2726
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973694 بازدید | 14929 پست
سلام دوستای گلم

دیروز رفتم پیش خانم دکتر برای اولین بار بود تو این همه مدت که من 1 ساعت معطل شدم

خیلیییییییییییییییییییییییی شلوغ بود

آخه خانم دکتر فکر کنم 2 روز نبودن

خلاصه سونوگرافی رو دید و گفت که نیازی به عمل نیست و این اندازه برای طول سرویکس خوبه

بعد در مورد اینکه بیمه دانا ساپورت نمیکنه بهشون گفتم

گفت بعد از عید خودم معرفیت میکنم

خیلی گله واقعا

دلم نمیاددددددددددددددددددددد اصلا از پیشش برم

کاش یه بیمارستان دیگه هم بود
سلام بچه ها.میخوام گریه کنممممممممممم! آخرش سرطان میگیرم و میمیرم. حالا که بعد از یکسال من بالاخره تصمیم گرفتم برم دکتر، دیروز بهم زنگ زدن که خانم دکتر امروز عمل داره، یا ساعت 1 بیا نه دیرتر نه زودتر یا واسه فردا دوباره زنگ بزن نوبت بگیر.که امروزو دیدم نمیشه.چون واسه ساعت 11 هماهنگ کرده بودم.اومدم واسه فردا نوبت بگیرم که بهم زنگ زدن فردا داره برام مهمون میرسه و کل وقتمو باید با اونا بگذرونم و به احتمال زیاد تا اخر هفته درگیرم،تازه کارای عیدمم همش مونده. یادمه چند ماه پیش همت رفتن کلاس ورزشی رو کرده بودم،رفتیم گفت الان نمیشه ثبت نام کنی،برو سر ماه بیا،خلاصه از من اصرار که حالا منو بنویس که من مجبور بشم بیام و الا دیگه یا وقتش نمیشه یا همتش.خلاصه اینکه همینم شد،هرگز نرفتیم ثبت نام.حالا اینو که امروز فهمیدم یاد اون افتادم.هر وقت که من همت پیدا میکنم یه کاری،مشکلی پیش میاد.خودم همینجوری از خدامه دکتر نرم، از ترس بارداری خارج رحمی و بخاطر نینی حاظر شدم برم دکتر و این زخم و درمون کنم که اینم حالا... . دیدید من شانس ندارم.
pregnancy

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهار جون، بارون جون، وقت گرفتن سخت نیست.اما شاید شما حال منو قبلا" تجربه نکردین و ایشالاه هیچ وقت هم نکنید،ولی راستش بینهایت به مشکلات و بیماریهای خودم بیتوجه شدم و یا اگرم توجه کنم تنبلی و بی حوصلگی و ... یا همت شو نمیکنم.فردام مهمان دارم، نمیتونستم نوبت بگیرم وقتی کسی خونمه. اومدنم اینجا به این سایت و نینی باعث شد به خودم بیام و نوبت بگیرم پیش دکتر خوبی که شما ها تعریفشو کردین و حس میکنم همونیه که میخوام. وایییییییی یعنی میشه اگر رفتم دکتر بهم بگه هیچیت نیست، یه عفونت جزیی و احتیاجی به فریز نداره ... البته تشخیص درست نه مثل دکتر 2سال پیشم که منو امید داد بعد بهم گفت بیا فریز.
pregnancy
سلام به همه ی دوستای عزیزم،

ایشالا که خوب باشید.ممنونم که به یاد دخترم بودید و تولدش رو تبریک گفتید.یاسی من حسابی برای خودش خانومی شده ها!:)):**

از خیلی از دوستانمون خبری نیست، از جمله مهری جون، مرجی جون، مروارید جون، ثنا جون، البا جون و سحرناز جون...و خیلی های دیگه که اسمشون رو یادم نمیاد.من حافظه ام ضعیفه بچه ها!:)

تولد م جون رو تبریک می گم، ایشالا که تندرست و سلامت باشید.

