2737
2734
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973705 بازدید | 14929 پست
سلام به همه دوستان عزیزم که به یادم هستند ،

امیدوارم که همه تون خوب باشید. وای امروز دو بار نزدیک بود سکته کنم ،اولش که یکی از دوستان قدیمی دانشگاهم sms داد صبح که یکی از اساتید دوست داشتنیمون که واقعاً مثل پدرم دوستشون داشتم فوت کرده...منو بگی داشتم سکته رو می زدم که بعد از چند مبنع شنیدم طرف زنده است و شایعه بوده فوتش ، شایعه ای که در facebook درستش کردن!فکرشو بکنید.... بعدم اومدم نی نی سایت و پست مانیا جون رو دیدم که دلم لرزید! مانیا جون نگید تو رو خدا...چرا بیخودی نفوس بد می زنید؟! بابا هر التهابی که خدایی نکرده سرطان نیست شما چون یه بار یه تجربه منفی داشتید این طوری فکر می کنید.خدایی نکرده ممکنه عفونت باشه یا هر چیز دیگه ای ولی اصلا خودتون رو ناراحت نکنید واقعاً دکترهای اروپایی جو می دن. ما براتون دعا می کنیم. ایشالا که اصلاً چیزی نیست...

توت فرنگی جون خوبی عزیزم؟

ثنا جون خوبین؟ امیرمهدی جون خوبه؟ نگران وزن نگرفتن نباشید ایشالا درست می شه...الان رژیمتنون رو تغییری دادن...؟

الهه جون خوبی؟ارشیای نازم خوبه؟ آرش جون خوبه؟

درنا و سبزه و سومی عزیزم پسردار شدن مبارک!

سیما جون شما خوبین؟

مروارید عزیز خوبین؟ هلی جون گلمون خوبه؟ خواهرتون بهترن؟

ماری جونم خوبی؟ دلم برات تنگ شده. مرسی که به یادمی منم همیشه به یاد شما و محبت هات هستم.

لمونا جون خوبی؟ یاسی جون خوبه؟

شیلا جون عکس های خوشگل شایان رو دیدم ماشالا چه ناز شده...

بوس برای همه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام به دوستای عزیزم،

امیدوارم که همه خوب باشید... وای شادلی جون نکنه تو هم شایعه فوت آقای دکتر عادل رو شنیده بودی..؟ این شایعه مثل این که ابعادش خیلی گسترده بوده چون منم شنیده بودم و همکارام همه نگران شده بودن ولی خدا رو شکر ما هم فهمیدیم شایعه است. چه قدر من گریه کردم صبح! بعد هی زنگ میزدیم خونشون کسی جواب نمی داد. می دونستم خانمش هم الان ایرانه ولی خبری نشد تا این که دیگه شک کردم و گفتم بذار از چند منبع موثق بپرسم که بعد فهمیدیم شایعه بوده...

خب همه خوبن؟ ببخشید من بدجوری سرما خوردم برم یک کمی استراحت کنم که فردا بتونم برم سر کار و زندگیم!

بوس برای همه
سلام دوستای گلم صبح اولین روز هفته همگی بخیر...

مانیا جونم الهی من قربونتون برم این چه حرفیه میزنین ، به خدا انقده ناراحت شدم :(((((((((((( واقعاً من موافقم که دکترای خارج اصلاً به درد بخور نیستن ، عزیز دلم این حرفها رو دیگه نزنین و فکرای مثبت کنین ، من خیلی خیلی دوستتون دارم ،انشالا یکماه دیگه هم میاین و سریع میرین پیش دکتر شادانلو....مراقب خودتون خیلی باشین ، بوسسسسسس

فرزانه جونم خوبین عزیزم؟ تانیا جیگری چطوره؟ امیدوارم زود زود خوب بشین ، کاش اگه حالتون خیلی مساعد نبود نمیرفتین امروز سرکار...کلی مراقب خودتون باشین ، تانیا جون رو ببوسین

شادلی گلم خوبی عشق؟ آرشین عسلی من چطوره؟ آخی چقدر دیروز بهت استرس وارد شد ، خبر فوت عزیزان خیلی خیلی بده ، خدا رو شکر که شایعه بود...زیاد هم به خودت استرس وارد نکن عزیزم تو این شرایط ، خیلی خوشحال شدم که پست گذاشتی قشنگم ، کلی مراقب خودت و آرشین شرور من باش ، بوسسس به جفتتون

ثنا جونم خوبی عزیز دلم؟ امیر مهدی گلم چطوره؟ مرداد ماه شد و ماه به دنیا اومدن پسملی ، انشالا این 4 هفته باقیمانده رو هم به خوبی سپری کنی عزیزم ، امیدوارم که حسسسابی هم نی نی ما وزن بگیره قربونش برم ، مراقب خودت باش ، بوسسس

