2737
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973705 بازدید | 14929 پست
سلام دوست جونا. خوبید همگی؟؟؟
بهارجان خوبی؟ آراد گوگولی خوبه؟ مرسی از کمکت. آره قراره تهران کلینیک زایمان کنم.پس برم یه دست لباس مناسب برای بیمارستان بگیرم!!!
نگین جون خوبی؟ نی نی ها خوبن؟ وااااااای بیا رمز موفقیتتو بگو که بچه هات زیاد شیطون نبودن هههههههه در ضمن خیلی مامان شجاعی هستی کلی کیف میکنم میبینم سومی رو هم می خوای! من که همین یکی هنوز نیومده باباش میگه بسه دیگه !! انگار اون حاملس هههههههههه
ساراجون خوبی؟ آنی کوشمولو خوبه؟
ویداجون شما خوبی؟ اسم نی نی رو که عوض نکردیم اما رایان هم مد نظر هست اما فعلا همون آرشام صداش میکنیم!
لوتوس جان نیکان حالش بهتره؟
مرواریدجون شما خوبی؟ هلیانه جون خوبه؟
مانیاجون (من که بهتون میگم مارکوپولو!!!) خوبی؟ نکنه بازم رفتین سفر هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ههههه اشالله که همیشه خوش باشید
رعناجون خوبی؟ نینی در چه حاله؟ اسم نداره این گل پسمله ما؟
سوگندجون نکنه مامان شدی که کمتر میای؟؟ اشالله که اینطور باشه
شادلی عزیزم خوبی؟ از شیطنت های آرشین گفته بودی راستش من که دلم رفت کاش یه عسک گومبولی ازش بذاری ببینیمش. خاطره زایمانتم حرف نداره بخدااااااا من 10000000 بار خوندم و هر بار کلی آفرین بهت گفتم. منم هفته دیگه برم دکتر ببینم خانوم دکتر در مورد زایمان من چی میگن
مونا جان کجایی خانوم؟؟؟ بیا یه خبر از خودت بده که نگران نمونیم عزیزم اشالله که مشکلتون حل شده باشه و سر جناب همسر محکم به سنگ خارا بخوره و قدر زن به این خوبی رو بدونه
اگه کسی از قلم افتاد منو ببیخشید آخه آرشام اون تو برای خودش عروسی گرفته و نمیذاره تمرکز کنم!!
برای ما هم دعا یادتون نره
همه رو به خدای مهربون میسپرم
بوس برای همه
بچه ها سلام
راستش حسابی به هم فکریتون احتیاج دارم چون مشکلی که برام پیش اومده رو نه به دوستام گفتم نه به خونواده فقط شما میدونید و چند تا از دوست های دیگه نی نی سایتیم
چند روزیه که سر و کله آقا پیدا شده خیلی مهربونی میکنه خیلی توجه میکنه خلاصه داره خیلی جلو میاد
البته هنوز حاضر نشده یه کلمه بگه ببخشید اما کار هاش هر کدومش 100 تا ببخشیده
من نمیدونم باید چی کار کنم
باید برگردم
بر نگردم
بهش گفتم بیا بریم مشاور
گفت نه
گفتم بیا یه نفر هر کسی که تو قبولش داری بکنیم قاضی حرفامونو بزنیم
گفت نه
من فکر میکنم چون میدونه همه جوره حق با منه بد تر فقط همه چیز براش بد تر میشه
حالا نمیدونم باید چه کنم
با این بی اعتمادی
خیلی فکرم مشغوله
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه ی خانوم های خوشگل،

