2737
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973705 بازدید | 14929 پست
سلام به همه دوستای گل اینجا و شب بخیر...

ممنون از احوالپرسیهای همه.... امروز رفتم سونو دکتر بهنیا برای تست بیوفیزیکال و سونو که خدا را شکر همه چیز نرمال و خوب بود و بعدش بااینکه سونو تاریخ زایمان را 4 خرداد نوشته بود و با توجه به تاریخ بقیه سونوها 98عقظسططی صحبتی که با خانم دکتر داشتم تاریخ 20 اردیبهشت یعنی سه شنبه دیگه قطعی شد و قرار شد دوشنبه برای آخرین ویزیت برم پیششون...
فکر کنم با این اوصاف دیگه بتونم رسما استرس داشته باشم و یه کم خودمو لوس کنم ؛) بخصوص حالا که همسر عزیز هم دارن 25 یعنی فقط 5 روز بعد از بدنیا اومدن فسقل خان تشریف می برند سفر( البته از نوع کاری وگرنه که...هیچی) ....:(

بهار جون...در مورد وسایل بیمارستان من از بخش پرسیدم...چیزهایی که بهم گفت لباس برای بردن بچه به خونه و حوله برای بعد از حمامش بود... برای خودم هم گفت بهتره روز اول از لباس بیمارستان استفاده کنی و برای بعدش لباس خواب و روبدوشامبر چون باید تو راهرو راه بری...این کل چیزهایی بود که گفت...
برای زایمان هم اگر انتخاب با خودم باشه و مشکلی وجود نداشته باشه...بی حسی را ترجیح میدم...حالا ببینیم چی پیش میاد....ولی خوشحالم که روز سه شنبه شد که دکتر امینی هستند...دلگرمیههههه :)

بارون جون...خوشحالم که حال سحرناز جون و پسرش خوبه...امیدوارم که همه چی براشون خوب پیش بره

پاییز جون تبریک فراووووووووووون....خیلی احساس قشنگیه وقتی ادم می فهمه که داره مامان میشه...حسایس لذت ببر...

ویدا جون...خوبی؟؟؟؟ شقی فسقلی خوبه؟

فرزانه جون...با عرض شرمندگی از این همه غیبت...بله...خودمم....
شادلی جون...حق باشماست...همه تقصیرها گردن خودمه...
راستش پارسال سال عجیب غریبی برام بود...اواسط اردیبهشت پارسال از طرف مدیرم بهم پیشنهاد شد که مدیریت بخش مهندسی شرکت را که بعنوان کارشناس اونجا کار میکردم بعهده بگیرم که قبول نکردم چون مسئولیت خیلی سنگین و ساعات کاری خیلی زیاد بود...ولی باتوجه به شرایط شرکت, علیرغم میل خودم از اول خرداد برام حکم مذیریت صادر کردند و زندگی جدید کاری شروع شد...در طول روز و تو شرکت که حتی وقت نهار خوردن هم نمونده بود چه برسه اینترنت و نینی سایت...ساعت کارم هم شد تا 8 شب...یعنی به خونه که میرسیدم از شدت خستگی دیگه توان هیچ کاری نداشتم... و تمام مدت تو فکر استعفا دادن چون واقعا شرایط سختی شده بود....
اما اولین نتیجه وقت نداشتن این شد که از اینترنت و چک کردن سایتهای مختلف برای مشکل خودم (تخمدان پلی کیستسک و پریودهای خیلی نا منظم و تصمیم بارداری) دور شدم و همه طندگی شد کار کار کار...
چند بار تصمیم گرفتم که برم پیش خانم دکتر و دوره درمانی برای بارداری را شروع کنم که اصلا وقت نمی شد...تا اواسط شهریور که یه پنجشنبه بعد از کلی تاخیر برای لیزر صورتم وقت داشتم...قبل از رفتن از خونه یه حسی بهم گفت نکنه باردار باشموووخودم از فکرش خندم گرفت ولی برای اطمینان...بی بی چک...و 2 خط ....باورم نمیشد...یعنی شو که شده بودم..بی بی چک دوم...و اون هم 2 خط...این بود که بجای لیزر رفتم آزمایشگاه...و بعدش هم تا امروز... :)

نسترن جون...خیلی ازت ممنونم...و واقعا امیدوارم که یک شبه بتونم از بیمارستان در برم :)

نازنین جون و بهار عزیز...از آرزوهای قشنگتون ممنونم :)

ببخشید اگر اسم کسی از قلم افتاده
برای همه شب خوبی آرزو میکنم...با خواب های قشنگ و رنگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم نازنین جون ممنون نسترن جان خوبی ؟ گل پسر خوبه ؟ وقتی نمیای جای خالیت حسابی احساس می شه دوست خوبم امیدوارم مشکلاتت حل شده باشه
یاسی جون امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی می خواستم ازت بپرسم که روز قبلش باید برای تشکیل پرونده بری یا همون روز صبح ؟ آزمایشهایی که قبل از سزارین می گیرن چی ؟ اون روز معین باید بری بخش زایمان یا یه دفعه می ری اتاق زایمان چطوریه ؟
تاریخ زایمان منو همه سونوها 7 تا 9 خرداد زدن ولی خانم دکتر برای من 2 خرداد و مشخص کردن ولی یاسی جونم شما 10 روز زودتر می ری ؟من که خیلی سخت شده برام دوست دارم زودتر راحت شم اون روزم به خانم دکتر گفتم گفت بیاد بیرون خسته تر می شی تازه دردسرت شروع می شه منم گفتم بجاش مسئولیتش گردن پدر بچه هم هست ولی الان من باید تنهایی این بارو به دوش بکشم کلی خندید بهم
آرام جون نگران نباش عزیزم اگر نخواستی بری پیش دکتر لاریجانی این سونویی که من بهت گفتم خیلی خوبه دکتر سونو یه خانم خیلی با صبر وحوصله است هر سوالی هم داری جواب می ده و کلی وقت می ذاره گلم
سلام دوستان عزیز خوبین؟

