2737
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973705 بازدید | 14929 پست
سلام به همگی امیدوارم حال همه خوب باشه من خیلی با اسامی آشنا نیستم ولی منم اول که رفتم پیش خانم دکتر انتظار بیشتری داشتم ولی بعد دیدم که هی به مرور با گذشت زمان به هم نزدیکتر شدیم من الان که توی هفت ماهم واز اول بارداریم پیششون رفتم راضی بودم شماره موبایلشونم گرفتم که اگر توی تعطیلات خدایی نکرده مشکلی داشتم برم پیششون البته برای 18 اسفند وقت دارم که برم برام آز قند بنویسن ولی یه مشکلی که دارم زیاد با سونو موافق نیستن من دوست داشتم یه بار دیگه برم سونو گفتن ماه دیگه آخه چند تا از بچه های تاپیکمون جدید رفتن سونو جنسیت نی نی عوض شده منم یه کمی نگران شدم تا یه ماهه دیگه خیلی مونده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بارون جان.جدی 5 میگیره؟خود دکتر چقدر؟چرا اینقدر زیادتر از بیمارستان های دیگه که خصوصی و بهترن میگیره.من لاله زنگ زدم گفت 3 که رتبه 1 را داره.چه خبره 5؟ اصلا" چرا بیمارستان دیگه ای قرارداد نداره ایشون؟ اگر دکتر دیگه پیدا کردی که خوب بود به منم بگو.چون اگر اینجور باشه منم فقط واسه معاینات الانم میتونم برم پیشش و برای زایمانم نمیتونم.چون من برام مهمه اگه پول بیمارستان خصوصی بدم نو ساز و تمیز باشه والا چه کاریه؟میرم میلاد.آدم پول اگر میده انتظار تمیزی و رسیدگی داره.نه پول بیشتر امکانلت کمتر!
pregnancy
کاترین جون البته با بیمه تکمیلی حدود 3 تومن میشه

ولی خوب به نظرم 3 تومن هم خیلی زیاده

فکر کنم چون خانم دکتر سهامدار بیمارستان هستن فقط اونجا زایمان انجام میدن

من احتمالا میرم پیش دکتر رضوان کاظمی تو بیمارستان آتیه

چند تا از فامیلهامون اونجا زایمان کردن هم امسال هم 2 سال قبل
2731
سلام به همه دوستای گلم. امیدوارم همگی خوب و خوش باشید.
من متأسفانه زیاد وقت نمی کنم بیام اینجا. زمانهایی که پسری خوابه سعی می کنم یا منم بخوابم یا یه کمی به خونه برسم. امروز گفتم بیام یه سر بزنم . هنوز پستها رو نخوندم . بعد از این پست میرم بخونم ببینم چه خبر بوده. پارسا هم خوبه و چهارشنبه سه ماهش پر میشه.
آها راستی چون دیدم تو همین صفحه راجع به هزینه های بیمارستان صحبت شده گفتم بذار منم بگم چقدر پرداخت کردم. به نظر منم تهران کلینیک با توجه به امکانات و محیطی که داره یه خورده هزینه اش زیاده. خوب البته 5 تومان نیست. برعکس همه بیمارستانها که حسابداری کمتر از اون چیزی که هست میگه اینجا حسابداری بیشتر میگه و بعد که میرید حساب کنید می بینید کمتر می شه. من تو بیمارستان تقاضای اتاق خصوصی کردم که متأسفانه پر بود. بعد گفتم اشکال نداره اتاق دو تخته می خوام که متأسفانه اون هم همون روز با یه دوست دیگمون از همین تاپیک که با من زایمان داشت (سمی جون) پر شده بود. ناچارا رفتم اتاق چهار تخته. البته اصل اصرار من واسه اتاق خصوصی وجود همراه بود که با صحبتهای همسرم تو اتاق 4 تخته هم اجازه همراه رو گرفت و مامانم پیشم موند. یه اتفاق دیگه هم که افتاد این بود که من بعد از عمل متوجه شدم تو رحمم کیست هم داشتم و دکتر درآورده که یعنی دو تا عمل محسوب می شد. پس باید هزینه اش بیشتر از سزارین تنها باشه. خوب حال میریم سر هزینه ها. بیمه تکمیلی من بیمه ایران بود. کل هزینه های بیمارستان یعنی دو تاعمل + دو شب همراه + ساک و .... شد دو میلیون و سیصد هزار تومان که با بیمه تکمیلی فکر کنم حدود 900 تومان پرداخت کردیم. حسابداری بیمارستان روز اول بهمون گفت یک و سیصد با خودتون بیارید. راستی اتاقم با اینکه 4 تخته بود ولی سه روزی که من بیمارستان بودم هیچ کس رو نیاوردند و من و مامانم و شوهرم تنها بودیم. یه خوبی دیگه که بیمارستان داشت که البته من نمی دونم بیمارستانهای دیگه اینجورین یا نه چون سر و کار نداشتم این بود که خیلی به ملاقات کننده ها کار نداشتن. یعنی من خیلی از مواقع همسرم و مامانم با هم پیشم بودن. یا با اینکه ساعت ملاقات تا 4 یا 5 بود خانواده خودم تا نزدیکهای ساعت 8 پیشم بودن.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
کادر بیمارستان هم خوب بودن. مخصوصا پرستارهای اتاق نوزادان. خود من دو تا انتقاد به بیمارستان دارم. یکی اینکه من وقتی مرخص شدم و اومدم خونه دیدم پاهای پسرم کباب شده از بس که سوخته. خوب پوستش هم حساسه. ولی تا یه هفته همش بازش گذاشتم تا پاهاش خوب شد. دوم اینکه کادر بیمارستان خیلی پولکی بودن و همسری یه سره به همه شیرینی می داد. بازم می گم نمی دونم بیمارستانهای دیگه اینجوری هستن یا نه ولی شوهرم خیلی راضی بود. می گفت این شیرینیها باعث میشه بیشتر و بهتر رسیدگی کنن که صد البته همینجوری بود. یعنی کادر خدماتیش واسه مامانم و شوهرم هم چای می آورد.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
ستاره جون مرسی که انقدر کامل برامون توضیح دادی

