2733
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973706 بازدید | 14929 پست
سلام به دوست های گلم،

امروز خیلی به فکر روشنک جون بودم، دوست ماریا، چند باری اومد و دیگه نیومد. امیدوارم هر جا که هست خوب باشه. میدونم زایمانشم نزدیکه و احتمالا واسه همین نمیاد نت.

بهار جان خوبی عزیزم؟ دوست گلم خب بذار تولد آرشا 9 باشه که تنوع بشه دیگه:))))) همتون 10 باشید که حال نمی ده!:)) آخه من خودم استرسی هستم، دوست داشتم سر زایمان آرامش داشته باشم. متخصص بیهوشی ای که بالای سر من بود(اسمش یادم رفته) خیلی دکتر خوبی بود که البته الان از تهران کلینیک رفته ولی اخلاق نداشت. در عوض شنیدم که دکتر امینی خیلی روحیه می ده. روجیه گرفتن از متخصص بیهوشی خیلی مهمه خصوصن اگر بخوای بی حسی کنی و اون با حرفاش و اعمالش می تونه بهت آرامش بده. نظر منو می خوای دکتر امینی choice اولت باشه:))

ثنا جون خوبی عزیزم؟ آخی چه خوب که اومدی سایت. دلم تنگ شده بود، آخی چه قدر کیف کردم از شیرین کاری های گل پسرت نوشتی، آدم کیف می کنه این کوچولوها رو می بینه که دارن بزرگ می شن و شیطونی و کارا ی خنده دار می کنن. رفتی دکتر اشتیاقی خبرشو بهمون بده عزیزم:*

سوگند جونم، خیلی خیلی خیلی تبریک می گم دوستی :******** ایشالا که به سلامتی نی نی دومت رو هم بدنیا بیاری.

رعنا جون تو چه طوری؟ نی نی چه طوره؟

مونا خوبی؟ بابا بیا یه خبری از خودت بده!!!!!

مانیا جونم خوبین؟ امروز خواستم بهتون زنگ بزنم اما از اون جائی که هم من و هم شوشو و هم شقایق سرما خوردیم اصلاً حالم رو به راه نبود. الان هم از شدت گرفتگی بینی بیدار شدم:( بهتون زنگ می زنم که اگر شما و آقا مهران وقت داشتید حتماً ببینیمتون:*

لوتوس جون تو خوبی؟ نیکان خوبه؟ از شیرین کاری های پسرت هم برامون بگو:))))

مروارید جونم خوبی؟ هلی جون خوبه؟ من خیلی دوست دارم شقایقو بذارم مهد همون طور که گفتم ولی راستش می ترسم درست رسیدگی نکنن و یه وقت به بجه آسیبی برسه...شما راضی هستید هلیانه رو گذاشتین مهد؟

فرزانه جون چه طورین؟

بوس برای همه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها
بی خبری من رو به حساب فشار ها بذارید و به حساب اینکه خسته شدم از ناراحتی و تعریف مشکل هام
هیچی درست نشده بد تر هم شده
در مورد اون قضیه من دیگه چیزی ندیدم نه زنگی نه اس ام اسی و هیچی اما همچنان مطمئن هم نیستم که واقعا دیگه چیزی نیست
اما به محض یک بحث خیلی کوچیک یهو 3 روز حتی 1 کلمه هم بینمون نیست
نمیدونم واقعا نمیدونم
موقع امتحان هامم هست
تغییر رشته هم دادم و خلاصه همه چیز برام خیلی سخت شده
برام دعا کنید
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
2731
سوگند جون بهت تبریک می گم عزیزم.
ممنون شادلی جان هنوز براش اسم انتخاب نکردم آخه توی هفته 13 شاکری بهم گفت دختره می ترسم اشتباه کرده باشه.
ولی احتمالا می ذارم اسمش رو هلیا.
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
الیزا جان، بستگی داره بیمه ات چی باشه... کلاً با هر بیمه ای که باشی بین 1500 تا 2800 بیشتر درنمیاد برات. اگر سزارین بخوای... اگر شنیدی که 5-6 میلیونه شایعه س! خیلی ها اشتباه شما رو کردن چون حسابداری بیمارستان خیلی ناواضح توضیح میده و آدم رو بدتر گیج می کنه.
2738
سلام خانمهای گل خیلی ممنونم که جوابم رو دادید من سر پسرم سال 85 تهران کلینیک سزارین شدم فکر کنم 1200 در اومد البته اداره ما با تهران کلینیک قرارداد مستقیم داره و هر کدوم از پرسنل که می رن برای عمل هیچی پرداخت نمی کنن و صورتحساب به اداره فرستاده می شه اینجا هم درصد تکمیلی رو کم می کنن و بقیش رو از حقوقمون بر می دارن این قیمتها که گفتین مال سال 90 هست اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه بازم ممنون که جواب می دید
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
نه الیزا جون 5 میلیون نمی شه عزیزم. بهار و ثنا جون خوب می تونن برات توضیح بدن که ماجرا از چه قراره، شما که شرکتت هم طرف قرارداده با بیمارستان بنابراین غمت چیه؟!:))

نی نیت دختره یا پسر؟

منم قراره اسفند تهران کلینیک زایمان کنم. دخترخالمم پارسال آبان اونجا دخترشو بدنیا آورد.
سلامی دوباره به همه ی دوستای عزیزم،

نمی دونم منو یادتون می آد یا نه، مامان یاسمینا هستم که دخترم اسفند 88 بدنیا اومد. خیلی دلم برای همه تنگ شده بود اما اگر یادتون باشه من و شوهرم مدتی استرالیا بودیم و باز پاییز رفتیم و الان برگشتیم، شوهرم می خواست ببینه می تونیم یه جوری از طریق کارش اقامت اون جا رو بگیریم یا نه که نشد:( منم اونجا که بودیم یه حاملگی پوچ داشتم و خلاصه خیلی سختی کشیدم.... اگر خدا بخواد می خوام از عید اقدام کنم برای نی نی دوم. ما خیلی نی نی دوست داریم اما نمی دونم چرا این بار بارداریم موفق نبود:( شاید چون از اولش تحت نظر نبودم. وقت گرفتم برم پیش دکتر شادانلو ببینم نظر ایشون چیه.

متاسفانه پستتاتون رو درست نخوندم. نصف و نیمه از چندتا از پستها متوجه شدم که سوگند جون دوباره حامله شده که بهش کلی تبریک می گم:* همین طور به رعنا جون که بالاخره باردار شد.... توت فرنگی جون تو چی شدی؟ با شوهرت به مشکل برخوردی؟
مانیا جون و مروارید جون ایشالا شماها هم خوب باشید.

به خدا دلم برای همه یه ذره شده....دوستتون دارم.
می آم پست می ذارم به زودی
مرسی خانمهای عزیز از جواباتون من بچه دومم هست یک گل پسر دارم و الان تو هفته 11 هستم برای مراقبتهای بارداری رفتم پیش دکتر شادانلو قراره هفته دیگه هم برم معمولا خانم دکتر سونوی ان تی کجا می فرستن من برای خودم سونوی فرزانه نوبت گرفتم آخه وقتهاشو طولانی می ده
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
الیزا جون سونوی فرزانه بهترینه. منم اونجا رفتم، خیلی راضی بودم. البته هزینه اش کم نیست ولی خب این که آدم از نتیجه اطمینان داشته باشه خیلی مهمه. اسم پسرت چیه؟ اون رو هم دکتر شادانلو بدنیا آورده؟
2706