2733
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973705 بازدید | 14929 پست
مروارید جونم تولد دختر گلت و تبریک می گم
روناس جونم ممنون خدار وشکر خوبیم فقط دارم روز شماری می کنم تا 2 خرداد مخصوصا که رگ سیاتیکم گرفته خیلی دارم اذیت می شم
م جون ( مهسا جون اگر اشتباه نکنم ) ممنون از لطفی که داری وسوالامو جواب دادی دوست خوبم دختر خیلی خوشگلی داری امیدوارم که آراد منم به این خوشگلی بشه ایشالا صد سال زیر سایه شما وهمسرتون زنده باشه
آرام جون منم همین حدودا بود که رفتم پیش خانم دکتر بهم سونوی معمولی دادن برای هفته هفتم و صدای قلب شنیده شد اون سونو رو در صورتی می دن که صدای قلب شنیده نشه و خدای نکرده حاملگی پوچ باشه
یاسی جون امروز رفتی برای ویزیت آخر بیا خبرشو بده می خوام ببینم ویزیت آخر چه جوریه فردا که زایمان می کنی من وقت دکتر دارم ساعت زایمانتو بگو می خوام حالتو از خانم دکتر بپرسم عزیزم امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی
امیدوارم حال همه دوستان خوبه خوب باشه اسم نمی برم شاید از قلم بندازم و شرمنده شم فعلا بای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه ی دوستای نازم

مروارید جون تولد هلی قشنگم رو تبریک میگم *:

و یاسی جون امیدوارم زایمان بسیار خوبی داشته باشی

و عکس فسقلی خانوم خیلی بزر بود کوچیکش کردم که همه صورت نازش رو ببینن با اجازه ی مامانش . خیلی نازه ماشالا بوووووووووووووووووووووس

84v2te7s5uanc1cjidaa.jpg
2731
سلام به همه ی دوستان دوست داشتنی خودم.

از لطف همتون و این که به یاد دخترم بودید ممنون و متشکرم.

ضمناً مهشید جون روی ماه مهسای نازنینت رو دیدیم. چه قدررررررررررر ماشالا ناز و خوشگله. حتماً براش اسپند دود کنید.

بوس برای همه تا بعد
دوست جان ها،

سلام به همه تون...امیدوارم که خوب و خوش باشید. من که گفته بودم به خاطر مراسم نامزدی و عروسی خواهرم این چند ماهه گرفتارم ولی گفتم بیام و سری بزنم.

م جون، ماشالا به دختر خوشگلتون....چه قدررررررررررررر ناز و دوست داشتنی شده....راستی، دکترش ابطحیه؟

یاسی جون خوبی؟ ایشالا که زایمان خوبی داشته باشی.فقط از من به شما نصیحت خوش بین باش و سعی کن ریلکس باشی که بهترین کاره.اسم گل پسرت راستی رادینه؟ اسم پسر منم رادانه:*** منتظر خوندن خبرای خوب خوب ازت هستیم :*

نسترن جونم خوبی؟ اوضاع بهتره؟ جلال الدین کوچولو چه طوره؟ ببوسش برامون:*

مروارید جونم خوبی؟ با یک روز تأخیر تولد هلی جون رو بهتون تبریک می گم. ایشالا همیشه خوش و خوب و سالم باشه و سایه ی شما روی سرش باشه :X

تیکا جون خوبین؟ نه عزیزم موردی نیست فقط از اولش با دکتر شادانلو در مورد تصمیمتون صحبت کنید که بدونن...اما اصلاً ادمی نیستن که ناراحت بشن....

ویدا جون خوبی؟ شقایق جون خوبه؟ وااای شنیدم این ویروسه رو...ایشالا زودتر خوب بشید. مایعات زیاد بنوش و مراقب خودت باش عزیزم...:*

رعنا جون خوبی؟ خدا رو شکر که همه چی خوب بوده. ایشالا امسال بیای و خبر مامان شدنت رو بهمون بدی...

لادن جون شما چه طورین؟ آقا نیما خوبن؟ خیلی وقته ازتون بی خبریم. اوضاع رو به راهه؟ راستی از نی نی چه خبر ؟تصمیمی ندارین؟

توت فرنگی جون خوبی؟ چه کم پیدا شدی...مشکلاتت به کجا رسید عزیزم؟ حل شد؟

شادلی جون شما خوبی؟

ترافل جون خوبی؟ وای از عشق الممنوع نگو که من معتادش بودم. البته من از کانال ترک هم دنبالش می کردم. واقعاً سطح بالاس. اصلا با سریال های درپیت ایرونی و کارهای Pmc و FRASI1 قابل قیاس نیست. چه بازیگرایی داشت...من عاشق مامان بیهتر بودم. چه زن خوشگل و خوش تیپی بود. شنیدم 65 سالشه ولی واقعاً مثل 50 ساله ها بود....

ببخشید زیاد حرف زدم. همتون رو دوست دارم.
2738
بچه ها جون سلامممممم....
مرسی از انرژی مثبت و ارزوهای قشنگ و احوالپرسیهاتون :)

بلهههه....امروز پپیش خانم دکتر بودم و فردا قطعی شد... متخصص بیهوشی هم به احتمال زیاد دکتر امینی هستند ولی به من گفتند که بیهوشی عمومی بهتره و بیهوشم می کنند نه بی حس....کسی در این زمینه تجربه ای داره به من کمک کنه؟ اصولا نظر دکتر امینی رو بیهوشی هست یا درمورد من اینطوری تصمیم گرفتند؟ من بی حسی را خیلی ترجیح میدم...

بهار جان...اصلا نگران نباش...ویزیت اخر تفاوتی با بقیه نداره و اگر نیاز به معاینه هم باشه چیز غیر قابل تحملی نیست...

فرزانه جون...سوگند عزیز (چه اسم خوشگلی داره گل پسرتون ؛)....روناس جون...نازنین گل... م جون....نسترن عزیز....بهار جون ... و بقیه بچه های گل اینجا...ممنون از پیغامهاتون.....دعا کنید که پسرم صحیح و سالم قدمهای کوچولوش را به دنیای ما بگذاره ومن بتونم مامان خوبی براش باشم ...

ببخشید که خیلی با عجله پست میذارم...

خوب و خوش و سلامت باشید
سلام به همه دوستان

مامان آراد جون خوبین؟ پسرت خوبه وای نگو از استرس من که از حالا گرفتم

یاسی جون تولد پسرت پیشاپیش مبارک ایشالا که زایمان خوبی در پیش داری

مانیا جون شما چطورین؟

نونا جون خوبی عزیزم . روناس جون شما خوبین آره گلم نرفتم سونو سه بعدی همون معمولی رفتم خداروشکر همه

چی خوب بود

آمیتیس جان شما چطورین چه خبرا؟

پاییز جان مامان شدنتو تبریک میگم

سحرناز جان تولد گل پسرت مبارک

شادلی جان شما چطورین ؟

دوستان کی نی نیش تیر بدنیا میاد
2706