من و مهسا خوبیم و فعلا با خانم فسقلی داریم کنار می آییم با شب نخوابیدنهاش و گریه هاش که دل آدم کباب میشه.

تولد پرهام جون رو تبریک میگم و امیدوارم که خودش و مامان عزیزش با سلامتی کامل از بیمارستان مرخص بشن.

نسترن جونم خوشحال شدم پستت رو دیدم.امیدوارم که هر چه زودتر آرامش برگرده خوبی عزیزم ؟ جلال الدین چطوره؟ از قول من ببوسش شدید. تا حدی درک میکنم چی میگی منهم بعد از زایمان خیلی حساس شده ام و با کوچکترین مسئله ای بهم میریزم.به نظر من خودت بیشتر از هرکسسی میتونی به خودت کمک کنی.سعی کن زیاد تو خونه نمونی و با جلال الدین موش موشی و گل بری بیرون مخصوصا این روزا که هوا خوبه.اگر کاری از دستم بر میاد حتما بگو خوشحال میشم کمکت کنم شماره م رو هم که داری.

بهار جون خوبی؟ امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی.برای آخرین چکاپ که بری قبل از زایمان دکتر یه سری آزمایش میدن که روز زایمان باید جواب اونها همراهت باشه در مورد من اینجوری بود و میگن که ساعت چند بیمارستان باشی.وقتی میری شما مستقیم میری اتاق زایمان و همراهتون پایین پرونده تشکیل میدن.

پاییز جون از آشنایی با شما خوشحالم و تبریک میگم.

یاسی جون از آشنایی با شما هم خوشحالم و امیدوارم که زایمان خوبی داشته باشین.ولی به نظر منهم اگر دو شب بیمارستان باشین بهتره. من دو شب موندم و دیدم که کلی حالم برای رفتن به خونه مناسب شده ولی به هر حال خودتون میدونین. خانم دکتر هم معمولا توصیشون همینه.
شادلی جون خوبین؟با تاخیر روز معلم مبارک.آرشین جون خوبه.

مروارید جون خوبین؟کوچولو خوبه؟برای دوستتون متاسفم خدا رحمتشون کنه و به شما و خانواده صبر بده.

مانیا جون خوبین؟پانی جون پرهام جون و همسر محترم خوبند؟

لادن جون خوبین؟
ونوس جون و ویدا جون خوبین؟ چه می کنین؟

راستی یکی از دوستان راجع به فیلمبردار پرسیدن.وقتی برای چکاپ قبل از زایمان میرین خود پرسنل ازتون می پرسن که می خوهید یا نه.(پرستارای بخش زنان)

سایر دوستان عزیز امیدوارم خوب باشید ببخشید که تک تک اسم نبردم.

فعلا خدانگهدار همگی.

اگه میشه بگین چه شکلی میشه عکس گذاشت؟ میخوام عکس مهسا رو براتون بذارم ببینین.
2738
ممنونم م جون جواب سوالهامو گرفتم ممنون ببخشید من انقدر سوال می کنم دو هفته مونده ولی من از همین الان استرس دارم م جون شما هم سزارین کردی ؟ توی چند هفته بودی ؟ هزینه زایمان چقدر شد ؟ بی حسی بودید یا بیهوشی ؟ دوستای گلم من تا زایمان نکنم از دست منو سوالام خلاصی ندارید شرمنده !!
http://www.pic.iran-forum.ir/index.php
م جون این سایت آپلود عکسه می ری توی این سایت عکستو انتخاب می کنی شروع آپلود و می زنی بعد گزینه آخرو کپی می کنی و همین جا توی نی نی سایت پیست می کنی فقط اگر حجم عکست زیاد باشه باید قبلش توی پینت حجمشو کم کنی امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم
سلام به همه دوستای گل اینجا ...ظهر جمعتون بخیر ... امیدوارم که خوب و خوش باشید...

من که شمارش معکوسم شروع شده و دارم روزها و شبهایی که این فسقلی قراره تو دلم باشه را میشمرم...تا اینجا 4روز مونده ... :)

بهار جون این سوالها هنوز برای خودم هم بی جوابه...خانم دکتربه من گفتن دوشنبه برای اخرین ویزیت برم یعنی 1 روز قبلش ولی اینکه قراره چه اتفاقهایی بیفته را نمی دونم ...

آرام جون....خیلی ممنونم :)

م جوون...از راهنماییت متشکرم ...حتما همینطوره که میگی ...این مشکل منه که محیط بیمارستان برام ازاردهندست...

برای ببقیه دوستان هم یه عالمه ارزوهای قشنگ
2706