ونوس جون، خوشگلم تولد 22 سالگی تو رو هم تبریک می گم، ایشالا که بهترین ها برات اتفاق بیفته.:*

مانیا جون خوبین؟ آخی جووون، من کیف می کنم که شما و آقا مهران انقدر عشقولانه این...بوس :X

کاترین جون خوبی؟ عزیزم اولاً از آشنایی باهات خوشحالم دوم این که شما چرا انقدر خودت رو اذیت می کنی؟! جدی می گم...خیلی به خودت سخت می گیری و از هر چیز کوچولویی برای خودت یه غصه درست می کنی.با این اوضاع مرتباً انرژی های منفی رو به سمت خودت هدایت می کنی.این کارو نکن عزیزم.مثبت باش، امروز نشد بری دکتر اشکالی نداره تا آخر هفته کلی راه مونده، انقدرم نگران نباش، دکتر شادانلو خوشرو و خوش برخوردن، اگرم احساس کردی ناراحتی بهشون بگو که خیلی حساسی و مطمئن باش درکت می کنن...

بهار جون خوبی؟ آراد گوگولی خوبه؟

بارون جون، شما بیمه ات چیه؟ طرف قرارداد نیست با تهران کلینیک؟ چه حیف! ما واقعاً از همه چی راضی بودیم:( ایشالا که بعد از عید دکتر شادانلو یه دکتر گل مثل خودشون بهت معرفی کنن.

ژامک جون خوبین؟ غصه نخورید. یادمه اختلافاتتون رو با همسرتون.چی می شه گفت؟:(شما به خاطر دید بدی که نسبت به پدرتون دارید نسبت به همسرتون هم بدبین شدید.باید فکر منفی رو از فکرتون پاک کنید و مشکلاتتون رو با سیاست حل کنید.ایشالا درست می شه.

بقیه ی دوستای گلم رو می بوسم
پیشاپیش هم عید همه مبارک
سلام . یه سلام از سر پایینی زمستون واسه همگی *:

مهشید جونم تولدت مبارک امسال از اون تولداست که مزش با هر سال فرق میکنه با اومدن مهسا خانوم ناز نازی و خوشگل ایشالا سال دیگه این موقع مهسا جونم شمع های تولد مامانیش رو فوت میکنه. بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس برای هر دوتون.

ونوسی جون تولدت مبارک میدونم که روزای خوشی رو میگذرونی یه خانوم خانومای شاد و پر انرژِی و مهربون امیدوارم زندگی همیشه برات پر از روزای شاد و اتفاقات هیجان انگیز باشه. بووووووووووس.

همگی رو به خدا میسپرم و امیدوارم روز خوبی داشته باشید .
سلام به همه ی دوستان عزیز و گل

ونوس جون اول از همه تولدت رو تبریک فراوان میگم انشاا... که 120 سالگیتو جشن بگیری خانم.

از همه ی دوستان گل و نازنینم نسترن جونم,لادن جون,سمنو جون و ویدا جون تشکر میکنم از بابت لطفشون.و بوس برای همه ی اونها.

مانیا جون خوبین؟ممنونم لزتون چشم حتما تاریخ زایمانم رو به اطلاع همه می رسونم.خونه تکونی تموم شد؟بیام کمک؟

نسترن جونم خوبی عزیزم؟جلال الدین نازم خوبه؟ممنونم از جوابت قرار بود در مورد شیاف دیکلوفناک که چند ساعت یکبار باشه بپرسی برام.پسر گلمون خوب غذا می خوره با این همه شیطونی؟از آرزوی قشنگت ممنونم خیلی.

بارون جون خوبی؟خدارو شکر که احتیاج به عمل نیست.ما که گفتیم نگران نباش.

کاترین جون از آشنایی با شما خوشحالم به نظر منهم شما زیادی حساسی و همه چی رو بزرگ می کنی. اینقدر به خودت سخت نگیر خانم.

ژامک جون خوبین؟نارسیس گل خانم خوبه؟این حرفها رو نزنین لطفا شما الان بزرگتریم انگیزه رو برای زندگی دارین.به نظر من در مورد همسرتون هم با گفتگو همه چی قابل حله.منتظر خبرهای خوب هستم.

