2737
2739
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973706 بازدید | 14929 پست
سلام

مرواریدجون ممنونم که جواب دادین. ایشالا آقا هرمز هم به سلامتی برن و همیشه هرجا که هستن موفق باشن جاشون هم پیشتون سبز باشه. هلیانه گلم رو ببوسین

ویدا جون ممنون همچین هنرمند هم نیستم هنرمند به این سمیه خانوم میگن ببین چیا درست کرده؟!!!
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=123652&PageNumber=1
شقایق گلم خوبه؟ ببوسش این خوشگل نازو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سلام 100 تا سلام

ثنا جون و نونا جون خیلی ممنون از راهنماییتون فکر کنم منم مثل مروارید جون بی خیال خریدنش بشم. آخه من یه همگار دارم اون خیلی از مینی واش راضی بود البته ماشین لباسشویی اش تایم کم شستشو نداشت شاید واسه این راضی بوده. خلاصه که با این توضیحات شما فعلا بیخیال شدم. ولی وان رو میگیرم. مرسی بازم.

ثنا جون کاراتون خیلی قشنگ بود ماشالله به سلیقه و ذوق خوش به حال امیر مهدی. راستی این عکس ها رو چطور گذاشتین من هنوز نفهمیدم چطور میشه اینجا عکس گذاشت.

مروارید جون انشاالله سفر همسرتون به خیر باشه.

راستی من امروز پیش خانم دکتر بودم. صبح یه عمل سزارین داشت نمیدونم از بچه های اینجا که فکر نکنم بوده باشه. من راجع به nicu دوباره پرسیدم گفتن اگه بجه تا قبل هفته 36 بخواد دنیا بیاد معرفی میکنن جای دیگه زایمان کنیم که بلافاصله بجه بره تو دستگاه ولی از هفته 36 به بعد بچه میمونه و میشه همینجا زایمان کرد و بعد بچه رو به دستگاه تو بیمارستان دیگه ای منتقل کرد. من که اصلا نمیخوام فکر کنم که ممکنه زودتر زایمان کنم.خانم دکتر هم گفت اتفاقا تهران کلینیک هم داره تا چند وقت دیگه مجهز میشه به nicu حالا کی نمیدونم؟ شاید واسه بچه دوم دیگه این نگرانی رو هم نداشته باشیم.
2731
مروارید جون من شاغلم و تا 3 هفته دیگه باید برم سر کار ولی هنوز واسه پسرم پرستار خوب پیدا نکردم .خیلی ناراحتم .شوهرم هم با رفتن نیما پسرم به مهد مخالفه واسه همین دیکه دارم به هر دری میزنم تا پرستار خوب گیر بیارم تا خیالم راحت باشه. شهرزاد جون بچه من هفته35 ام بدنیا اومد خانم دکتر دقیقا همین حرفو موقع زایمان به من زد من کیسه ابم پاره شد گفت 50 درصد بچه میره nicuولی ما نداریم این بخشو اگه دوست دارین بیمارستان دیگه زایمان کنین ولی چون من خانم دکتر رو قبول داشتم به خاطر همین همون جا پیششون زایمان کردم بچم سالم به دنیا اومد ولی روز 2ام فکر میکنم کاهلی پرستارا باعث شد اورزانسی بفرستیمش nicuبیمارستان پارس البته با مشورت و همکاری خانم دکتر 15 روز تو nicu بود تا حالش خوب شد ولی نه تنها از نظر جانی متضرر شدیم بلکه از نظر مالی هم همین طور. سعی کن روزای اخر کارای سنگین نکنی تا بچه زود به دنیا نیاد من که روزای بدی رو گذروندم تا پسرم اومد خونه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
سلام به همه خانومای خوشگل
من مامانم چند روز اومده پیشم حسابی اکتیو شدم

