2737
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973705 بازدید | 14929 پست
سلام به همه دوستای مهربون
اول از همه تولد پروشا کوشولو رو به نگین جون تبریک میگم اشالله عروسیش مامان جونش. حالا بهتره این پرنسس خانوم؟
بارون جون مباااااااااارک باشه امیدوارم که زایمانت راحت بوده باشه و نینی هم الان راحت تو بغلت لالا کرده باشه
ونوس جون اشالله همیشه به گردش و شادی خانوم
لایم جون خوبی عزیزم؟ والله من مشکل یبوستم تا حدی بهتر شده شکر خدا و دکتر هم نرفتم فعلا اگه باز تشدید بشه حتما میرم
مروارید جون بی نهایت از اینکه اینقدر مهربونانه کمک میکنی ممنونتم. هلیانه رو یه عالمه ماچش کن. راستش محل کار من یه کم سیستم برده داری بود زیاد حالیشون نمی شد که کسی که بارداره یه کم رعایت کنن منم که ماشالله ترکوندم با این ویار... همون بهتر که نمی رم. همش خونه ام این حال و روزمه وای به حالی که سر کار میرفتم!!!
شهرزاد جون مرسی از راهنماییت برای سونو. اشالله وزن نینی هم خوب باشه و تپلی مپلی و سالم بیاد بغل مامانش. من که دفعه قبل رفتم دکتر تو هفته 11 ، 3 کیلو اضافه کرده بودم اما این چند روز به کل اشتهامو از دست دادم و سوء هاضمه گرفتم و 1 کیلو باز کم کردم!!! اما الان که رفتم تو هفته 12 همه میگن وااااااا تو مگه حامله ای؟؟ پس چرا یه ذره هم شکم نداری؟؟؟
این معده درد و بی اشتهایی و سوء هاضمه یعنی میشه تموم بشه؟؟؟؟؟
ناتاشا جون سونو چی شد؟ امیدوارم که هیچی نباشه. راستی تهران کلینیک بیمه تامین اجتماعی رو قبول نمی کنه. بیمه ما هم تامین اجتماعیه اما شکر خدا بیکه تکمیلی مارو قبول میکنه. خدا کنه با این تفاسیر زیاد نشه هزینه!!
نسترن جون کجایی شما؟؟ معلومه گل پسری حسابی مشغولت کرده ها
م. جون خبری از شما هم نیستاااااا حداقل یه حاضری بزنید. دخمل گلت خوبه؟
لمونا جون خوبی عزیزم؟
مانیا جان شما خوبید؟
تک تک دیگه اسم نمیبرم که حتما بعضی ها رو از قلم میندازم. برای همتون شادی و سلامتی آرزو میکنم
سلام به همگی من هفته دیگه می رم پیش دکتر سونو مرسی از همدلی شما نگین جون تو زایمان طبیعی کردی یا سزارین؟ شهرزاد جون شما 5 ملیون از کی شنیدی من با بیمارستان تماس گرفتم گفتن مریض دکتر شادانلو هستی حدود 3تومن میشه و دکتر جدا هزینه نمی گیره یعنی الکی گفتن یا با هزینه دو شب بستری شدن بالاتر می شه ؟ نمیدونم گیج شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانای مهربونی که تازگی پیش خانم دکتر سزارین کردین ممنون میشم راهنماییم کنین هزینه سزارینتون کلا چقدر شده یعنی هزینه بیمارستان و دستمزد دکتر و دو شب بستری با هم ؟ من که همین الان تلفنی پرسیدم ازحسابداری بیمارستان میگه کلش با هم می شه حدود 3 تومن نمی دونم میشه به حرفش اعتماد کرد یا بعد عمل یهو می گن 6 تومن بده من منتظر جواب شما نازنینها هستمممممم بازم مرسییییییییی
سلام به همه ی دوستان عزیز؛

ناتاشا جون والا زمان ما حدود دو تومن بود با بیمه ی تکمیلی، الانم همون 3 تومن هست، بیشتر نمی شه، دکتر شادانلو هم دستمزدی نمی گیره،دو شب رو هم که شیرین باید بستری بشی عزیزم!:))) فکر کردی یه شب کافیه؟! ای دو شب بستری کردن الکی نیست بلکه مفیده!:)

شهرزاد جون خوبی عزیزم؟ شهراد جون خوبه؟ ببین اگر می خوای برای سونوت هزینه کنی اما در عوض نتیجه کاملاً درست و قابل اطمینان باشه برو سونوی دکتر فرزانه ، مطب: خ توانیر شماره 34 ساختمان پزشکان توانیر

تلفن: 88773679 ،

اما اگر نمی خوای اونقدر هزینه کنی سونوی مینو توی جردن هم عالی چون دکتر شادانلو هم کارشون رو قبول دارن... مطب: جردن نرسیده به مدرس ساختمان پزشکان ابن سینا ط همکف

تلفن: 22047291
این یک نیاز به وقت قبلی هم نداره،هر روز می خوای بری فقط یه زنگ بزن و ساعت رسیدن دکتر رو چک کن....

