2737
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973706 بازدید | 14929 پست
سلام به همگی،

امیدوارم خوب و خوش باشید. چه برف زیبایی می آد، با این که یک ساعت توی ترافیک گیر کرده بودم و به دکترم نرسیدم اما واقعاً این برف می چسبه!:)

ویدای گلم، ببخش این همه تأخیر دارم ولی به نوبه خودم تولدت رو تبریک می گم ایشالا همیشه در کنار خانواده ی عزیزت و بخصوص شقی نازت خوش و سلامت باشی.

رهی جون، خوبی گلم؟ از آشنایی باهات خوشبختم. برخی از قرص ها از جمله مدروکسی عوارضش روی آدمهای مختلف متفاوته، به نظرم پیش از عوض کردن دکتر با خود خانم دکتر صحبت کن ببین نظرشون چیه؟! زود قضاوت نکن گلم:* موفق باشی.

شهرزاد نازنینم تولد شهراد خوشگلت رو تبریک می گم، ایشالا به سلامتی اومده باشه توی بغل مامیش، منتظر خوندن خاطره ی زایمانت هستیم :*

رعنا جون خوبی؟ بهدونه چه طوره؟

ثنا جون خوبی؟ الهی، الان دیگه وقت شیطونی کردنشه، از طرف ما ببوسش عزیزم، مهران هم خوبه، پسرش برای کریسمس می آد ایران:)

مونا جان تو خوبی؟ خیلی وقته خبری ازت نیست. ایشالا هر جا هستی خوب باشی.

مامان یاسی جون، خوبی عزیزم؟ باورم نمیشه نی نی ات به این زودی یک سالش هم تموم شد. واقعاً که زود می گذره...اسمش رو گذاشتی رادین؟

بهار جان خوبی؟ کمردردت بهتر شد عزیزم؟ پیاده روی که می ری؟ هرچند توی این سرما خطرناکه.

بوس برای همه
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
سلام به همه دوستای مهربون
ویدا جون من نمی دونستم تولدتونه :((((( ببخشید اما الان با کلی آرزوهای خوب تولدتونو تبریک میگم اشالله همیشه سالم و شاد باشید
واااای چه سرد شده هوا خداااااااا من که از خونه هم برف رو نگاه می کنم سردم میشه!!
مانیا جون خوبین شما؟ والله کمردرد اگه استراحت کنم خوبه اما زیاد که بشینم با راه برم بیچاره میکنه اما به ورجه وورجه های این شیطون همش می ارزه! پیاده روی زیاد نمی رم می ترسم از سرما خوردگی اما تو خونه زیاد راه میرم
نونا جون مرسی عزیزم از تبریکتون. شما خوبید؟ حسابی این وروجک سرگرمت کرده ها... سیسمونی هم تقریبا چیزای بزرگش تموم شده مونده این ریزه میزه ها و چند دست لباس ، البته لباس معمولی گرفتم اما دو سه دست سرهمی گرم و خوشگل می خوام هنوز چیزی که می خوام پیدا نکردم فعلا دیگه حال و حوصله خرید ندارم تا آذر ماه بعد میرم دوباره بعضی چیزارو می خرم.
ثنا جون خوبی؟ تنبلی نکننننن عکسای این گل پسرو بذار ببینیم دلمون باز شه
راستی ما دیروز رفتیم کنسرت شهرام ناظری جای همتون حسابی خالی خیلی کیف کرددددددددممممم هر چند که از وسطاش کمردرد اشکمو درآورد اما باحال بود خیلیو فکر کنم پسملی هم خوشش اومده بود چون تا جا داشت مامانشو کوبید!!