ممنونم مرواریدجون

شهرزاد جون منم همیشه این نگرانیهارو داشتم ولی دلم نمیومد خانوم دکترو از دست بدم با توجه به اینکه خیلی وسواس بودم سه بار دکتر عوض کرده بودم تا ایشون و پیدا کردم و مراقبتاشونو قبول داشتم ولی متاسفانه این دلشوره رو داشتم شوهرمم بهم دلداری داد و گفت به خانوم دکتر اعتماد کنم و به خدا توکل . من آخر هفته 38 زایمان کردم. اینکه بچه زود به دنیا بیاد احتمالش کمه ولی خوب نمیشه بهش فکر نکرد.چون من خونم طبقه چهارم بود بدون آسانسور خیلی میترسیدم. سعی کن تصمیمی رو بگیری که آرامش داشته باشی. من به خانوم دکتر اعتماد کردم و دیگه بهش فکر نکردم خداروشکر همه چیز هم خوب پیش رفت.
ماشالا به این شهامت از حالا به فکر دومی هستی؟ :)))

ماهک جون تعرفه امسال رو نمیدونم من پارسال سزارین شدم با بیمه تکمیلی ایران و دو شب اتاق خصوصی و ختنه پسرم 1400 دراومد. دستمزد جداگونه هم نمیگیرن

آریانا جون روزای سختی رو گذروندی خدارو شکر که مشکلی برای پسرتون پیش نیومد. راستش منم خیلی دنبال یه پرستار خوب گشتم ولی هنوز نتونستم یه فرد مورد اطمینان پیدا کنم . شما پسرتون چند وقتشه؟
سلام دوستای خوبم،

امیدوارم همه خوب باشید. امروز هم که آخرین روز تابستونه و همه یه جورایی دلشون واسه روزهای خوب تابستون تنگ می شه، بخصوص آدمهایی مثل من که روزهای بلند و گرم رو دوست دارن و از سرما و روزای کوتاه ابری فرارین:))

ثنا جون خوبی؟ واااای چه مامان باسلیقه ای ، حتماً مهدیار بزرگ بشه کلی به مامیش افتخار می کنه، راستی رشته ات هنریه؟ آخه من نقاشی خوندم و آدمهای هنرمند رو که می بینم کلی ذوق می کنم:*

ماهک جونم، نه عزیزم، خیلی تعرفه اش بالا نیست من دو سال پیش طبیعی زایمان کردم که اصلاً هزینه ای نداشت، دستمزد مجزا هم نمی گیره...نگران نباش.

شهرزاد جون خوبی ؟سیسمونی ها پسری کامل شد؟ می تونی اگر دوست داشتی عکس هاشونو توی همون سایتی که ثنا جون عکس های مهدیار جون رو آپ کردن آپلود کنی، یادش بخیر روزهایی که برای پسملی سیسمونی می خریدم:)

مروارید جون خوبین؟ هلی جون خوبه؟ آخه پس هرمز جون فردا می ره، جاش خالی نباشه :(:*

آریانا جون خوبی؟ نیما متولد فروردینه؟ اصلاً یادم نمی آد...تو سزارین شدی؟! ببخش من انقدر کم حافظه ام... اگر بتونی خانمی که نه جوونه نه پیر مثلاً حدود سنی 40-50 داره پیدا کنی خیلی خوبه، بچه ات رو دست دخترهای جوون بی تجربه نده، همکارم بچه را داده بود به یه پرستار 25 ساله که ازدواج هم نکرده بود فقط دو سال مهد کودک کار کرده بود، نزدیک بود بچه شو به کشتن بده، بازم به نظر من مهدکودک شرف داره به پرستار بچه، اونجا لااقل یه مسئولیتی قبول می کنن در قبال بچه.

نسترن جون کجایییییییی؟ دلمون برای خودت و پستای شیرینت و جلال الدین بلا تنگ شده :(

بوس بوس
2738
ثنا جون مرسی .پسرمن 5.5 رو داره میگذرونه در واقع تو 6 ماهگیش هست.
ببینین ضرر نمی کنین
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
شادلی جون شوهرم با مهد مخالفه و اینکه بله پسرم متولد 19 فروردینه من بشتر خواننده نظرات دوستا هستم تا اینکه تو بحث ها شرکت کنم.از موسساتی که پرستار میشه گرفت یا جایی که بشه ازش پرسه جو کرد شماره یا ادرسی دارین به من بدین؟
ببینین ضرر نمی کنین
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
سلام به همه دوستای خوبم

امیدوارم حالتون خوب باشه
راستی بچه ها چند وقته تاپیک خیلی عقب میره یادش به خیر یه روزایی تاپیک دکتر شادانلو همیشه اولی یا نهایتا دومین تاپیک بود تو پیج. همه مشغول نی نی هان منم که دو سه روزه فعالم به خاطر حضور مامانمه. دلم برای همه اونایی که خیلی وقته ازشون خبری نیست تنگ شده نسترن مهشید ماریا مرجی و....

