2726
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973695 بازدید | 14929 پست
سلام فرزانه جان، خانم دکتر به من شیاف سایکلوژست دادن. اما من به دلیل پایین بودن جفت لک بینی داشتم. کلا هم نزدیکی رو ممنوع کردن برام . البته من از وقتی فهمیدم باردارم تا الان که هفته 25 هستم به حرفشون گوش کردم. چون خیلی به نظرم تاثیر داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به دوستان نازنینم،

ایشالا همه خوب و خوش باشین.

هلنا جون و سارا جون خیلی از آشنایی با شما خوشحالم. دوستای گلم ما یک جدول داریم که توش مشخصات مختصری از مامانایی که پیش دکتر شادانلو زایمان کردن می نویسیم از حمله تاریخ تولد مامان و نینی و تاریخ و نوع زایمان....حالا لینکشو می ذارم ببینید که اگر شما هم دوست داشتید این مشخصات رو بدین اسمتون به لیست اضافه بشه:*

ثنا جون خوبی؟ عشق من خوبه؟ عزیزم یادم نیست شما این سوالو کرده بودی یا کس دیگه اما من فعلاً هفته ای یک روز می رم شمال و بقیه شو توی پیش دانشگاهی درس می دم چون رفت و آمد شما با وجود آرشین خیلی سخته.

بهار جون خوبی؟ نی نی خوبه؟ عزیزم رفتی برای آز قند؟ در مورد پرده هم می دونی که بورس پرده خیابون سهروردی شمالیه. اونجا پر پرده فروشیه....اگر دوست داشتی یه سری بزن که چیزی رو که دوست داری سفارش بدی.

رعنا جونم خوبی؟ عزیزم اصلاً اصلاً دکترت رو بخصوص برای دوره ی مراقبت تغییر نده چون یادته چند بار این کارو کردی و پشیمون شدی؟! برای زایمان هم حتماً با دکتر شادانلو مشورت کن که پیش کی بری.
سلام به همه ی دوستان عزیزم،

امیدوارم که همه تون خوب باشید.

مهتاب جان خوش آمدی، تازه زایمان کردی؟ از خودت بیشتر بگو....دوست داریم باهات بیش تر آشنا بشیم.

Lutus جون خوبی؟ از آشنایی باهات خوشحالیم...اسم دخترت چیه عزیزم؟ سزارین کردی؟

هلنا جان، از دکتر شادانلو وقت گرفتی؟

سارا جون هم چنان منتظرت هستیم عزیزم :*

شادلی جونم خوبی؟ آرشین خوبه؟

توت فرنگی جون؛ باز خوب گفته که:)) مشاور سراغ دارم ساعتی 60 تومن و 80 تومن می گیره. این منصفانه گفته بیچاره...:)

بهار جونم خوبی؟ نی نی جون خوبه؟ اسمش چی شد؟

مروارید جونم خوبی؟ هلی جون خوبه؟ هرمز جون چه طوره؟ اون جا بهش خوش می گذره؟

ونوس هم به همه سلام رسوند، درگیر کاراشه، داره apply می کنه برای اسپانیا ، سخت هم داره اسپانیش می خونه که ایشالا اگر شد بره پیش خاله اینا.

بوس برای همه
سلام دوستای خوبم،

ببخشید طولانی نمی نویسم. دکتر بهم یک هفته استراحت دادن،البته سونو هم کردم که خدا رو شکر مشکل خاصی نبود و دیگه هم لکه بینی هام ادامه نداشت ولی قرار شد محض احتیاط استراحت کنم و یک هفته سر کار نرم و تا آخر بارداری هم رابطه نداشته باشم.