مانیا جون خوبین؟ هنوز نروژین یا برگشتید؟ ایشالا خوش باشید.

نگین جون کلی تبریک می گم عزیزم....
2728
ناتاشا جون خانمی که همراه من بستری بودن برای سزارین 2900 پرداخت کرد! این رقم 6 میلیون تومن رو تابحال نشنیده بودم. نمی دونم جریان چیه و کی همچی حرفی به شما زده!

شهرزاد جون، در مورد تکنیک تنفس مهم ترین چیز اینه که باید سعی کنی دم و بازدمت حتماً مساوی باشن و بینشون تأخیر نیفته، ما بین انقباض ها باید این تکنیک رعایت بشه، نکته ی دیگه این که باید خیلی راحت باشی موقع زایمان. ببین بعضی ها می ترسن از این که نکنه موقع زور زدن مدفوعشون بیرون بیاد یا این که صداهاشون خیلی بلند باشه اما این نگرانی ها بیخوده، سعی کن هر چه قدر رحتی فریاد بزنی، مثلا دکتر شادانلو به من می گفتن بلند بگو آآآآآه، در مورد مدفوع هم چون تنقیه می شی اصلاً 1 درصد هم احتمال بیرون ریختن مدفوع وجود نداره، بعدم باید سعی کنی موقع زور زدن جوری زور بزنی که انگار می خوای مدفوع کنی... کلاً هم نگران نباش عزیزم، همون موقع هم ماما و هم خود خانم دکتر هر چی لازم باشه رو به شما یاداوری می کنن و اصلاً احساس تنهایی نمی کنی . من که بسیار بسیار راضی بودم. نمی تونم بهت بگم وقتی سر نی نی می آد بیرون چه حس شیرین و خوبیه،هیچ مادری که سزارین کرده نمی تونه هـرگز همچین حسی رو تجربه کنه. برای همین اگر هزار بار دیگه هم قرار باشه زایمان کنم حتماً طبیعی رو انتخاب می کنم. یه مورد دیگه در مورد درد زایمان، این درد قطع نمی شه یعنی ممکنه دو سه دقیقه آروم بشی و بعد دوباره شروع می شه و بهتره به محض آغازش خودت رو برسونی بیمارستان تا تحت نظر ماما باشی، البته من که رسیدم کاملاً دهانه ی رحمم باز بود چون می دونستم این پروسه طولانی هست بنابراین سر فرصت نماز خوندم،حمام کردم و با مادر و خواهر و مادرشوهرم تماس گرفتم و با آنها رفتیم بیمارستان.
اینو هم یادت نره، دردت که شروع شد با همراه دکتر شادانلو یا خود بیمارستان تماس بگیر، که دکتر خودش رو برسونه. من که رفتم دکتر رسیده بود بیمارستان و کلی باهام شوخی کردن که دیدی من زودتر از تو رسیدم و ...:)
سلام به همه ی دوستای جدید و قدیمی ،

دلم خیلی خیلی براتون تنگ شده بود. اما مدتی خیلی گرفتار بودم چون یه بارداری پوچ داشتم که اردیبهشت کورتاژ شدم و خیلی ناراحتی کشیدم. الان کمی بهترم.... کاملیا هم شیطون شده و می خوام مهرماه بذارمش مهدکودک تا بتونم یک کمی به خودم برسم و تقویت کنم که ایشالا از دی، بهمن دوباره برای نی نی اقدام کنم.

شهرزاد جون من خیلی از آشنایی با شما خوشوقتم و خیلی لذت می برم وقتی کسی بهم می گه که دوست داره زایمان طبیعی بکنه. من خودم کاملیا رو پیش دکتر شادانلو با زایمان طبیعی بدنیا آوردم. خیلی خیلی راضی بودم و همین طوری که زهرا جون هم می گه اگر بازم قرار باشه زایمان کنم حتماً زایمان طبیعی رو انتخاب می کنم. اصلاً دوست ندارم به خاطر کاری که خدا توانش رو در وجود خودمون گذاشته بدنم با تیغ جراحی بریده بشه، در حالی که این طوری فقط چند تا بخیه ی کوچیک لازمه برای ترمیم همه چی ، بخصوص که خوندم درشت هم هستی و لگنت حتماً مستعد زایمان طبیعی هست. من شوهرم خیلی عجیب اصرار داشت که سزارین کنم چون از درد و اتفاقات بعدش می ترسید ولی من پافشاری کردم و بعد که طبیعی زایمان کردم شوهرمم خیلی بیشتر خوشش اومد و گفت که بهم افتخار می کنه. فقط سعی کن کلاس های آمادگی رو شرکت کنی گلم؛ خیلی بهت کمک می کنه. همین تئوری ها بعداً کلی به کارت می آن البته بازم همون طوری که زهرا جون گفت ، خود دکتر موقع زایمان خیلی راهنماییت می کنن و نیازی نیست به دانسته های قدیمت رجوع کنی ولی با این حال آدم خودش هرچی بیشتر بدونه بهتره، اگر شد دوربین دستیت رو بده به یکی از نرس ها یا ماماهای اتاق زایمان که از تولد کوچولوت فیلمبرداری کنن....بعدها خود آقا شهرادم به مامان شجاعش افتخار خواهد کرد....
2738
دوستای گلم سلام به همه،

