2703
2553
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973658 بازدید | 14929 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ثنا جون شانسی یکی از page ها رو زدم 509 عکس امیرمهدی هم اونجا بود دیدمش ..ماشاءا... نمک داره نازه...می بوسمش خیلی...سلامت باشه همیشه....
ثروتمند نیستید تا زمانیکه چیزی داشته باشید که پول قادر به خریدنش نباشد.
2720
سلام به همه ی شما خانوم های خوشگل،

امیدوارم همه خوب باشید.

رعنا جون خوبی؟ چه کار خوبی می کنی می ری سینما، سینما واقعاً آدم رو از این دنیا نجات می ده؛ من گهگاه انقدر فکر و خیال توی ذهنمه که فقط دنبال یه فرصتی هستم تا از شر این فکر و خیالها رها بشم، سینما این فرصت رو به آدم می ده. خیلی دوست دارم فیلم های "آلزایمر" و "زندگی با چشمان بسته" رو ببینم، حتما اگر وقت بشه آخر هفته با بچه ها می رم. مرسی که گفتی.

دنیا خانوم گل خوبی عزیزم؟ هانا خوبه؟ خیلی خوبه که دختر اجتماعی ای هست... پانی منم همین بود البته الان کمی آرام شده ولی در کل دختر اجتماعی و پرشوریه....:*

ماهک جان خوبی؟ فندق جون خوبه؟ نه عزیزم من آتلیه ای اون سمت نمی شناسم....جای دیگه باشه ok نیست؟

ژامک جون خوبین؟ نارسیس خانوم خوبه، منم تولد این دختر خوشگل رو تبریک می گم عزیزم؛ باورم نمی شه یک سال گذشت، ایشالا همه ی سالها براش خوب و پر از شادی بگذره.

گون جون خوبی؟ خیلی خوشوقتم عزیزم،؛ از خودت بیش تر بگو تا با هم آشنا بشیم :X من خودمو معرفی می کنم. مانیا هستم 47 سالمه و سالهاست مریض دکتر شادانلوئم و زندگی پرفراز و نشیبی داشتم....

شهرزاد جون خوبی؟ شهراد جوجو خوبه؟ راستی یادم رفت، تو شاغلی؟

سوگند جون خوبی؟ رادان خوبه عزیزم؟ خواهش می کنم اختیار داری :***

فرزانه جون خوبی عزیزم؟ تانیا جون خوبه؟ چرا انقدر نگرانی عزیزم؟ سخت نگیر، آسان بگیر تا آسان بشه:)

بهار جون خوبی؟ عزیزم دوست داری نی نی پسر باشه یا دختر؟ به نظرم نمی شه از روی این علایم چیزی رو پیش بینی کرد، صبر کن تا سونو کنی اون وقت دیگه قطعی متوجه می شی:))

ویدا جون خوبی؟ شقی خوبه؟ دلم تنگ شده عزیزم...کم پیداییییییی....

شیما جون خوبی؟ ایشالا به سلامتی زایمان کنی؟ زایمانت مهرماهه؟

جمعه ی خوبی پیش روتون باشه
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
سلام دوستان عزیز ممنون از لطف شما دوستان گلم مانیا وماهک عزیز وبقیه دوستان نه عزیز من باردار نیستم در ١٧ اسفند پیش خانم دکتر کورتاژ کردم ٣٧ سالم و یه دختر ویه پسر دارم
خوش آمدی عزیزم؟

نی نی می خوای؟! دو تا که ماشالا داری خدا حفظشون کنه عزیزم، چند سالشونه؟

منم دو تا فرزند دارم، یه دختر و یه پسر درست مثل شما، اسم پسرم پرهام و اسم دخترم پانته آ هست،
من سال گذشته بارداری ناخواسته داشتم که همین موقع ها سقط کردم، در نروژ البته.
2714
نه عزیز نمی خواستم ولی اونم نا خواسته بود ولی اونم نموند بچه ها خیلی خوشحال شدن متاسفانه بعد از سقطم دچار یه بیماری خود ایمن شدم درست ماه بعد از کورتاژم و من خیلی درگیر کرد
آخی، درک می کنم عزیزم، خیلی سخته، من که خیلی بعد از کورتاژم اذیت شدم و پریودهامم نظمشون بهم خورد. راستش من این بار از همسر دومم باردار شدم برای همین بچه ها و خصوصاً پسرم زیاد راضی نبودن، اختلاف سنیشون هم خیلی زیاد می شد،پسر بزرگم امسال دانشگاه رو تموم کرد. دخترمم 20 سالشه، خیلی فکر کردیم دیدیم نمی شه:( همسرمم یه پسر 20 ساله از ازدواج اولش داره، هیچ جوری خوب نبود دیگه....ولی گاهی دلم واسه ی بارداری و نی نی داشتن تنگ می شه، آخه من خیلی زود بچه دار شدم، اصلاً طعمش یادم نمونده....

حالا دیگه قصد بارداری مجدد نداری؟
مانیا عزیز راستش من هم خیلی زود ازدواج وبچه دار شدم و زمانیکه بچه دار شدم سر هر دو دانشجو بودم اولی برای فوق دیپلم و پسری هم لیسانس میخوندم در واقع من بچه داری نکردم در اصل مادر و خواهری بچه هام بزرگ کردن همش منزل مامان بودن سر پسری شاید یک هفته بچه ها رونمی دیدم منزل ما اون موقع اریا شهر بود درسها سخت و من مجبور به تبعید بچه ها باور کنید من طمع زیبای مادری رو در زمان نوزادی بچه ها نچشیدم وهمش عذاب وجدان دارم و همش پیش خودم میگم کاش بیشتر فکر میکردم واقعا یه حس بد دارم بچه ها هم مامان وخاله شون خیلی دوست دارن وحتی گاهی اوقات با ماسفر نمیان وبیشتر منزل مادری هستن راستش ته دلم یه نی نی دوست دارم به خانم دکتر عزیز هم گفتم تمام این مسائل و ایشون هم نظر مثبت دارن ولی من هنوز دو دل هستم مخصوصا با این بیماوی جدید که مرتب باید کورتن بخورم
gavan جون خیلی خوش آمدی عزیزم، خوشحالم که ما رو می شناسی، ما هم از آشنایی با تو خوشحالیم.

خانومی منم در سن بالای 40 باردار شدم و دخترم رو بدنیا آوردم چون منم کماکان مشکلات شما رو داشتم و از شما چه پنهان اگر یکی دو سال جوان تر بودم شاید برای یه نی نی دیگه هم اقدام می کردم ولی به نظرم اگر انقدر دوست داری دوباره اقدام کن، البته من نمی دونم بیماری ات دقیقاً چیه؟ اگر دکتر شادانلو هم تایید کردن پس دست به کار شو تا دیر نشده....
اینو هم متوجه نشدم که بچه هات راضی هستند یا نه؟ به نظرم راضی کردنشون نباید خیلی سخت باشه بخصوص اگر موقعیتت رو بهشون توضیح بدی حتما نرم می شن....
2706