گلم کاش میگفتی که بیمه تکمیلی چقدر ساپورت کرد برای سزارین

بیمه من برای سزارین 1 تومن و بابت بستری شدن هم فکر کنم حدود 300-400 میده برای هر شب

ولی باز هم وقتی از دکتر سوال کردم گفت میشه حدود 3 تومن با بیمه شما

خوب پس چرا برای شما انقدر کم شده؟؟؟؟؟؟؟؟/

فکر کنم بیمه تکمیلی شما بیشتر پرداخت کرده هزینه سزارین رو
2738
در مورد هزینه بیمارستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان :

کاترین و ستاره جان به نظر منم تهران کلینیک در مقایسه با بیمارستان های خصوصی درجه یک و نوساز خیلی گرون میگیره من زایمان اولم بیمارستان بهمن بود (شهرک غرب) که به مراتب حتی از لاله شیک تر ، مجهزتر با nicu مجهز و اتاق خصوصی هزینه زایمانم سال گذشته با بیمه تکمیلی یک میلیون و پونصد شد . یه مقداری هم تامین اجتماعی داد . هزینه تموم شده برام در حد بیمارستانهای دولتی بود...........ولی بهمن عجب بیمارستانی بود اگه خواستید برید یه سری بزنید اولش فکر میکنید اشتباهی وارد هتل چهار ستاره شدید............دکترای بیهوشیش هم بی نظیرن........
سلام به همه ی دوستان عزیز
امیدوارم که خوب باشید. چه برف بارونی می آد. مدتها بود اسفند برف نیامده بود.
بچه ها درمورد دکترهای دیگه توی یه تاپیک دیگه صحبت کنید.من دیدم بعضی ها هربار می آن این جا برای معرفی دکترهای دیگه! طبیعتاً آدم ها آزادن دکتر مورد نظرشون رو خودشون انتخاب کنن ولی نه توی تاپیک یه پزشک دیگه این یه جورایی احترام به حقوق دیگرانه!

امیدوارم همه خوب و خوش باشید...
و دکترهای مورد نظرتون رو پیدا کنید.
سلام به همه ی دوستان نازنینم،

مدت ها بود سر نزده بودم.واقعاً دلم تنگ شده بود.شاید عید بیایم ایران البته با بچه واقعاً سخته ولی چاره ای نیست. شوهرم مأموریت بهش خورده باید بره مراکش اونم تو این وضعیت که همه ی خاور میانه بهم ریخته و منم حوصله ندارم دنبالش برم:(

بارون جون چی شده یهویی دوباره ؟من از نرسینگ تهران کلینیک راضی بودم خیلی، از عملمم بسیار راضی بودم در مورد هزینه من که بیمه نبودم، ولی خب واقعاً مشکل هزینه مسئله ی قابل بحثیه و اگر واقعاً سختته حق داری دکترت رو عوض کنی. به نظر منم توی تاپیک های دیگه بگردی میتونی دکتر مناسب تری پیدا کنی گلم. این جا هم که همه دوستت دارن و خوشحال می شیم بهمون سر بزنی.به شیرین جون هم می تونی میل بزنی و سوالاتت رو مطرح کنی.قربانت.

م جون خوبین؟ آخی چیزی به زایمانتون نمونده ها! مهسا خوبه؟ اذیت که نمی کنه؟

ستاره جون خوبی؟ دلمون تنگ شده بود.پارسا خوبه؟ برگشتید شهرستان؟ از کی باید بری سرکار دوباره؟پارسا رو چی کار می کنی؟

مانیا جون خوبین؟ خوندم که دوبی بودید.امیدوارم خوش گذشته باشه. بچه ها خوبن؟مراقب خودتون باشید.

