاق بودم. یاد تو افتادم. اگر اشتباه نکنم دکتر بیهوشی تو هم بودن. همه باهاشون سلام و احوالپرسی می کردن و ایشون هم با همه خیلی مهربون بودن. به خانم دکتر گفتم خوش به حالتون با این شوهر خوش اخلاق:)))))

ویدا جون مرسی از زحمتت. مهران همش سراغ شما رو می گیره، پس کی می آین خونه ی ما؟!

رایکا جون، منم مثل خودت بودم،وقتی سر بچه ها باردار بودم همش تصورشون می کردم و تو ذهنم چهره هاشون رو مجسم می کردم:) فکر کنم همه همین طوری باشن:)

شادلی جان خوبی عزیزم؟

مرسی از همه که به یادم بودید،دوستتون دارم. تا بعد
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
2731
بچه ها سلاااااام

تو رو خدا کمک.......من چند روز پیش هم اومدم و پست گذاشتم.....فقط انگاری بهار جون جواب منو دادن...ممنون

من تهران نیستم ....میخوام بیام برای درمان نازاییم........من و همسرم سالم هستیم و آزمایشات و عکس رنگی همه سالم بودن.......سه ساله بچه میخاوم که نمیشه!!!

دنبال یک پزشک خوب میگردم برای تشخیص و درمان نازایی!

دکترشادانلو رو شنیدم که خیلی بچه ها اینجا طرفدارش هستن............فقط نمیدونم برای تشخیص و درمان نازایی هم حاذق و باحوصله هستن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه بعضی از متخصصان زنان بیشتر به دوران بارداری و زایمان بیماراشون توجه میکنن و با خانومایی مثل من زیاد کار ندارن...

خواهشششششششششششششششش میکنم کمک کنید.......من امشب احتمالا راه می افتم برای تهران......میخوام بدونم دکتر شادانلو برای من به درد میخورن یا نه........

بعد بعضی از پزشکان هم به خاطر ازدحام بیماراشون دو تا دو تا میفرستن تو.....که من اینو اصلااااا نمی پسندم....تو رو خدا هر چی میدونید بگید.......

اگر ایشون رو تایید میکنیدو کسی رو میشناسید که پیششون نتیجه گرفته تعریف کنید برام......و بگید چه جوری باید نوبت بزنم پیششون......آدرسش رو هم برام بنویسید و بنویسید چه روزایی کجا هستن؟

شماره تلفن هم بنویسید...من الان خونه مامانم هستم و زیاد نمیتونم نت باشم چون دورم شلوغه...

میتونم برم و بشینم تا نوبتم بشهههههههههه یا باید نوبت قبلی داشته باشم؟؟؟؟؟؟

جواب بدین ممنوننننننن دعاتون میکنم/.اگر دکتر دیگه ای هم میدونید بنویسید برام...
تمنا جون کاشکی می گفتی مشکل نازاییت بر اثر چیه اما مشکلی نیست برو پیش خانم دکتر حتماً می تونن کمکت کنن.
شمارشون 88716727
آدرس : خیابان عباس آباد، خیابان قائم مقام فراهانی ، بیمارستان تهران کلینیک، کیلینک پزشکان طبقه اول.
برای وقت گرفتن امروز زنگ بزنی اوایل هفته ی آینده می تونی وقت بگیری، ترجیحاً صبح اول وقت نوبت بگیر که اولین مریض دکتر باشی. اگرم نه بین مریض برو بگو از شهرستان آمدی می ذارن بری داخل فقط شاید یکی دو ساعت معطل بشی.

من تاییدشون می کنم کاملاً. امیدوارم موفق باشی. اگر وقت گرفتی خبرشو بده.
سلام به همه ی دوستان عزیزم،

امیدوارم که خوب و خوش باشین و با این سرما بتونین مبارزه کنین و مریض نشین:) شقی که حسابی مریض شده و سرما خورده و کلی آنتی بیوتیک بهش دادن ...

تمنا جان، من دیدم که بچه های دیگه هم جوابت رو داده بودن، دکتر شادانلو خییلی خیلی صبور هست و اصلاً این طوری نیست که چند تا مریض با هم بفرسته داخل، ماما هم نداره کارا رو خودشون انجام می دن، سوالاتت رو هم ازشون بپرس همه رو جواب می دن، با همسرت هم می تونی بری داخل مشکلی نداره...فقط این که کدوم شهرستانی؟ قبل از اومدن ازشون وقت نگرفتی؟ اگر تونستی وقت بگیر، اگرم نه همون طوری که مروارید جون فرمودن می تونی بین مریض بری که بیشتر طول می کشه ولی اگرم وقت قبلی بگیری زود وقت می دن، چون محل کارشون فقط همین جاس معمولاً خیلی شلوغ نمی شه و معطلی زیادی نداره. از ساعت 10 صبح تا 12:30 مریض می بینن و بعد از ظهر ها هم از 2 تا 5. حتماً برو پیششون عزیزم مطمئنم نتیجه می گیری.