دیدم امروز این جا خیلی پررونق شده و گفتم بیام یه پست بذارم.

ما که از تیرماه مشغول اقدام هستیم. ماه پیش که نتیجه منفی بود، این ماه رو هم نمی دونم... اما حس بارداری ندارم، گمان نمی کنم حامله باشم...خیلی دوست دارم باردار باشم. عاشق این هستم که نینی نیمه اولی بشه، یعنی در واقع اردیبهشتی یا خردادی، اصولاً من نیمه اول رو بیشتر دوست دارم دعا کنید زودی حامله بشم!!! نمی خوام تفاوت سنیش با رادان زیاد بشه....

شهرزاد جون خوبی؟ عزیزم سونوی پیشنهادی لمونا جون خیلی خوبه. سونوی مینو...منم توصیه اش می کنم. هم نتیجه اش خوبه هم این که معطلی نداره و تو گرمای تابستون الکی خسته ات نمی کنن.

بهار جون خوبی؟ عزیزم نگران ناراحتی های معده نباش. توی بارداری طبیعیه ولی سعی کن مواد طبیعی و میوه و سبزیجات به میزان کافی مصرف کنی....

نگین جونم خوبی؟ چه خوشحال شدم پستت رو دیدم، چه خوب کردی از خودت خبر دادی....بی صبرانه منتظر دیدن عکس های پروشا خانوم هستیم....

ناتاشا جون، منم تا حالا نشنیده بودم که هزینه 6 تومن بشه، حتماً از منبع موثقی نشنیدی!!!!

نسترن جون خوبی؟ کجایی خانومی؟ دلمون تنگه....جلال الدین عسل من چه طوره؟ عکس جدیدش چه قدر نازههههه:*

ثنا جون خوبی؟ با تأخیر تولد امیرمهدی جون رو تبریک می گم. از طرف من ببوسیدش و عکس های خوشگلش رو بذارین ببینیم.

بهار جون خوبی؟ مطب دکتر پسرت کجاس دقیقاً ؟ ابطحی که خیلی خوبه چرا پیش اون نمی بری؟ می دونی که آلمان تخصیل کرده و اصلاً مامانشم آلمانیه!؟

ونوسی خوبی؟ با تابستون چی کار می کنی ؟ایشالا سفر هم خوش بگذره، رسیدی پست بذار :*

مانیا جون خوبین؟ بچه ها خوبن؟ آقا مهران نازنین خوبن؟ دلم براتون یه ذرههههههههههه شده :*

مروارید جونم خوبین؟ هلیانه و هرمز جون خوبن؟برنگشتید سر کار؟

لمونا جون خوبی؟ یاسمن جون خوبه؟ خوشحال سفر سرحالت کرده،ما که بخاطر اقداممون هنوز جایی هم نرفتیم. شوشو می گه اون یکی رو هم بیاریم که دوتاشون با هم بزرگ بشن و دیگه بعدها راحت باشیم، البته این شوهری که من دارم به دو تا جوجو هم راضی نمی شه :)) خودش که می گه 4 تا نی نی میخواد اما من توانشو ندارم!:D

نازنین جون خوبی؟ آرمین خوبه؟

شیلا جونم خوبی؟ گل پسر چه طوره؟برای خودش آقایی شده ها!:))

رعنا جان نماز و روزه هات قبول، ایشالا میای و خبربارداریتو می دی....برای منم دعا کن زودتر برای شوشو یه نینی دیگه بیارم....