ویدا جون خوبی؟ هنوز دوبی هستی؟ کلی دوست دارم عید با مامان اینا برم دوبی ولی همین ایران اومدنشم مکافاتیه...چه رسد به دوبی رفتن...مراقب شقایق خوشگله باش.

نسترن جونم خوبی؟ جلال الدین جون خوبه؟ خدا رو شکر سر آزمایشش خیالت راحت شد.عزیزم یه سوالی داشتم که حقوقیه برای مامانم اینا...املاک پدر بزرگ من صلح عمرایی هست با مادر و خاله ام ولی بابابزرگم می خواد زمین هاشو بفروشه و اگر این کارو بکنه تکلیف صلحش با مامان اینا چی می شه؟ اونا می تونن پول حاصل از فروش رو با بابابزرگم سهیم بشن؟ممنون می شم جواب بدی.اگر این جا جای مناسبی برای این بحث ها نیست میلت رو بده بهت میل بزنم یا این که جواب رو واسم میل کن که فضای این جا اشغال نشه.

مروارید جون خوبین؟ خواهرتون بهترن؟ هلی جون خوبه؟منم با شما موافقم.این جا باید حقوق مریضای دکتر شادانلو رعایت بشه .

ونوسی خوبی؟ دیروز اسکار رو دیدی؟همش به فکرت بودم.مریل استریپ نیومده بود.کلی ناراحت شدم.فکر کنم سر فیلمبرداری این فیلم جدیدش بود که کلی سرو صدا به پا کرده.

امیدوارم همگی خوب باشن.
بازم سر می زنم.بوس
سلام به همگی

مانیا جون رسیدن بخیر,خوش گذشت؟پانی جون و پرهام جون خوبن؟حتما خیلی دلتنگ آقا مهران شدین؟خوبه که برای عید میان ایشون هم. از لطفتون به اسفند ماهیها خیلی ممنون.می بوسمتون.

ویدا جون شما خوبین؟ممنون از لطفتون. راستش من خودم معتقدم که هر چه دکتر بگن درسته و سلامتی خانم فسقلی مهمتره.البته ته دلم دوست دارم اون هم اسفند به دنیا بیاد.امیدوارم که بهتون خوش بگذره.شقایق خانم گل خوبه؟شناگر شد یا نه؟

ونوس جون چه خوب که اسکار رو دیدین.بعدش هم پیچوندن دانشگاه و خوابیدن تو خونه توی این هوای بارونی خیلی می چسبه.نکنه شما هم تولدت 16 اسفند است؟؟؟؟؟ درست حدس زدم؟؟؟؟ اگه اینطور باشه که خیلی عالیه.خوب بخوابی.

نسترن جون شما چطوری عزیزم؟خوبی؟جلال الدین گل قند و عسل چطوره؟یه سوال یادم رفت بپرسم و اینکه دکتر برای سزارین هم معاینه میکنند یا فقط سونو میدن یا هردو؟و اینکه گفتی وسایل رو بیمارستان میده یعنی چه وسایل داشته باشیم چه نداشته باشیم بیمارستان میده یا اختیاریه؟جلال رو ببوس.

ستاره جون خوبی؟ستاره ی سهیل شدینا.آخی پسری سه ماهه میشه.زنده باشه.

بارون جون تیکا جون و کاترین جون همونطور که بقیه ی دوستان هم گفتند دکتر خوب زیاده.شما باید ببینید که با کدوم دکتر راحتترید و چی به صلاحتونه.هر کسی با یه دکتر احساس راحتی میکنه.در ضمن بارون جون دکتر شادانلو بر اساس شرایط هر کس سونو میدن(البته من فکر میکنم که اینجوریه)مثلا به من هر موقع لازی بود دادند و الان چند ماهه که سونو ندادند.در هر صورت امیدوارم که همگی این نه ماه رو به سلامتی طی کنین و نی نی هاتون صحیح و سالم به دنیا بیان حالا هر جا و با هر دکتری که دوست دارین.

فریال جون عروسی خوش گذشت؟ورزهای استراحت مزه میده ها؟نه؟

بقیه ی دوستان امیدوارم خوب باشین.

من دیگه فکر کنم کمتر بتونم بیام سر بزنم چون دارم به هفته های آخر نزدیک میشم و همش دلم میخواد استراحت کنم.
سلام دوستان عزیزم خوبید؟

سمنو جان من با ز با حواس پرتی تولدها رو فراموش کردم . میبخشی. تولد گل دختر ناز نازی رو با تاخیر فراوون تبریک میگم و حسابی بوسش میکنم.

پست بلند و احوال پرسی های مفصل با اجازتون باشه برای بعد اما در مورد بحث داغ این روزای تاپیک منم با مروارید جان موافقم بیان تجربهای که از بیمارستان و خانوم دکتر داشتیم ( خوب یا بد) خوب هم هست اما این شیوه ی فعلی زیاد خوشایند نیست .
در نهایت منم امیدوارم همه بهترین ها رو پیش رو داشته باشن بهترین دکتر و بهترین بیمارستان و بهترین زایمان مطابق میلشون.

2706