2733
2739
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973706 بازدید | 14929 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بـارون عزیز چه قدر زود گذشت....انگار همین دیروز بود که منتظر بودی حامله بشی و همین دیروز بود که خبر بارداریتو دادی قربونت برم///// خیلی تبریک می گم، ایشالا همه چی عالی پیش بره،پیشاپیش تولد باران کوچولو رو به شما و خانواده ات تبریک می گم....
با سلام ... برای کسب اطلاعات و خواندن مطالب متنوع پزشکی ، بارداری و بهداشتی لطفاً از لینک زیر دیدن کنید .....منتظر مقالات و مطالب ارسالی شما در زمینه پزشکی هستیم .........

دو لینک زیر را به قسمت " مباحث مورد علاقه من " اضافه کنید تا همیشه در دسترس باشه ....

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=50963&PostID=5129907#5129907

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=56423&PostID=5108639#5108639
2731
دوستای خوبم سلام

طاعات و عباداتتون قبول در گاه حق و التماس دعا

ببخشید که خیلی کم سر میزنم این وروجک تمام وقتم رو پر میکنه
چند روز پیش تولدش بود یه جشن کوچیک خانوادگی براش گرفتیم از اونجائیکه درست قبل از تولدش به خاطر دندونش تب کرده بود و بیقرار بود وقت آتلیه رو به هفته بعد موکول کردم هر چند در مورد این وروجکها هیچ چیز قابل پیش بینی نیست
تو اولین فرصت عکسای تولدش رو براتون میذارم

از همه خاله های مهربونی که تولد امیر مهدی رو تبریک گفتن ممنونم
مروارید جون، رعنای گلم مادر زن مهربون، روناس جون، بهار جون، پاییز جون و ویدای عزیزم خیلی خیلی ازتون ممنونم

رعناجون ما اگه قابل باشیم وقت سحر و افطار دعاتون میکنیم
سلام به همه ی دوستان عزیزم،

امیدوارم حال همه تون خوب باشه دوست های عزیزم. ما چند روز ترکیه بودیم و تازه برگشتیم واقعاً به یه سفر نیاز داشتم چون بعد از تولد یاسی واقعاً هیچ جا نرفته بودیم و هم من و هم شوشو از نظر روحی خیلی خسته شده بودیم و به تنوع احتیاج داشتیم. فقط 5 روز بود اما خوش گذشت...جاتون خالی بود.

بارون جون، ایشالا زایمان خوبی داشته باشی دوستم.

شهرزاد جون، احتمالاً شادلی گرفتاره که نتونسته جوابت رو بنویسه اما تکنیک تنفس همونیه که رضاییان توی کلاسهاش یاد می ده منتها موقع زایمانت، خود ماما و خانم دکتر راهنماییت می کنن که کی چه جوری تنفس کنی، فشارها رو بهت یادآوری می کنن نگران نباش؛ خواهرشوهرم زایمان طبیعی کرد توی تهران کلینیک و خیلی راضی بود.

ثنا جان منو به خاطر تاخیرم ببخش عزیزم تولد امیرمهدی عزیزم رو تبریک می گم:*

رعنا جان خوبی؟ نگران نباش ، ایشالا همه چی درست میشه و یه نی نی خوشگل میاری، من یادمه خیلیها نگرانی های تو رو داشتن و الان فسقلی هاشون رو یا به دنیا آوردن و یا باردارن، تو هم ایشالا نفر بعدی :*

مروارید جون خوبین؟ هلیانه جون خوبه؟

ونوس جون سفر بخیر عزیزم....خوش بگذره.

ناتاشا جون، رفتی پیش مسئول سونو؟ نظرشون چی بود؟

فرزانه جووووون، کلی ذوق کردم این خبر فوق العاده رو خوندم....کلی تبریک بهتون، ایشالا اسفند یه نی نی تپل مپل به دنیا بیارییییی :****
سلام به همگی

لایم جون ممنون عزیزم منو پسر هر دو خوبیم اتفاقا امروز صبح پیش خانم دکتر بودم جواب آزمایش قندم خیلی خوب بود خدا رو شکر خیالم راحت شد. فقط بهم گفت که شکمم کوچیکه نمیدونم چرا من که اینقدر اضافه وزن داشتم! به نظرتون چی بخورم برای وزن گرفتن بجه بهتره؟ حالا یه سونو هم برام نوشته که فکر کنم اون تو معلوم بشه بچه تقریبا چقدر وزن داره؟

لمونا جون مرسی عزیزم از راهنماییت امیدوارم شادلی جونم حالش خوش باشه و بازم به ما سر بزنه.

بارون جون منم بهت تبریک میگم امیدوارم زایمان خوبی رو گذرونده باشی حتما بیا از زایمانت برامون بگو.