مونا جونم خوبی عزیزم؟ تولد آقای هسمر خیلی خیلی مبارک ، انشالا سالیان سال با سلامتی و شادی در کنار هم برقرار باشین...پس حسسابی تولد بازی کردین ، شیطون کادو چی خریدی؟ مراقب خودت باش ، بوسسس

رعنا جونم خوبی عزیزم؟ خوشحالم که داره وضعیتت بهتر میشه ، من مطمئنم کار به کورتاژ نمیکشه ، ما رو بی خبر نذار و مراقب خودت خیلی باش ، بوسسس

ویدا جونم خوبی دوستم؟شقی نفسی من چطوره؟ رسیدن بخیر خانوم ، دلم برات خیلی خیلی تنگ شده بود ....شقی منو ببوس

دوستای گلم ببخشید تک تک اسم نمیبرم ، امیدوارم که همگی سلامت و شاد باشین و هفته خیلی خوبی داشته باشین، بوسسسس

2728
سلام، امیدوارم که همه دوستان عزیز من خوب باشند،

منم سرما خوردم و حسابی بینی ام کیپ شده!:)) وای فکرشو بکنید تو این گرمای 40 درجه آدم سرما بخوره، البته دلیلش اینه که آدم با بدن عرق کرده از گرما میاد میشینه جلوی کولر و فکر کنم همین عامل سرماخوردگی باشه. راستی ما برای 20 مرداد بلیت گرفتیم برای اوکراین...گفته بودم که خواهرشوشو اونجا زندگی می کنه و دوباره داریم می ریم پیشش و بعدشم با خودش برمی گردیم ایران که تقریباً تا مهرماه ایرانه...

شادلی جونم خوبی؟همه خوبن؟ وای امروز آقای دکتر عادل رو از نزدیک دیدم. خودش خبر نداشت شایعه ی مرگش درست شده!!!:)) خندمم گرفته بود! ایشالا همیشه ، همه سلامت و تندرست باشن.

ماریای مهربونم خوبی؟ ممنونم که به فکر منی عزیز دلم...نه اونقدرها هم حالم بد نیست ولی دیشب سرم خیلی سنگین بود. بازم ممنونم دوست عزیز :*

ثنا جون خوبی؟ به به مرداد شده و دیگه شمارش معکوس آغاز می شه...حسابی به خودت برس و غذاهای تقویتی بخور که امیرمهدی جون حسابی وزن بگیره....:*

مانیای عزیزم اصلاً نگران نباش. انقدر فکرهای بد نکن عزیزم. ایشالا که اصلاً چیز مهمی نیست...منتظر خبرهای خوب هستیما!!!

توت فرنگی جونم خوبی عزیزم؟ تولد آقای همسر مبارک باشه :*

رعنا جون خوبی؟ خونریزی هات تموم شدن عزیزم. دعا می کنم که احتیاجی به کورتاژ مجدد نباشه...

بقیه دوستای گلم چه طورن؟
سلام به دوستان عزیزم در نی نی سایت و این تاپیک دوست داشتنی ،

ایشالا که همه خوب باشن. من و نیلا هم خوبیم. بچه ها امروز کلی خانوم شده بودم و می خواستم بالاخره عکسهای دختری رو براتون بذارم ولی هر کاری کردم هر سایت آپلود عکسی که سراغ داشتم فیلتر شده بود :( شما سایت خوبی سراغ ندارید؟!

نسترن جون ، تولد جلال الدین عزیزت رو تبریک می گم. تو هم اگر رسیدی عکس هاشو بذار...

سایه جون، تولد پارسای گل مبارک باشه...منتظر عکس های خوشگلش هستیم!

البا جون خوبی دوست خردادی من؟ منتظر عکس های آوینا خانوم دلبر هستیم. راستی البا جون کدوم دکتر می بریش؟ پیش ابطحی می ری دیگه؟ راضی هستی؟

روناس جون، پیشاپیش تولد یک سالگی غنچه خوشگلت، کریستال خانوم نازنین رو تبریک می گم:*

شیلا جون، عکس های پسر گلت رو دیدم. خیلی نازه ماشالا من عکسهای قبلیش رو ندیده بودم ولی خیلی دوست داشتنیه....:*

مانیا جون، خوبین؟ نگرانم کردید. خواهش می کنم از خودتون خبر بدید.

الهه جون خوبی؟ ارشیا جونم خوبه؟

ماریای مهربون خوبی عزیزم؟ ببخش من انقدر تاخیر دارم ولی سالگرد عقدتون رو تبریک می گم. از طرف من به همسر محترمت هم تبریک بگو.

فرزانه جون خوبی؟ تانیا جون خوبه؟ ایشالا کسالت برطرف بشه. مراقب خودت باش و اگر تا اون موقع نیومدم...اوکراین خوش بگذره...:*

مروارید جونم خوبین؟ خواهر گلتون بهترن؟ هلیانه نازنین خوبه؟ چه کارای جدیدی یاد گرفته بلا؟

زندگی جون خوبین؟ ایشالا سفرهای تابستانی خوش بگذره:*

ویدا جونم خوبی؟ شقایق جون خوبه؟ ونوس جون خوبن؟ همه چی خوبه؟ از دبی برامون تعریف کن...خوش گذشت...