امیدوارم که همه خوب باشید. امروز سالروز تولد ادیت پیاف خواننده ی مشهور فرانسوی هست. من انقدر صداشو دوست دارم که می تونم بگم همه ی آهنگهاشو گوش دادم و سی دی هاشو خریدم و فیلمشو هم پارسال پسر مهران برام آورده بود چون می دونست خیلی دوستش دارم اما فرصت نشده ببینم هنوز، الان داشتم بیوگرفیشو می خوندم و تازه دارم به شخصیتش و اتفاقات عجیب و غریبی که توی زندگیش افتاده بوده پی می برم. تقریباً مثل الیزابت تیلور هر سال یک شوهر عوض می کرده و آخرین شوهرش 20 سال ازش کوچیکتره بوده که یک سال پیش از مرگش در 46 سالگی باهاش ازدواج کرده بوده:) خلاصه شاید براتون جالب باشه مرورش:)
http://en.wikipedia.org/wiki/%C3%89dith_Piaf

مونا جون خوبی عزیزم؟ خوشحالم که این جا رو برای درددل انتخاب می کنی. ببین حقیقتاً من فکر می کنم شوهرت دوستت داره و نمی شه این رو کتمان کرد اما مسأله ی مهمی که وجود داره اینه که اون خیلی خیلی مطمئنه که تو رو داره ، یعنی با خودش می گه مونا که همیشه هست بنابراین برم آدم های دیگه رو هم امتحان کنم. در مورد خطاهایی هم که می کنه همین طرز تفکر رو داره، یعنی با خودش می گه هر اشتباهی بکنم مونا حتماً یا کوتاه می آد یا می بخشه یا نادیده می گیره بنابراین همه ی اشتباهات خودش رو خیلی ساده فرض می کنه و خیلی خیلی مطمئنه که تو چشم پوشی می کنی، به نظرم این جور آقایون رو مثل بچه های خطاکار باید یک بار تنبیه اساسی کرد که متوجه بشن همیشه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست و باید رفتار درست رو یاد بگیرن. ضمناً برای مشاور رفتن هم نیازی نیست که حتماً ایشون هم همراهت بیاد. می تونی خودت بری و ازش مشاور کمک بگیری.

بهار جون خوبی؟ آراد خوبه؟ من گاهی به وبلاگش سر می زنم چه آقایی شده ماشالا :*

بهار جون خوبی؟ آرشام خوبه؟ والا من به این نتیجه رسیدم که آدم باید از لحظه هاش استفاده کنه چون واقعاً از یک دقیقه بعدمون خبر نداریم. درک این مساله آسون نیست، من تا قبل از مریضیم هیچ وقت این حرف رو درک نمی کردم ولی الان درکش کردم و به همه هم توصیه می کنم برای همین و من و مهران از اوقات فراغتمون برای سفر استفاده می کنیم:))

لوتوس جان خوبی؟ نیکان جون خوبه؟

ثنا جون خوبی عزیزم؟ امیرمهدی بهتر شده؟ راستی وقت دکتر غدد گرفتی؟

نگین جون خوبی؟ منم بهت می گم مامان شجاع. من با تک فرزندی خیلی موافق نیستم ولی بیش تر از دو تا هم توانایی نگهداریشو در خودم نمی دیدم هیچ وقت...بنابراین تو رو تحسین می کنم. ایشالا موفق بشی:*