2738
سلام به همه ی دوستای گلم

دخترم پروشا هم به دنیا آمد، البته الان نزدیک یک ماه می شه ، دخترم 28 تیر بدنیا امد. قرار بود شوهرم بیاد وپست بذاره ولی چون پروشا زردی داشت و مدتی بستری بود هیچکدوم دل و دماغ نداشتیم

از همه چی خیلی راضی بودم خدا رو شکر و بازم می گم دست دکتر شادانلو درد نکنه.

ویدا جون زحمت بکش اسم من رو هم به لیست مامانا اضافه کن.
نگین جون کلی بهت تبریک می گم، خدا رو شکر که از زایمانت هم راضی بودی...ممنون که از خودت خبر دادی بهمون.

شهرزاد جون، خدا رو شکر که آزتون خوب بوده، شاید خوب وزن اضافه نکردید که شکمتون کوچیکه، بعضی ها هم کلاً حاملگیشون مشخص نمی شه یعنی زیاد شکم نمی آرن....مثل نیکول کیدمن! باور کنید تا ماه آخرم معلوم نبود بارداره، شما قدتون خیلی بلنده؟

ثنا جون خوبین؟ آخی پسری بهتره؟ راستی داشتم جدول مامانای مریض دکتر شادانلو رو نگاه می کردم. دیدم شما و پسرتون هر دو متولد مرداد ماه هستید، پس تولد شما رو هم تبریک می گم:X

بهار جون شما خوبی؟ مشکلت بهتر شد؟ دکتر رفتی؟
سلام به همگی یه سوال داشتم که قبلا هم ازتون پرسیدم در مورد هزینه سزارین پیش خانم دکتر که راهنماییم کردین 3 تا 3 نیم از تهران کلینیک هم تلفنی پرسیدم تایید کردن اما من امروز از یکی از کاربرای این سایت در صفحه دیگه شنیدم که قبل از عید 6 ملیون می شده و الان شاید بیشتر باشه یکم گیج شدم می خواستم بدونم 3 ملیون هزینه بیمارستان وهزینه دکتر جدا است؟ لطفا راهنماییم کنین می خوام بدونم هزینه دکتر و بیمارستان در کل برای سزارین چقدر؟
ناتاشا جان 6 میلیون؟!؟!؟!؟!؟! نمی دونم والا!!!! شاید اشتباه شده...ضمناً این رو بدون که پرسنل تهران کلینیک فوق العاده هستند ضمن این که معمولاً سزارینی ها را دو شب نگه می دارند که این خیلی خیلی خوبه و باعث می شه مادری که تازه زایمان کرده خیلی راحت تر و زودتر سرپا بشه و با درد و زخم برنگرده منزل.

نگین جان من خیلی از زایمانم راضی بودم. اونجا همش منتظر بودم که شاید شما خواهر نازنینم رو ببینم. دلیلش هم این بود که فکر می کردم شما هم مثل من اوایل تیرماه زایمان داری. خوشحالم که دختر گلت رو به سلامتی به دنیا آوردی.

شهرزاد جان، من خرداد ماه پیش دکتر شادانلو طبیعی زایمان کردم... سوالی داشته باشی من در خدمت هستم.
لایم جون قدم 170 و کلا خودم درشت هستم البته خانم دکتر گفت شاید بجه توی پهلوم باشه. حالا سونو بدم وزن تقریبی معلوم میشه حتما. راستی واسه سونو کجا پیشنهاد میکنید برم که راحت وقت بده خیلی هم معطلی نداشته باشه کارش هم خوب باشه.

ناتاشا جون من شنیدم الان هزینه سزارین بدون بیمه تکمیلی 5 میلیون هست که بسته به بیمه تکمیلیت کم میشه. این آخرین خبری هست که من دارم. برای طبیعی هم حدودا 2.5 میشه باز بدون بیمه.

زهرا جون خوشحالم میبینمت خیلی وقت بود نبودی. آخرین باری که اومدی و پیغام گذاشتی من کلی ازتون سوال پرسیدم ولی جوابی نگرفتم مثل شادلی جون که دیگه به ما سر نزد.

والا سوال که زیاد دارم ولی هرچی خودت فکر میکنی مهمه که بدونم بهم میگی؟ تجربه دیگران خیلی مهمتره تا آدم هی تئوری چیزی رو بخونه و یاد بگیره. دلم میخواد بدونم دردهاش چه جوریه؟ دردم به چقدر رسید باید برم بیمارستان. جای بخیه هات چجوری بود و چقدر طول کشید که خوب شدی؟ وقتی درد شروع شد میشه رفت حمام؟
2706