مانیا جون منم دلم براتون تنگ شده، اول شما باید بیاین خونه ی ما تا بعد ما بیایم:)) مام دلمون یه ذره شده :*

ثنا جان، خوبی؟ امیرمهدی خوبه؟ آره بابا بهمون خبر بده. من که هنوز اندرخم یک کوچه ام، تا شقی مریض می شه می گم واااای اگر دو تا بودن چه جوری باید به هر دوشون رسیدگی می کردم!!! خیلی سختی داره ولی به قول مامانم یه دونه بچه هم همیشه تنهاس:(

سارا جون خوبی؟ آخی یعنی پدرشوشو می آن نی نی سایتو چک می کنن؟:))) چرا آخه؟:))) راستی چه خوب کردی اسم نی نی رو تغییر ندادی...آفرین! آنیتا از همه choice ها بهتره....

فرزانه جون خوبی؟ ایشالا زودی تموم می شه و نی نی به دنیا می آد و راحت می شین:*

الیزا جون خوبی؟ کم پیدا شدی عزیزم...فسقلی چه طوره؟ روحیتون بهتر شده؟

ژآمک جون خوبین؟ نارسیس جون خوبه؟

روشنک جون، خوبی؟ بالاخره ساک رو از بیمارستان می گیری یا خودت می بندی؟

بوس و روز خوشی داشته باشین
سلام بچه ها..
شادلی جان خوبی؟
ویدا جان مرسی خیلی لطف می کنی..
بهار جان کیف کردم با سلیقه وشیک بود بهار جان مارک تخت و کمد چیه؟
راستی بچه ها اسم هلیا قشنگه؟
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2738
ممنون بچه هااااااااااااااااااا مروارید جون و ویدا جون و بقیههههه

من والا میگم که معلوم نیست مشکل کجاست..........آزمایشات خودم و همسرم سالم هستن....عکس رنگی هم سالم......پریودم هم کاملا منظم........فقط میگم دوماهه فهمیدم یکمی تیروئیدم کم کاره....

البته من سه ساله و سه ماهه بچه میخوام..........واسه همین میگم پزشکی میخوام که بتونه خوب تشخیص بدههههههه

درضمن من امشب میرم تهران........چون همسرم امشب باید بره و کار داره و در ضمن امروز روز 2 پریود من هست تا هفته ی دیگه طول میکشه

به هر حال ممنونم بازممممم بووووووووووووووووووس

سلام دوستان عزیز

ممنونم که دلداریم می دین ولی واقعاً برام سخت شده دیگه؛ همش می خوام زودتر تموم بشه...

مهربان جون، اسم هلیا خیلی شیک و خوبه و هیچوقت از مد نمیفته...منم این اسمو کاندید کردم، احتمال زیادم تصویبش می کنم:)

تمنا جان شک نکن عزیزم دکتر شادانلو دکتر خوبیه از همه چی بهتر اخلاقشه که کلی به آدم روحیه می ده من خودم یه 6 ماهی اقدام می کردم و باردار نشدم اما خانم دکتر بهم می گفت صبر کن و عجله نکن و طبیعی باردار شدم..
من که ازش راضی ام شما هم ایشالا نتیجه می گیری.
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سلام به همه دوستای خوبم
اشالله که حال همتون خوب باشه
چه میکنید با ابن برف و سرما؟؟ من که خونه نشین شدم !!!
از همتون تشکر میکنم که سیسمونی آرشا رو دیدید و محبت داشتید. همتون خیلی به ما لطف دارین
مروارید جون خوبین؟ توروخدا مراقب هلی حون بیشتر باشید این روزا همه تو مهد سرما میخورن
مانیا جان شما خوبید؟
فرزانه جون بهتری؟ کاملا درکت میکنم این آخریا خیلی سخته البته من زیاد سنگین نشدم اما لگدای آرشا خیلی بدجور شده و نفسمو میبره. اما دیگه چیزی نمونده اشالله یه کم تحمل کنی تمومه
مهربان بانو خوبی؟ دخملی خوبه؟ مرسی عزیزم از لطفت تخت و کمد آرشا کپل پاست. اشالله سیسمونی دخملی خوشگلت. منم اسم هلیا رو دوست دارم نازه
سارا جون خوبی؟ آنی خوبه؟ ورجه وورجه میکنه؟ لباساش که دل منو برددددددددد مامانش نمی گی این لباسا رو تنش میکنی دل پسملای ما میره؟؟؟
شادلی جون خوبی؟ آرشین خوبه؟ نمی خوای یه عکس بذاری روی ماهشو ببینیم؟؟ راستی دعا کن منم بتونم طبیعی زایمان کنم
ویدا جان شما خوبی؟ شقی بهتره؟؟ ای جونم برای این ناناسی ها که مریض میشن اشالله بهتر بشن
ثنا جون خوبی؟ فسقلی خوبه؟ واقعا خدا باید به داد من برسه بس که این فنقلی شلوغه!!! همه موندن بخدا مامانم مادر شوشو همه میگن ما این مدلی ندیدیم!! راستش یه کم ترسیدم اما از خانوم دکتر پرسیدم کلی خندید بس که تو مطب وول زد و گفت سالمه دیگه ترس نداره که!!!
تمنا جان رفتی پیش خانوم دکتر؟ خبرشو بده
بهار جون خوبی؟ آراد خوشمله خوبه؟
شهرزاد جون شما چطوری؟ شهراد کوشولو خوبه؟
من شاید نرسم تند تند سر بزنم آخه مشغول پرکردن فریزر هستم. فردا هم باید برم پیش خانوم دکتر تااریخ زایمان رو هم معلوم میکنن!! دعا کنید این روزای آخر هم زود بگذره
اگه کسی از قلم افتاد ببخشید
مراقب خودتون باشید. بوس برای همه
مرسی بهار جان ایشالا به سلامتی زایمان کنی و بیای خبرشو به ما بدی.
سلام دوستان عزیز،

