2737
2739
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973706 بازدید | 14929 پست
سلام خانم های عزیز،

امیدوارم که همه خوب باشید. من مدتی گرفتار بودم و فرصت نمیکردم زیاد به سایت سر بزنم. حال همگی تون خوبه؟

ثنا جون اول از همه تولد امیرمهدی گلم رو تبریک می گم، چه زود گذشت و پسرمون یک ساله شد :*

رعنا جون خوبی؟

فرزانه جون، خیلی برات خوش حالم عزیزم، یادته پارسال چه قدر ناراحت بودی و خودت رو اذیت می کردی،ایشالا این بار همه چی بخوبی پیش بره و برای تانیا خانوم یه خواهر یا برادر گوگول بیاری :*

نونا جون، در مورد دوستت، به نظرم بهترین کار اینه که به دکتر پوست حاذقی مثل خانم دکتر پروین منصوری یا دکتر شیدا شمس مراجعه کنن که البته وقت گرفتن ازشون کار حضرت فیله!:) اما بهر حال چاره چیه، اونها خودشون اگر لازم باشه دوستت رو به یک جراح پلاستیک معرفی می کنن چون ماه گرفتگی اگر گسترده باشه و خالها سیاه و برجسته باشن باید با عمل همراه باشه....ایشالا دختر دوستت خوب می شه نگران نباش :*

بهار جون خوبی؟ چرا دیگه سر کار نمی ری؟ برای روحیه ات خوبه ولی خب از طرفی استراحت بیش تر و تغذیه ی بهتر توی منزل هم چیز دیگه ایه!:* مراقب خودت باش ...(راستی منم مثل تو خرداد ماهی هستم.)

ویدا جون خوبی؟

ناتاشا جون، پیش متخصص سونوگرافیت رفتی ؟ چی شد؟

شهرزاد جان خوبی؟ منم به شما توصیه می کنم حتماً کلاسهای آمادگی رو برو چون خیلی مفید هستند.راستی شما چند سالته عزیزم؟

بوس
ونوس جون و شادلی جون یک دنیا ممنون، خیلی کمک کردین.
شادلی جون واقعا بهت تبریک میگم و شجاعتت رو تحسین میکنم خیلی حال کردم که اینقدر راحت و شیرین از زایمان طبیعی تعریف کردی. خاطرت رو چاپ گرفتم که مرتب بخونم و قوت قلب بگیرم خدا کنه همه مثل شما به زایمان طبیعی نگاه کنند و شیرین ترین تجربه زندگیشون ببینن. من خیلی حساس هستم و به قول معروف اشکم دم مشکمه با خوندن خاطرت 100 بار خواستم گریه کنم که جلو خودم رو گرفتم چون تو شرکت بودم. از همین احساساتی بودنم میترسم.

راستی یه سوال عزیز یه جا گفتی از تکنیک تنفس استفاده میکردی میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟ همون تکنیک تنفسی رو میگی که خانم رضاییان هم توی کلاس هاش یاد داده؟ وقتی دردها شروع میشه باید اینجوری تنفس کرد؟
اگه برات زحمتی نیست از کارهایی که توی اون 5 ساعت انجام دادی و فکر میکنی کمک کرد به تحمل دردت برام بگو. قبلش ورزش خاصی میکردی یا همون پیاده روی؟ یه سوال دیگه از وقتی کیسه آبت پاره شده بود چقدر بعد زایمان کردی خطری بچه رو تهدید نمیکرد؟ ببخش که اینقدر میپرسم ولی اگه چیزی به نظرت میرسه که کمکم میکنه واسه تحمل درد و نترسیدن بهم بگو.

بازم ممنون از لطف و راهنماییت. آرشین گلت رو ببوس و بگو خوش به حالش همچین مامان خوبی داره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان خوبم ... میدونم خیلی وقته نیومدم این تاپیک و لی همیشه به یادتون هستم

انگار همین دیروز بود که خاطرات زایمانم رو اینجا گذاشتم و حالا رادین داره 2 سالش میشه و مسابقه برترین کودک ایرانی شرکت کرده ... میتونید یک سر به این تاپیک بزنید و بهش رای بدید

دوستون دارم

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=112024
2731
سلام دوستای خوبم به مامانای جدید تبریک می گم امیدوارم بارداری و زایمان راحتی داشته باشید منم که مشغول بچه داری هستم و شب نخوابی بیچاره ام کرده هنوذ از بعد از زایمانم یه خورده افسرده ام ولی همش به خودم امید می دم که سختی ها تموم می شه ببحشید که تک تک احوال پرسی نمی کنم امیدوارم همگی خوب باشید دوستتون دارم
ثنا جون تولد گل پسرتون مبارک :*

بهار جون چه قدر این پسر شما خوردنی و ناز شده ماشالا....:*

شهرزاد جون من خودم زایمان طبیعی نکردم و راستش از ترس زایمان طبیعی از اسپانیا (که اونجا زندگی می کنم) اومدم ایران چون اونجا انقدر راحت به مامانا اجازه ی سزارین نمی دن مگر در شرایط ضروری اما این جا ماشالاااااااا، همه سزارین می کنن، خود دکتر شادانلو البته اصولا نظرشون روی طبیعی هست و خیلی به مامانا پیشنهاد می کنن که زایمان طبیعی کنن، منم خیلی خوشحالم که هنوز مامانایی هستن که دوست دارن طبیعی زایمان کنن، به نظر من تا دیر نشده توی کلاس های آمادگی ثبت نام کن، بهت کتاب معرفی می کنن و روش های صحیح تنفس رو بهت یاد می دن.