ببخشید اسم تک تکتون رو نمی آرم ولی باور کنید به فکر همتون هستم. دعا کنید نی نی دوم زودتر بیاد تو دلم تا از نگرانی دربیام :X
سلام والا من توی همین سایت در یک مبحث دیگه از کسی که می گفت مریض دکتر بوده و از منشیشون سوال کرده شنیدم و خودمم تعجب کردم چون حسابداری بیمارستان هم چیز دیگه ای گفته بود اما خوب از خودشون روم نمی شه بپرسم از منشیشونم تا حالا نپرسیدم تجربه شما دوستان خوبم به واقعیت نزدیک تره
سلام به همه دوستای خوبم
ناتاشا جان من از مریضهای دکتر شادانلو بودم که آبان ماه 88 توی بیمارستان تهران کلینیک سزارین انجام دادم . از کارشون هم راضیم .در مورد هزینه بیمارستان می خواستم بهت بگم که راست می گه هر کی بهت گفته 5 میلیون تومن. اومدم بهت بگم که مطمئن بشی چون هزینه زایمان من هم تازه سال 88 که تعرفه ها پائین تر بود شد چهار و نیم میلیون تومن. البته این رو هم بهت بگم که من بیمه تکمیلی نداشتم و بیمه ام خاص بود که بیمارستان آن رو قبول نمی کرد و فقط از آنها صورتحساب گرفتم و به بیمه خودم تحویل دادم. در واقع با من مثل یک بیمار آزاد برخورد کردن. افرادی که می گن خانم دکتر دستمزد نمی گیره اشتباه می کنن چون می گیره فقط توی صورتحساب بیمارستان قید می کنن. در واقع بهتر بگم دستمزد جداگانه به غیر از صورتحساب بیمارستان نمی گیره. مگر نه دستمزد خانم دکتر زمان من 2 میلیون تومن بود که توی صورتحساب بیمارستان ذکر شده بود. من خودم تا روزی که می خواستم زایمان کنم یعنی تا دو هفته قبلش فکر می کردم که هزینه سزارین 2 میلیون تومن می شه چون از خانم دکتر که پرسیدم اون هم همین رو گفت و البته درست هم گفت چون فقط دستمزد خودش رو به من گفت . یه روز که تقریبا هفته آخر بود که برای چک آپ رفته بودم همسرم از ایشون در خصوص هزینه پرسید که خانم دکتر گفتند 2 میلیون تومن هزینه می شه و شوهرم هزینه بیمارستان رو پرسیدندکه ایشان گفتند حدود همین قدر هم هزینه بیمارستان می شه حالا بستگی داره به اینکه اتاق خصوصی بگیری یا نه که اون هم اختلافش حدود 200 تا 300 تومن هست . البته من هم اتاق خصوصی گرفته بودم. خلاصه درد سرت ندم ناتاشا جان ولی هزینه من بدون بیمه چهار و نیم میلیون تومن توی سال 88 شد.چون دیدم چیزهای مختلفی برات نوشتن و من چون از بیمه استفاده نکرده بودم گفتم برات واضح بنویسم شاید بهت کمکی کرده باشم.

دوستای دیگه خوبم شماها چطورین . امیدوارم حال همگی خوب باشه. ببخشید بعضی اوقات می آم و پستها را تند تند می خونم و از حالتون باخبر می شم.
امیدوارم طاعات و عبادات همگی شما هم قبول باشه .

متن زیر ار به همه دوستای خوبم تقدیم می کنم:
خدایا در این شبها زیباترین سرنوشت را برای عزیزی که این نوشته را می خواند مقدر کن.
خدایا بهترین روزگاران را برایش رقم بزن و او را در تمامی لحظات را دریاب،‌مبادا خسته، بیمار، افتاده و یا غمگین شود.
دلش را سرشار از شادی کن و آنچه را که به بهترین بندگانت عطا می کنی به او نیز عطا کن.
آمین
سلام مرسی نازنین جون از جواب کامل و صادقانت از سال 88 تا 90 فکر کنم همون حول و حوش 5و نیم در بیاد پس حسابداری بیمارستانم درست جواب نمیده که میگه همه هزینه ها روی هم 3و نیم می شه دستمزد جداگانه ام کسی نمی گیره البته این طبیعی اکثر دکترها هزینه دستمزد جدا می گیرن فکر کنم جواب دقیق و منشی دکتر بهم بده
سلام دوستای عزیزم امیدوارم همه خوب باشین

نکته ای توجه من رو به خودش جلب کرد!
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=36256&PageNumber=942
داشتم این تاپیک رو نگاه می کردم که نزدیک 1000 صفحه هست و ربطی هم به یک سایت پزشکی بهداشتی نداره و جالبه که تمام صفحه هاش دست نخورده باقی مونده و چیزی ازش حذف نشده اما این تاپیک که یکی از قدیمیترین تاپیکهای نینی سایت هست و موضوعاتش مربوط به همین سایته حدود 200 ، 300 صفحه اش حذف شد! خیلی جالب خنده داره...!
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
2706