ببخشید نگرانتون کردم.
سلام به همه خانومای گل این تاپیک که من خیلیییییییییی دوسشون دارم
من امروز رفتم پیش خانوم دکتر و برام آزمایش قند و چند تا پیز دیگه که نفهمیدم چیه نوشت حالا فردا پس فردا برم ببینم چی میشه. امیدوارم که چیزی نباشه... بقیه چیزا هم که نرمال بود اما یه چیزی خیلی جالب بود که خانوم دکتر هم خودشون تعجب کردن و اون اینکه من ظاهرمو هر کی میبینه میگه تغییری نکردی فقط یه کم شکم درآوردی. امروز هم که رفتم خانوم دکتر نگاه که کردن گفتن وزنت هم انگار خیلی اضافه نشده و ورم هم که اصلا ندارم اما در کمال تعجب من 11 کیلو اضافه کردم!!!!!!!!!!
اخه کجا رفته این همه وزن؟!! ههههههه اما خانوم دکتر گفت نرماله نرماله نترس اصلا!!! به نظرم دل خوش کنک من گفتن آخه نرمال اضافه وزن 12-13 کیلو مگه نیست؟ من قلب بارداری 52 بودم حالا شدم 63!!!
ویدا جون خوبیم عزیزم شما خوبید؟؟ اسم پسملمون هم شد آرشام
شادلی مهربونم ممنون که همیشه منو راهنمایی میکنی دوست خوبم. حتمااااا یه سر به سهروردی شمالی هم میزنم(راستش نمی دونستم بورسش اونجاست!!!)
شیرین جان خدارو شکر که مشکل خاصی نیست اشالله که تا آخرش به سلامتی بگذره
تک تک همه دوستای خوبم رو می بوسم و همتونو به خدا میسپرم. جواب آزمایش رو هم که گرفتم میام و خبرشو میدم
برامون دعا کنید
سلام ویدا جون خوبی؟ مرسی از نظرت اما به نظر من یهو خیلی زیاد اومد چون من قبلا پیش یه دکتر روان شناس میرفتم و خیلی هم ازش راضی بودم مثلا 1 سال پیش خیلی هم با سواد و خوب بود ساعتی 25 تومن بود ولی الان ایران نیست...بعد پیش خودم گفتم دکتر روان شناس که بگیره 25 دیگه مشاور نباید 48 بگیره...بعد اون وقت دکتر متخصص 16 تومن بگیره...البته چی مون درسته که این باشه...ایشالله که کار ونوس جون هم درست بشه من سال آخر دانشگاه که بودم یکی از پسر های کلاسمون خودش رو کشت بره اسپانیا براش پذیرش هم اومد اما هر کاری کرد بهش ویزا ندادن و تاریخ پذیرشش هم گذشت....

فرزانه جون خیلی خوشحالم که مشکلی نبوده...واقعا از دست این مردااااااااااااااااااااااااا میان یه کاری میکنن که هم اعصاب آدم رو به هم میرین هم براش 100 تا مشکل ایجاد میکنن یه عالمه هم آدم میوفته توی هزینه دکتر و دارو سونو از کار و زندگیش هم میوفته...که چی واقعا؟؟ خیلی دوست دارم یه روز از خدا بپرسم هدفت از خلقت مرد ها به این طریق چی بوده

بهار جون من عاشق اسم آرشام هستم خیلی اسم قشنگی انتخاب کردی اتفاقا الان 2 تا از دوستای منم همزمان باردارن و هر دو هم نی نی هاشون پسره و تا آخر سال به دنیا میان ولی یکیشون این قدر چاق شده که حد نداره اصلا نمیشناسیش اون یکی اگه شکمش رو نگاه نکنی اصلا مشخص نیست به نظر من بستگی به فیزیک بدنیت داره بیخودی هم نگران نباش مگه فرق 11 کیلو با 13 کیلو چیزیه؟؟؟
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
رعنااااااااااااااااااااااااااااااااا

ببین با من چه میکنی؟
حالا من باید یه نی نی دخمل بیارم کههههههههههههههه

مبارک باشه عزیزم. ایشالا بقیش هم خوب میشه و به سلامتی میاد تو بغلت.
2706