توت فرنگی جون دوبی خوش گذشت؟شما هم یه کم با مسایل راحتتر برخورد کن خانم.اینطوری زندگی برات شیرینتر میشه.

وارش جون کسالت برطرف شد؟دکتر رفتین؟

ببخشید دوستان من نمیتونم زیاد پای کامپیوتر بشینم برام سخته و یکم حالم بد میشه.می بخشید اگر کسی رو از قلم انداختم.

یه کم حالت تهوع داشتم دکتر بهم آزمایش پروتئین ادرار 24 ساعته داد.دعا کنید چیزی نباشه.جواب رو گرفتم بهتون خبر میدم حتما.

روز خوبی داشته باشین.
سلام به همه ی دوستان عزیزم در این روزهای سرد،

م جون و ونوس گل، خانومهای گل اسفندی(مثل خودم:) تولد هردوی شما عزیزان رو تبریک ویژه می گم با آرزوی همه ی خوبیها برای هردوتون...:*

م جون، ایشالا که زایمان خوبی داشته باشی، راستی اگر بتونی کاری کنی که روز زایمانت دکتر بیهوشیت آقای دکتر امینی باشن عالییییییی میشه.حتماً به دکتر بگین...منتظر نتیجه ی آزمایشتون هم هستیم.ایشالا که خوب باشه...نگران نباشید.

نسترن جون خوبین؟ جلال الدین جون خوبه؟ راستی فکر می کنم پسر گلتون شش ماهگی رو پشت سرگذاشته، شما چند وقت مرخصی دارید؟ راستش من خیلی فکرم مشغول شده که برم کنکور بدم و ادامه تحصیل بدم ولی نمی دونم با بچه می شه یا نه، خصوصاً که بی نظیر خیلی خیلی شیطون شده و نمی شه چشم ازش برداشت.برادرمم 8 سالشه و مامانم از پس اون بربیاد هنر کرده، نمی تونم بی نظیر رو هم بسپرم بهش...موندم چی کار کنم؟ صبر کنم دخملی 4 سالش بشه بذارمش بره مهد بعد من برم دانشگاه یا اینکه از این سن بفرستمش مهد...شوهر من اوائل اصلا دوست نداشت برم دانشگاه، خودمم خیلی مایل نبودم ولی الان هم خودم دوست دارم ادامه تحصیل بدم هم شوهرم.من رشته ام هنر بوده و حیف شد ولش کردم.اگر کنکور می دادم حتماً قبول می شدم ولی الان ریاضی و درس های مفهومی که کلاً یادم رفته و باید دوباره بخونم و کار هنری هم چون خیلی وقته نکردم دستم دیگه روون نیست...خیلی دودل هستم...:(

بارون جون، خدا رو شکر...:*

ویدا جونم خوبی؟ شقی گلی خوبه؟ هنوز دوبی هستید؟

نونا جون تو خوبی؟ چه کم پیدا شدی عزیزم، دخملی خوبه؟ اسمش چی شد بالاخره؟

نگین جون شما خوبی؟ آروشا جون خوبه؟ جنسیت نی نی شما چی شد؟

لادن جون خوبی؟ اونجا خوش می گذره؟ از ماری چه خبر؟من بهش میل زدم جواب نداد.گمونم 3-4 ماه قبل بود.

مونا جونم خوبی؟ دوبی چه طور بود؟فکر می کنم امشب برمی گردید.بیا تعریف کن.دلم برای سفر خارج لک زده ولی نمی دونی با نی نی چه قدررررررر سخته!:))

مانیا جونم ایشالا شما و آقا مهران و بچه ها هم که خوب هستید؟ دلم تنگ شده بود براتون.خوشحالم دوباره می آین سایت...راستی شما از مروارید جون خبر ندارید؟دیدم زیاد پست نمی ذارن...

امیدوارم همه ی دوستای گلم خوب باشن.بوس
2706