شادلی جون برای بار چندم خاطره ی زایمانت رو خوندن و از شجاعتت خیلی خوشم اومد، آرشین جون رو ببوس.

مانیا جون خوبین؟ ایشالا همیشه خوش باشید.

مروارید جونم خوبین؟ راستی مدتی بود میخواستم درمورد خواهرتون سوال کنم؛ اوضاع بهتر شد؟

ناتاشا جون به نظر من برای سونوی تعیین جنسیت حتماً برو پیش دکتر فرزانه، زمان ما دکتر شادانلو ایشون رو به اکثر بیماراشون معرفی می کردن اما گویا چون یه مقداری هزینه اش بالاتره جدیدا دیگه نمی فرستن پیش ایشون اما به نظر من اگر جواب صد در صد درست می خوای و می خوای خیالت از بابت همه جوانب راحت باشه ایشونو از دست نده و برای سونوهات برو پیششون....

آزی مامان جون مگه این موقع ها یاد ما کنی، دلمون تنگ شده بود، پسرت چه قدر ماشالا ناز شده :*** انگار همین دیروز بود که بدنیا اومد.

فرزانه جون کلی تبریک دوستم :****

ببخشید اسم همه رو نمی یارم.....دوستتون دارم
سلام به همه دوستان. امیدوارم که حال همگی خوب باشه
ثنا جون تولد گل پسری مباررررررکه اشالله عروسیش
بهار جون چه بانمک شده این گل پسرموووووووون ببوسش از طرف من... منکه دلم ضعف رفت براش
من 5 شنبه رفتم پیش خانوم دکتر که برای دو هفته دیگه یه آزمایش و یه سونو دادن که باید برم آزمایشگاه نیلو. سونو هم گفتن همونجا باید برم. فقط می خواستم بپرسم که خانوم هستن یا آقا برای سونو؟ و اینکه میشه با همسرم برم یا راه نمیدن داخل؟
راستش یه مشکی اساسی دیگه هم پیدا کردم و اون اینه که با عرض معذرت خیلیییییییی زیاااااااد من اصلا اجابت مزاج ندارم البته دل درد نمیگیرم اما هر چی هم میخورم اثر نداره. از روغن زیتون و انجیر و گلابی تا آب زیاد و سبزی. یه کمی نگرانم. یعنی اصلا احساس نمیکنم که باید دفع داشته باشم. نمیدونم دیگه چی کار کنم؟؟؟ به نظرتون برم دکتر؟؟؟ یا درست میشه؟؟؟
برای تک تکتون (شادلی ، روناس ، شهرزاد ، توت فرنگی ، مانیا ، مروارید ، ناتاشا ، فرزانه ، آزی ، ونوس ، آیدا و همه و همه) آرزوی سلامتی و شادی دارم
سلام دوستان عزیزم ،

امیدوارم همگی خوب باشید....

بهار(مامان آراد) خوبی خانومی؟ مرسی که بهمون سر زدی اتفاقاً دلمون برات تنگ شده بود و این که با دیدن روی ماه آراد کلی انرژی گرفتم چه قدر ماشالا ناز شده راستی برای دکترش چی کار کردی؟ یادمه می خواستی دکترشو عوض کنی....

بهار جون خوبی عزیزم؟ زمانی که من رفتم متخصصش زن بود، الان نمی دونم....می تونی زنگ بزنی از خود مرکز سونوگرافی سوال کنی در مورد مشکل بیرون رویت من پیشنهاد می کنم به یه متخصص گوارش مراجعه کنی؛ دلیلشم این هست که با روغن زیتون و ... مشکلت برطرف نمی شه و اگر این اتفاق ادامه پیدا کنه مشکل پیدا خواهی کرد. پیشنهاد می کنم از خود دکتر فدایی بیمارستان تهران کلینیک وقت بگیر که مطبشون هم روبروی مطب دکتر شادانلو هست و اگر بگی مریض ایشونی راحت بهت وقت می دن و یا دکتر امین ناصری که من کارشون رو خیلی قبول دارم و این تلفن: 66420505 مطبشونه....

ثنای گلم، تولد امیرمهدی کوچولو رو تبریک می گم با آرزوی بهترین ها و این که همیشه زیر سایه ی شما و پدرش باشه :*

شهرزاد جان، تکنیک تنفسی یک شیوه ی خیلی معمول و البته مهم در زایمان طبیعی هست که بهت یاد می دن موقع دنیا اومدن نی نی و در هر مرحله اش باید به چه شکل نفس بکشی که هم به زایمانت کمک کنه و هم درد کم تر باشه.گ

روناس جون خوبی؟ آره اوضاع بهتره (یک کمی) مرسی عزیزم :*

ناتاشا جون، حتماً کاری رو که دکتر بهت گفتن انجام بده....موفق باشی عزیزم.

