2726
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973695 بازدید | 14929 پست
خدایا شکرررررررررررررررررر به خاطر برف و بارون به این قشنگی!
سلام به همه خانومای ناز و مهربون
شادلی عزیز ممنون از راهنماییت. من خودم هم فکر میکنم اگه فیلم لحظه تولدم بود خیلی دوست داشتم ببینم چه جوری بودم. اخه مامانم میگه دکتر منو سر ته گرفته و به مامانم نشون داده گفته ببین دخترت چه موهای مشکی بلندی هم داره. ههههه ....
بهار جان خوبی خانمی؟ پسمل عسل خاله چطوره؟ الهیییییییی قربونش برم که جاش تنگه نمیتونه شیطونی کنه!
من سیسمونی رو چیدم، اما چهارشنبه میخوام برم بهار یه چند تا چیز مونده اونا رو هم بگیرم. البته لوستر هم مونده. کجا بهتره برم بگیرم؟ ایشالا به سلامتی سیسمونی گل پسرو بچینی و خودش هم زودی بیاد عکسای خودشو تو اتاقش برامون بذاری.
بهار 80 (مامان آراد) جان، اگه بشه پرستار زیر نظر مامان همسرت باشه خیلی خوبه. دیگه نگرانی هم نداری. مامان خود من هم 5 سال بچه خواهرمو نگه داشته دیگه نمیتونه. به من میگه اگه تو خواستی بری سر کار یه پرستار بگیر بیاد خونه ما زیر نظر خودم بچه رو نگه داره. منم اینجوری خیلی موافقم. ایشالا که یه پرستار خوب و مهربون پیدا کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه ی دوستان عزیز
نمی دونید صبح که بیدار شدم و باران رو دیدم جه قدر ذوق کردم....خدا رو شکر....می دونید این آلودگی هوا جه قدر باعث ایجاد بیماری های مختلف شده بود و هر روز من چه چیزهایی می شنیدم....

مونالیزا جون دکتر شادانلو تهران کلینیک هستند. توی سایت سرچ کن ببین بیمارستان های دولتی خوبی که به دردت می خوره را پیدا می کنی یا نه؟:*

لوتوس جون خوبی؟ آخی تو چه قدر مهربونی عزیزم از خوندن پستات کلی انرژی مثبت می گیرم....

بهار جون خوبی؟ دیگه چیزی تا اومدن آقا پسر بهمنی شما نمونده ها:)) از پیش دکتر شادانلو برگشتی برامون بنویس چه خبرا بوده؟

سارا جون، برای لوستر برو خیابون شریعتی اونجا لوستر فروشی زیاده، همین طور در حاشیه ی بزرگراه مدرس نرسیده به هفت تیر بورس لوستر فروشیه و لوسترهای بامزه ای هم داره.

مونا جون عزیزم باید بیشتر از این ها جلوش محکم باشی، اگر یه ذره متوجه احساساتت بشه و فکر کنه عاشقش هستی هر جور اذیتی می کنه.....مردها نباید بدونن یه زن خیلی عاشقشونه. اینو تجربه به من نشون داده.

بهار جون خوبی؟ آراد خوبه؟ وای سخته که پیش مادر شوشوت باشه...پرستار هم باید خیلی مطمئن باشه سعی کن یه خانم میانسال بگیری که نه بی تجربه و بی دست و پا باشه و نه خیلی مسن که نتونه بچه رو خوب نگه داره. یه خانم 45-46 ساله به نظرم بهترین گزینه خواهد بود. ایشالا بزودی یه پرستار خوب پیدا کنی...

ثنا جون کجایی؟ نکنه مهمون داری که دیگه سایت نمی آی؟!

بوس و روز خوبی داشته باشین
سلام به همگی دوستان..
میشه یکی خاطرات زایمانش با خانم دکتر رو بگه تعداد صفحات این تاپیک اینقدر زیاده که نمیشه توش چیزی پیدا کرد..
چند تا سوال هم دارم..
اول اینکه براتون سوند گذاشتن؟درد داشت؟
بیهوشی تون چی بود و راضی بودید؟
بعد از زایمان شکمتون رو فشار دادن؟
جای بخیه هاتون مونده؟
ممنون از این همه محبت تون.
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
2728
سلام خانمهای گل امیدوارم حال همگی خوب باشه
یک سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید
شما می دونید دکتر شادانلو سونوی ان تی رو کجا می فرستن
من از روی تجربه بقیه بچه ها سونوی فرزانه وقت گرفتم و 20 دی ماه برای چکاب دوم بارداری می رم پیش دکتر می خواستم بدونم ایشون جای دیگه ای رو در نظر دارن یا فرق نمی کنه
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
سلام به همگی دوستان..
میشه یکی خاطرات زایمانش با خانم دکتر رو بگه تعداد صفحات این تاپیک اینقدر زیاده که نمیشه توش چیزی پیدا کرد..
چند تا سوال هم دارم..
جای بخیه هاتون مونده؟
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سلام به همگی دوستان..
چند تا سوال هم دارم..
جای بخیه هاتون مونده؟
دنبال یک راه حل هستم نرم فرزانه (تنبلی رو می بینی)
بهم برای ساعت 5/3 وقت داده می ترسم از اونهایی باشه که باید 4 یا 5 ساعت منتظر وایستی اونوقت آرتین تنها بمونه خونه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
الیزا جان، من برای غربالگری سه ماهه اول و دوم رفتم ازمایشگاه نیلو. که خود ازمایشگاه نیلو برای سونوی ان تی فرستاد پیش خانم دکتر هایده غلامین (ساختمان گل) که خیلی به نیلو نزدیک هست. من که از سونوی ان تی پیش دکتر غلامین خیلی راضی بودم. 10 دقیقه هم طول کشید کلا. البته کار من 10 دقیقه طول کشید، وگرنه که اینقدر نوبتم دیر بود که رفتم دوباره اومدم. کلا هر کی میرفت تو خیلی طول میکشید. نینی ما زود چرخید همه رو خوشحال کرد!
2706