روشنک جون خوبی؟ چرا دیگه نیومدی پیشمون؟! گل پسر چطوره؟ ماریا جون خوبه؟

رعنا جان خوبی؟

فرزانه جان چه طوری عزیزم؟

باز چرا این جا سوت و کور شده:(
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
بر و بچ همگی سلام خوبید منم نیکان هم خوبیم نیکان خدارو شکر بهتره اونروزی که واکسن داشت وقت معاینه ماهانش بود وزن که اضافه نکرده بود هیچ یه چند صد کرمی هم کم کرده بود حالم خیلی گرفته شد خانم دکتر ابطحی گفت چون تحرکش زیاده و تمرکز تو غذا خوردن نداره اینطوری شده برای همین هم شربت زینک براش تجویز کرد الان کمی اشتهاش بهتر شده البته چشمش نزنم دعا کنید عادت غذا خوردنش درست و بهتر بشه / مانیا جون تو خوبی ؟ / سوگند عزیز/ نگین گل عزیزم نوش جونت انشالله همیشه خوش باشی / شادلی عزیز اینقدر از خاطره زایمانت خوشم اومد ایول به تو / بهار جان خوبی / ثنای عزیز / ویدا خانم /رعنا جان / عضو جدید روشنک جان/ توت فرنگی دلشکسته اگه میتونی گذشت کنی که چه بهتر شاید تونستی دوباره بهش اعتماد پیدا کنی یه بار دیگه امتحان کن امیدوارم خدا بهترین راه حل رو جلوی پات بذاره/ بهارجان خوبی80 انشالله به سلامتی / سارا خانم خوبی؟ خلاصه امیدوارم همگی خوب و خوش باشید ببخشید اگه کسی از قلم افتاد همگی بوسسسسسسسسسسسسسسسس
2731
ماینا جون سلام مرسی از جوابی که دادین من 100% با نظر شما موافقم و چیزیه که خودمم بهش خیلی فکر کردم حتی به احسانم گفتم ...دقیقا حرف شما درسته حالا برای من سوال اینجاس که به نظر شما چی کار کنم که اون یه تنبیه اساسی بشه و بفهمه که مونا همیشه نیست/ یا حداقل وقتی برگشتم به زندگی بفهمه که از اون علاقه فرا فضایی دیگه خبری نیست

لوتوس جون ممنونم که همیشه برام پست میذاری
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
سلام به همه ی دوستان عزیز

ببخشید چند روزی فرصت نشد بیام آخه پدر دوستمون فوت کرده بودن و درگیر مراسم و این چیزا بودیم.

مونا جون، به نظر من انقدر راحت کوتاه نیا. البته نمی خوام دخالت کنم ولی حرف مانیا جون صحیحه شما چون سنت کمه شاید الان درست درک نکنی ولی من حرف مانیا جون رو خیلی خوب می فهمم. می دونی احسان خان سنش خیلی کمه من گمان می کنم هنوز از فضای نوجوانیش فاصله نگرفته و نیاز داره یه رشد اساسی کنه. بهش بگو باید یه سری شروط رو رعایت کنه تا تو برگردی سر خونه وگرنه برنمی گردی. مثلاً باهاش شرط کن که باید حتماّ باهات بیاد مشاور یا این که بذاره یکی رو قاضی کنی که رفتارش رو قضاوت کن. بهت اطمینان می دم اگر این شرطو براش نذاری دوباره که برگردی باز همین آش می شه و همین کاسه....حالا دیگه خود دانی.

مانیا جونم خوبی؟ بچه ها خوبن؟ آخی عزیزم خیلی حرفات درست هستند و به دل می شینم. واقعاً خوشحالم که این جایی و دیدت رو به زندگی خیلی خیلی دوست دارم:*

لوتوس جون خوبی؟ نگران نباش. بچه ها از این نوسانات وزنی زیاد دارن هلیانه هم در برهه ی یک تا دو سالگیش این مشکل رو زیاد داشت.

ثنا جان خوبی؟ مهدیار خوبه؟ از دکتر اشتیاقی وقت گرفتی؟

بقیه رو می بوسم. دوستتون دارم
سلام به همگی دوستان اینقدر این مبحث تعداد صفحاتش زیاد شده که من هر بار اومدم نشد نظر بذارم..
منم از بیماران دکتر شادانلود هستم و الان تو هفته 13 بارداری هستم با توصیه شما دوستان این دکتر رو انتخاب کردم تاریخ زایمانم هم 31 خرداد هست.
یه سوال داشتم از زایمانتون با دکتر راضی بودید؟
پرسنل بیمارستان و پرستارهاش چه طور من خیلی می ترسم..
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سلام به همگی اگه حال تک تکتونو نمیپرسم خیلی معذرت میخواستم جواب مهربان بانو بدم با اجازه شما دوستان گلم / مهربان بانو جان اولا که به سلامتی و مبارکی انشالله به راحتی زایمان کنی خانم دکتر شادانلو که نهایت انرژی مثبته من خودم پیش ایشون زایمان کردم اونم سزارین اینقدر ارومه اینقدر انرژی مثبته که خدا میدونه به نظر من دکتر خیلی خوبی انتخاب کردی پرستارها هم خوش اخلاق و واقعا از حون و دل رسیدگی میکنن در کل به خدا توکل کن انشالله به سلامتی فارغ شی بقیه بچه ها هم نظر منو تائید میکنن. همه دوستای گلم بوسسسسسسسسسسسس
2738
سلام به دوستان عزیزم،