شادلی جون از لطفت خیلی خیلی ممنون. نه عزیزم من رشته م عمرانه گرایش سازه. ولی به کارای هنری علاقه دارم هر چند هیچ وقت فرصت پرورشش رو نداشتم . منم خیلی به نقاشی علاقه دارم ولی بلد نیستم :((

آریانا جون خدا آقا نیمای گلت رو برات حفظ کنه سالم و موفق. سایه شما هم همیشه بالا سرش باشه.

مانیا جون شما هم کم پیدا شدین. پانی و پرهام خوبن؟

موناجون خوبی؟ حالت بهتره؟ اگه به اینجا سرزدی یه خبری از خودت بهمون بده.

رعناجون خوبی گلم؟ نخودچی خوبه؟

شهرزاد جونم اول حجم عکست رو کم کن برای اینکار میتونی عکست رو با microsoft office picture manaager باز کنی و با استفاده از گزینه resize حجم فایلت رو کم کنی ( البته اگه بلدی دعوام نکن که توضیح دادم چون خودم بلد نبودم) بعد برو تو این سایت http://www.irupload.ir عکست رو آپلود کن بعد از آپلود یه صفحه میاد که اگه سطر دومش یعنی پیش نمایش برای سایتهارو کپی و اینجا paste کنی عکست تو صفحه نمایش داده میشه و اگه گزینه اول رو اینجا کپی کنی لینکش اینجا میاد. حالا که یاد گرفتی ما عکس میخوایم یالا

خانم گلای مهربون مواظب خودتون باشین و بیشتر اینجاسر بزنین

سلام به همه دوستای قدیمی و جدید ا میدوارم حال همگیتون خوب باشه و مامانای جدید به راحتی وسلامتی زایمان کنن ماهک جان من خرداد زایمان کردم دو شب اتاق خصوصی و همراه 2 تومن شد با بیمه البرز عزیزم روی ماه همتونو می بوسم
سلام دوست جونا، خوبین؟

بازم حامله نشدم:((((( امروزم با این که خیلی امیدوارم بودم این ماه باردار شده باشم نتیجه منفی شد:(((( سر رادان من همون ماه دوم اقدام حامله شدم نمی دونم چه م شده؟!
سوگند جون نی نی دومه ؟ به شجاعتت آفرین می گم عزیزم من که یه روزایی از این که بچه دار شدم پشیمون می شم هیچوقت دیگه هم به فکر بچه دومی نیستم خیلی سخته واقعا بدتر از همه اینه که توی خونه تا چند وقتی زندانی می شی رادان جونم چند وقتشه ؟ چون بار اول شده بازم می شه اصلا نگران نباش همین انتظاری که می کشی خودش بهت استرس می ده نمی شه من خودم با یه بار بی احتیاطی بعد از 6 سال ازدواج باردار شدم فکر می کردم بعد از 6 سال حالا حالاها باردار نمی شم
بهار جون خوبی؟ آراد جونم خوبه؟ والا عزیزم منم خیلی برام سخته، من 24 سالمه و کم تجربه هم هستم، اما شوشوی من 3 - 4 تا بچه می خواد و کلاً خیلی اهل بچه هست و منم فعلاً به دومی رضایت دادم تا ببینیم بعداً چی می شه می دونم سخته و خودمم واقعاً اذیت شدم ، اما از طرفی فکر تنهایی رادان رو هم در آینده می کنم. پسملی من دی ماه 2 سالش تموم می شه و دوست دارم اختلاف سنیش با نی نی بعدی زیاد نباشه چون خودم با خواهر و برادارم اختلاف سنیم کمه خیلی با هم خوبیم اما اگر بیشتر از 5-6 سال بشه عملاً دیگه ارتباطی هم با هم نخواهند داشت و بیشتر حالت مادر فرزندی پیدا می کنن!:)
2706