نسترن جونم خوبی؟ چه کم پیدایی...گفته بودی یه سری مشکلاتی هست، برطرف شدن؟ دلم تنگ شده برات :*

ونوس و ویدای گل ایشالا هر دوتون خوب باشید...
2738
سلام به همه ی دوستای خوبم

ایشالا همه خوب باشید.

بهار جون برای مشکل یبوست اگر روغن کرچک و زیتون رو امتحان کردی و جواب نمی ده برو پیش متخصص گوارش جون این مشکل از مشکلات رایج دوران بارداریه....

ثنا جون، تولد امیرمهدی رو تبریک می گم، ایشالا تولد 120 سالگیشو با هم جشن بگیریم :X

شادلی جونم خوبی؟ آرشین خوبه؟

شهرزاد جون، خوبی؟ چه خبر؟ نی نی خوبه؟

روناس جونم خوبی؟ هنوز ایرانی؟ پیش دکتر شادانلو نرفتی؟

نازنین جون تو خوبی؟ چه کم پیدایی ...

آزی مامان خوبی؟! پارسال دوست امسال آشنا! سایه تون سنگین شده! رادین خوبه؟

مرجی جون خوبی؟ امروز تو فیس بوک ونوس دیدمت، دلمون یه ذره شده خانووووم!

مانیا جان خوبین؟ بچه ها خوبن؟ همین روزا باید برگردین نه؟

مروارید جون خوبین؟ هلیانه نفس خوبه؟

سلام به همه دوستان خوبم امیدوارم که حال همگی خوب باشه.

روناس جون ممنون از لطفت من کلاس آمادگی رو رفتم ولی فقط یه تکنیک تنفس بهم یاد دادن که برای ورزش ها هم استفاده میشد ولی خانم رضاییان نگفت که موقع زایمان طبیعی هم باید از همین تکنیک استفاده کنیم؟ نمیدونم حالا منظور شادلی جون هم همین بوده یا نه؟

بهار جون خوبی؟ آزمایشگاه نیلو برای سونو میفرستتت سونوگرافی پارمیس که یه خانم جوان هستش و اگه بگی همسرت میخواد بیاد تو آخرش اجازه میده. اگه رفتی حتما فلش همراهت باشه و بگو عکس نی نی رو برات بریزه رو فلش.

مروارید جون شما خوبید؟ شما میدونید تکنیک تنفس زایمان با اونی که خانم رضاییان تو تهران کلینیک یاد دادن فرق میکنه یا نه؟

ویدا جون ممنون از لطفت و اینکه همیشه احوال منو می پرسی شکر خدا خوبم دیروز رفته بودم آزمایشگاه آزمایش قند داشتم ناشتا رو دادم 1 ساعت بعد رو هم دادم ولی چشمتون روز بد نبینه یک ربع مونده بود که 2 ساعت بشه برم دوباره خون بدم که گلاب به روتون حالم بد شد و محلول قندی که خورده بودم پس دادم مجبور شدم دوباره امروز برم حالا جوابش خدا کنه خوب باشه.

قربون همگی
سلام نماز وروزهاتون قبول
ببخشید که تک تک اسم نمیبرم ولی همتون را دوست دارم وامیدوارم که همگی خوب باشید
من این هفته پیش خانم دکتر بودم و بهم امپولhcgدادن که تزریق کردم.دیگه همه چی دست خداست
ازتون میخوام که برام دعا کنید
سلام به دوست جونای مهربونم،

ایشالا همه خوب باشید ،من هفته ی آینده یه چند روزی می رم اسپانیا، مالاگا و مادرید با خاله ام اینا....

اومدم خداحافظی کنم، تعطیلات خوش بگذره و نماز و روزه های همه هم قبول :)

بوس تا بعد
ممنونم خاله های مهربونم بهار جونم مروارید جونم آراد دهنش برفک زده بود دکتر ابطحی هم وقت نداشت بردمش پیش دکتر روحانی بهترین دکتر اطفال توی منطقه شمیراناته یه خورده بد اخالقه ولی دکتر خیلی خوبیه فعلا پیش همون می برمش ممنون که به فکرم بودین همتونو می بوسم بای
دوستای گلم سلام به همتون

ایشالا که خوب باشید

شهرزاد جونم خوبی؟ راستی شهراد جون خوبه؟

ناتاشا جون خوبی؟ رفتی سونو؟

ونوس جونم خوبی؟ خوش بگذره گلم :*

بهار جون، خیلی پسرت ناز شده، براش اسفند دود کن:*

راستی بچه ها اگر خونه هستید و بیدارین و کار بخصوصی ندارین شیکه ICC داره فیلم فرار از تله رو نشون می ده مال 40 سال پیشه و بهروز وثوقی بازیگرشه/ ببینید!:)
2706