شب همگی بخیر.

مهربان بانو، خیلی خوش آمدی عزیزم. اولاً خوشحال میشم مشخصاتت رو بهمون بدی که به جدولمون اضافه کنم. در مورد بیمارستان خیالت کاملاً راحت باشه عزیزم. بیمارستان واقعاً خوبه، سزارین دکتر شادانلو هم که معرکه بود. من واقعاً راضی بودم. اولاً که جای بخیه هاشون اصلاً نموند، من خیلی زود سرپا شدم. از دکتر بیهوشیم خیلی راضی بودم و واقعاً به همه این بیمارستان و خانم دکترو توصیه می کنم.

لوتوس جون من صد در صد با حرفات در مورد دکتر شادانلو و بیمارستان موافقم. همه چی درجه یک بود.

مونا جون خوبی؟ عزیزم منم با نظر بقیه موافقم. این واضحه که آقا احسان دوستت داره چون بهر حال هر اشتباهی هم که می کنه خودش پشیمون می شه و برمی گرده سمتت اما نمی شه که همیشه در حال اشتباه کردن باشه! این جوری خودت خیلی زود ازش خسته می شی و می بری! به نظرم باید یاد بگیره چه جوری قدم برداره و باهات درست رفتار کنه. باید بدونه که تو مثل یه جواهر توی زندگیش هستی نه این که فکر کنه تو همیشه هستی و قابل دسترسی هستی و می تونه همیشه خیلی راحت با هر کسی که می خواد تعویضت کنه یا باهات بدرفتاری کنه!

بهار جون خوبی؟ آرشام خوبه عزیزم؟ در مورد ساک، تهران کلینیک خودش ساک می ده و ساکش هم نسبتاً کامله، لباس نوزاد رو هم خودش تن بچه می کنه اما وسایل خیلی شخصیتو همراهت ببر، مثلاً مسواک و خمیردندان و لباس خواب راحت و لوازم آرایش و دوربین عکاسی برای عکس گرفتن، حتماً آبنبات و شکلات بگیرید برای پذیرایی از مهمون ها و خلاصه باید خیلی چیزها با خودتون ببرین:) من همیشه از مامانم سوال می کردم دکتری که منو بدنیا آورده چه شکلی بوده و ... و برام جالب بود که بدونم کی بوده و چه جوری بوده و ... و چون از ایران رفته بعد از انقلاب، هیچ وقت نفهمیدم بنابراین مامانم اصرار داشت که حتماً حتماً از دکتر شادانلو با شقایق یه عکس بگیریم که هم یادگاری باشه و هم بچه بعداً این سوال براش پیش نیاد که دکتری که بدنیاش آورده کی بوده...خلاصه مامانم ازشون یه عکس دونفره گرفت که خیلی بامزه شد و با این که خانم دکتر معتقد بودن خوب نیفتادن و جایی نشونش ندم ولی من خوشم اومد، عکس پیش ونوس ایناس، حتماً اگر گرفتمش برات ای میل می کنم:)) تو هم این کارو بکن. یادگاری خوبی می شه.