خلاصه که امیدوارم همه سالم باشید و مریضی از همگی به دور باشه و از برف لذت ببرید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم،

امیدوارم حالتون خوب باشه، شب همگی هم بخیر. اومدم خبر خوش بدمممممممممممممم، خدا رو شکر که نی نی سالمه و توی سونو جنسیتش رو دختر نشون داد چون سونوی دکتر فرزانه رفتم صد در صد از صحتش مطمئنم. یادتونه همیشه می گفتم خیلی دوست دارم تانیا یه خواهر داشته باشه؟ حالا به آرزوم رسیدم و خیلی خوشحالم:)

برای اسم خواهش می کنم نظر بدید، خیلی برامون مهمه که اسمش به اسم خواهرش بیاد!:)) من نظر دکتر شادانلو رو هم پرسیدم گفتن ترانه اسم قشنگیه...:) بازم منتظر نظراتتون هستم.

شب خوش
2728
آخیییییییییییییییییییییی، مبارک باشه فرزانه جونم، خدا رو شکر که سالمه و جنسیتش هم همونی شد که دوست داشتی. واقعاً خیلی خوبه آدم خواهر داشته باشه:*

من اسم مانیا رو خیلی دوست دارم. اسم نیکا هم همین طور (چشمک) ترانه هم که دکتر شادانلو پیشنهاد دادن قشنگه.
مرسی از لطفت نونا جونم، اسامی پیشنهادیت هم خیلی قشنگن. ما که فعلاً حسابی ذهنمون مشغول اسم انتخاب کردن شده! شوهرم هر اسمی می گه هیچ ربطی به تانیا نداره:( تانیا هم جدیداً عاشق اسم ستاره شده (چون خیلی ستاره درخشش رو دوست داره:))))) می گه بذارین ستاره....دیگه واقعاً گیج شدیم...

منتظر نظر دوستای گل دیگه هم هستم.
ویدا جون منم با عرض شرمندگی و با تاخیر تولدت رو تبریک میگم. امیدوارم سالهای سال کنار همسر و شقایق گلت با سلامتی و شادمانی زندگی کنین

فرزانه جون خیلی خیلی تبریک میگم. به سلامتی به دنیا بیاد . من " تارا " رو پیشنهاد میدم هم با تانیا جور میشه هم معنیش یعنی ستاره. اینجوری دل تانیای گلم هم بدست میاد
البته تینا ( به معنای گل سرخ) و ترانه رو هم دوست دارم.
2738
بهارجون نداشتیما. من جز کسایی هستم که خیلی عکس میذارم مامانای دیگه که اصلا افتخار نمیدن :)
ولی چششم واسه خاله های گلش عکس هم میذارم تو اولین فرصت

مانیا جون ممنونم. چشمتون روشن.

نونا جون مرسی عزیزم

یاسی جون واقعا خیلی زود گذشت. خدا حفظش کنه. به قول مامان بزرگم " نامدار " باشه .
سلام با کلی تاخیر تولد ویدا جونم مبارک باشه

فرزانه جون مبارک باشه خوبه که شما تکلیفت روشن شد ما که هنوز نمیدونیم

ثنا جون منم منتظر عکسای جدید پسر گلت هستم
از اونجایی که بعضی وقتها ادم خودش یک چیزهایی را احساس میکنه منم حسم بهم میگه که فینگیلم پسر حالا تا هفته 20 باید صبر کنم
ولی اماده باش که اگر نی نی من پسر بشه میام خواستگار دخمل خودت که قرار خدا بهتون بده (چشمک)

من دوشنبه باید برم امنو سنتز کنم به دعا همتون نیاز دارم شکر خدا جوتب ازمایشم خوب بود ولی به خاطر شرایط قبلی باید حتما این کار انجام بشه امیدم به خدا بعد هم دعا دوستای خوبم
رعنای گلم ایشالا همه چیز خوب خوبه. همه برات دعا میکنیم. تو هم برای ما دعا کن
ایشالا به سلامتی به دنیا بیاد
خیلی فرق نمیکنه عروسم باشه یا دامادم :)))
اگه پسر شد مجبورم به خاطرش یه دختر بیارم دیگه ؛)