امیدوارم که همه خوب باشین. منم بد نیستم داریم با این سرما دست و پنجه نرم می کنیم دیگه:)))

مهربان جون، هلیا اسم خیلی شیک و خوبیه، مهم تر این که هیچ وقت از مد نمی فته دیگه چه اسامی رو مد نظر دارین؟

بهار جون، خوبی؟ آخی پس داری آماده می شی، به سلامتی.... یاسی منم ماه آخر لگدهای وحشتناکی می زد که امانمو بریده بود:)) می گذره و دلت برای همین روزا تنگ می شه. راستی امیدوارم بتونی طبیعی زایمان کنی، یادت نره حتماً خبرشو بهمون بدی...اگرنه جورش کن که متخصص بیهوشیت دکتر امینی باشن، یعنی سزارینت رو بنداز روزی که ایشون باشن چون اگر بخوای بی حسی موضعی کنی حضور و اخلاق دکتر بیهوشی از دکتر زنان هم مهمتره چون تو سر و کارت با اونه گرچه خود شادانلو هم فوق العاده به آدم آرامش می ده و در کل خیلی ماه و آرومه....

مانیا جون خوبین بجه ها خوبن؟

ویدا جون امیدوارم گل دختر زودی خوب بشه، چقدر مریضی بچه ها سخته:(

ثنا جون خوبی؟ پسملی چطوره؟ هنوزم پسر باباشه یا یک کمی هم مامانی شده؟:)) ببوسش :*

شادلی جونم خوبی؟ آرشین خوبه؟ دلم تنگ شده برات:*

روشنک جون خوبی؟ نی نی چه طوره؟ تاریخ زایمانت مشخص شد؟ حتما خبرمون کن:)

راستی از مونا چه خبر؟

می بوسمتون تا بعد
سلام به همه دوستان گلم امیدوارم که حال همگی خوب باشه.

ممنونم از اینکه منو دلداری دادین بابت ناف شهراد خودم هم خیلی امیدوارم که بره تو و کارش به عمل نکشه.

بهار جون بهت تبریک میگم عزیزم سیسمونی آرشا جون خیلی خوشگل بود ماشاالله به همتت که عکس گذاشتی من که خیلی تنبلم هنوز نه عکس اتاقش رو گذاشتم نه عکس خودش رو الان بچه ها میکشنم اگه بگم یادم رفته چجوری میشه عکس گذاشت!!

روشنک جون خوشحالم از آشناییت برات آرزوی زایمان خوبی رو دارم راجع به هزینه اگه هیچ بیمه تکمیلی نداشته باشی مثل من هزینه ات 5 میلیون و نیم در میاد ولی اگر بیمه داری نگران نباش خیلی کم میشه.

ویدا جون خوبی؟ شقایق کوچولو چطوره بهتر شده؟ راستی دستت درد نکنه توی لیستت زایمان من رو سزارین کن نشد که طبیعی بشه:(

مروارید جون شادلی جون ثنا جون امیدوارم حال شما هم خوب باشه.

فرزانه جون خوبی؟ نی نی خوبه؟ خیلی مراقب خودت باش عزیز.

راستی دوستان این فسقل من خیلی بالا میاره سونو هم دادیم رفلکس داره دکتر ابطحی بهش رانیتیدین داده ولی من بروشور دارو رو خوندم هیجا ننوشته برای نوزاد هم مصرف میشه شما ها هیچکدون سابقه داشتین؟ الان این شربت رو میدم خیلی بهتره ولی بازم یه کوچولو هنوز یه وقت هایی بالا میاره. تا کی اینجوری هستن؟

ببخشید من با این کوچولو نمیرسم خیلی بیام سر بزنم و حال همه رو بپرسم ولی دوستتون دارم. قربون همگی

2706