ثنا جون خوبی؟ کجا رفتی دوستم؟ سفری؟

سارا جون شما خوبی؟ آنیتا خوبه؟

رعنا جان خوبی؟ تکون های آقا امیررضا رو احساس می کنی؟

مروارید جونم غم آخرت باشه :*

مانیا جون خوبین؟ بچه ها خوبن؟ آقا مهران خوبن؟ دلم یه ذره شده....یه شب برنامه بذاریم با آقا مهران بیاین خونه ی ما. خوشحال می شیم :*

نگین جونم آفرین به شجاعتت، من خیلی با سه تا بچه موافقم. ما هم سه تا بودیم. از یه جهاتی برای مادر و پدر سختی هایی داره ولی برای بچه ها خیلی خوبه.

بوس
سلام دوستان عزیز

شب همه خوش، فردا هم که شب یلداست و مطمئناً همه این ور اون ورین، ایشالا خوش بگذره

روشنک جون چرا دیگه نیومدی بهمون سر بزنی؟

مهربان جون، آره عزیزم دکتر شادانلو بی نظیره، من بار اول پیشش طبیعی زایمان کردم بار دوم سزارین. خیلی راضی بودم از هر دو...اصلاً در انتخاب دکتر و بیمارستانت شک نکن. راستی سونو تعیین جنسیت که نرفتی هنوز؟ خودت چند سالته متولد چه ماهی هستی؟

ویدا جون ما هم سه تا هستیم. خیلی خوبه.

مونا بالاخره چی کار می کنی؟

ثنا جون کجایی خانوم؟ ستاره سهیل شدی؟

مانیا جون، منم مثل شما خیلی خیلی ادیت پیاف رو دوست دارم و یادمه از بچگی که مامانم به آهنگاش گوش می کرد همیشه خوشم میومد.

بوس
بچه هاسلام یلداتون مبارک به همتون خیلی خوش بګذره / نیکان ۲ سالی که یلدارو میبینه سال قبل هنوز ۱ ماهشم نشده بود ولی امسال برای خودش مردی شده ۱ سالشه دیګه مموشی من / از طرف نیکان برای خاله و عمه و عموش و مادر و بابا بزرګاش یه ګیف کوچولو اماده کردم که انشالله فردا بهشون میدم بابای نیکان هم که طبق معمول نیست همیشه این جور مراسمها نیست اصولا تشریف ندارن بچه ها ګیفتش یه کارت کوچولو با یه ګیره فانتزیه که تو کارت اسمشو با تاریخ روز یلدا نوشتم چه حرفی زدم روز یلدا هههههههههههههه/ خلاصه من عاشق این جنګولک بازیام به قول بابای نیکان همش ادا اطوار برای خوش میګه من اصلا اهمیت نمیدم ههههههههههههههههههههههههه خوب خانمها همګی خوبید / بهار جون / سوګند جون / مانیا جون / مروارید جون / رعنا جون / نګین جون /روشنک جون/ ویدا جون / توت فرنګی عزیز که انشالله هر چه زودتر به ارامش برسی بچه ها اګه کسی از قلم افتاد تو رو خدا ببخشید . به همګی خوش بګذره یلداتون مبارک بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
وای خیلی ممنون از جواب هاتون کلی دلم گرم شد..
من 28 سالمه متولد 25-7-62 هستم و تاریخ زایمانم هم 31-3-91 هست دکترم هم که دکتر شادانلوست.
راستی یه سوال می دونم مسخره است اما بعد از زایمانتون خیلی درد داشتید؟ مسکن یا شیاف می دن که درد نکشیم؟
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
سونو هم رفتم پیش شاکری گفت دختره من عاشق دخملم.. همش می ترسم یه وقت اشتباه گفته باشه.
مهربان بانو جون، بالاخره یه ذره درد داشتن بعد از سزارین طبیعیه اما خیلی درد کشنده و زیادی نیست و روز به روز بهتر می شه. مسکن هم بهت تزریق می کنن. اسمت رو هم به لیستمون اضافه می کنیم، راستی منم مثل تو عاشق دخترم. خیلی دوست دارم نی نی دومم دختر باشه.
2706