سلام به همگی دوستای قدیمی و جدید امیدوارم حال همه خوب باشه منم حسابی با آراد درگیرم پسر منم 5 ماهش تموم شد ولی حسابی وقت و انرژیمو می گیره فعلا هم فکرم مشغوله که برگردم سرکارم یا نه چون به زمستون می خوریم خیلی سخت می شه کسی هم نیست نگهش داره یا باید بره مهد یا پرستار نمی دونم
ویدا جون تولدت مبارک عزیزم شقایق جونم چطوره ؟
منم برای چکاپ پنجشنبه وقت دارم می رم پیش خانم دکتر
همتونو دوست دارم و می بوسمتون توی دوران بارداریم خیلی همگیتون به من کمک کردین و روحیه دادین ممنون
سلام به همه ی دوستان عزیز و نازنین،

بهار جان خوبی؟ آراد خوبه؟ چه جیگری شده ماشالا:* آخی چه زود گذشت و چه زود باید برگردی سر کار، عزیزم اگر بتونی بذاریش پیش یه فامیل نزدیک و قابل اعتماد مثلاً مامانت یا مادر شوهرت یا خواهرت خیلییی بهتره چون می گن مهد رو تا زمانی که بچه به حرف زدن نیفتاده نذارید. رفتی پیش خانم دکتر سلام ما رو برسون، بیا خبر بده گلم:*

ثنا خانم خوبی گلم؟ جونم چه پسری شده این امیرمهدی ماشالا:* عزیزم بله مرکز مشاوره ی خوب می شناسم. مرکز مشاوره ی ارمغان، بگو که حتماً می خوای با خانم دکتر احمدوند صحبت کنی.مطبشون پاسداران هست، خیلی به دوستت آرامش می دن و اخلاقشون بسیار خوبه و باسوادن (آمریکا تحصیل کردن) این شمارشونه: 22937039 و 22954683

رعنا جون خوبی؟ عزیزم ایشالا که آمینوسنتزت هم به خوبی و راحتی انجام بشه. بیا خبرشو بده.

فرزانه جون خوبی؟ تانیا گوگولی خوبه؟ مبارک باشه عزیزمممممممممممممممممم :* اسم های تارا و آنیا خیلی شیک و قشنگ هستند و به اسم تانیا هم می آن:)

مامان یاسی جون خوبی عزیزم؟ صدرا خوبه؟ ماشالا بهش که چه بزرگ شده. راستی شما برگشتی سر کار؟ اگر اشتباه نکنم آرشیتکت هستی؟

مانیا جون خوبی؟ بچه ها خوبن؟

بهار جان خوبی؟ پرده ی خوب پیدا کردی؟

شب همه خوش
سلام به همه ی دوستهای گل جدید و قدیمی خودم،

امیدوارم که حال همتون خوب باشه.
امروز برای یکی از دوستانمون مشکلی پیش اومده که نمی دونیم باید چه کار کنیم و گفتم باید با شما مطرحش کنم تا ببینم راه حلی دارید یا نه،

این دختر خانم، حدود 20 سالشه و دو ساله که با دوست پسرش ن ز د ی ک ی بدون دخول آلت و از طریق تماس سطحی داره، جلوگیری هم سال اول با قرص داشته ولی دیگه نداره، این ماه پریودش عقب افتاده بود که به اصرار ما بی بی چک گذاشت و در کمال ناباوری دیدیم که نتیجه + بود! اما مطمئنه که پرده اش هیچ آسیبی ندیده و سوراخ هم نشده. آخه مگه می شه فقط از طریق تماس سطحی این اتفاق افتاده باشه؟:( خلاصه که خیلی ناراحته! آخه یه دختر دانشجوی بیست ساله می خواد با این وضع چه کار کنه؟! مامانش هم اصلاً خبر از کارهاش نداره که این وضع رو بدتر می کنه....نظرتون چیه؟ باید چه کرد؟ اگر ماجرا رو برای دکتر شادانلو توضیح بدیم کمکش می کنه؟
2706