همه تون رو خیلی دوست دارم...می بوسمتون
2738
سلام به دوستان عزیزم،

ایشالا که همه خوب باشن. ممنونم که درباره ی سوالم نظراتتون رو دادید. از همه نظرات شما استفاده کردم.

ثنا جون، خیلی ممنونم از پاسخ مفصل و کاملتون و برای مامانتون متاسفم ، می دونم شرایط سختی رو پشت سر گذاشتن. قطعاً سخت بوده...

لی لی و مانیای عزیز ، ماریا جون ممنونم. من در کل با این مساله موافقم که رفتار نامادری ها کلاً می تونه بدتر از ناپدری ها باشه به دلیل همون حس حسادت زنونه که متاسفانه خیلی از ما خانم ها این حس حسادت رو در خودمون داریم...

در کل فکر می کنم هر دوی ناپدری و نامادری میتونن خوب یا بد باشن ولی نمی دونم چرا ته دلم همش احساس می کنم کم تر پیش بیاد نامادری و ناپدری خوب وجود داشته باشه البته باز اگر خود پدر و مادر درقید حیات باشن و مثلاً جدا شده باشن قضیه فرق می کنه ولی این که مثلاً مادر ، خدایی نکرده فوت کرده باشه و نامادری بخواد جاشو بگیره خیلی سختههههههههههههه
سلام به دوستان عزیز

مانیا جون خوبی؟ نگران نباشید انشالا که چیز مهمی نیست و فکرای منفی رو از خودتون دور کنید

شادلی جون خوبی؟ آرشین خان چطوره؟ خوشحال شدم پستتو دیدم....بوس

قرزانه حون خوبی؟ تینا خوشگله خوبه؟ عکسای جدید از دخملی نمیزارید ....چه خوب که بزودی میرید سفر ...خوش بگذره

تینا جون خوبی؟ دخملی خوبه؟ من از این سایت عکسای شایان آپلود کردم
http://www.irupload.ir منتظر عکسای نیلا جون هستیم
دوستای خوبم سلام

سیما جون مرسی عزیزم. ایشالا که همه چیز خوب پیش بره. فقط به خودت استرس وارد نکن .

مروارید جون مرسی عزیزم ما هم خوبیم. امیدوارم حال روحیتون بهتر شده باشه. آره نه به اون اخلاق اولش نه به حالا که محبتش یهو قلنبه میشه. وقتی اومدیم بیرون شوهرم به شوخی گفت " بعد از زایمان که نیازی به دکتر علیزاده نداری؟ باید از امشب رو هر نمازم دعا کنم هرچه زودتر مشکل قندت بر طرف شه." خودمم کلی از دستش خندیدم. ولی خوب از اونجایی که خیلی مسنه حساسیت بر انگیز نیست.

مانیا جون این چه حرفیه که میزنی؟ خدانکنه. ایشالا که چیزی نیست. خودتونو نگران نکنین. شما که اینجا تازه چکاب شدین. ما رو بیخبر نذارین.

به به ویدا خانوم رسیدن به خیر. نگران نباش خونه هم تمیز میشه. شقایق خانوم گل چطوره؟ خوش گذشت؟

شادلی جون حالتون چطوره؟ میدونم روزای سختی رو دارین میگذرونین. امیدوارم هر چه زودتر به آرامش برسین. مرسی عزیزم بله این هفته رژیم غذاییم تغییر کرده هفته بعد دوباره باید برم برای کنترل.

ماریای گلم مرسی عزیزم. بله دیگه ماه آخر رسید با همه تلاطمش. امیدوارم به قول مادربزرگم همه مامانا بارشون و به سلامتی زمین بذارن :)) هنوز مامان نشده ادای مادر بزرگا رو در میارم.

فرزانه جون تو این هوا سرماخوردگی خیلی بده مراقب خودت باش زیاد جلوی کولر نشین. امیدوارم سرماخوردگیت خیلی خیلی زود خوب بشه. چشم حتما . شما هم مواظب خودت و تانیای گلمون باش. سفر هم خوش بگذره.

لایم گلم خواهش میکنم. البته من مامان خیلی قوی و خوش قلبی دارم. الانم که پدر بزرگم فوت کردن مادرم از بچه های خودش بیشتر از نامادریش مراقبت و نگهداری میکنه. خاله ها و داییهام همش از مامانم تشکر میکنن که اینقدر به مادرشون محبت میکنه با اینکه اون اذیتش کرده. من همیشه بهش میگم چطور میتونی اینقدر به فکرش باشی؟ ولی مامانم معتقده بستگی داره کاری که میکنی به چه نیتی باشه؟ من برای خدا و آخرت خودم میکنم. ولی راستش من نمیتونم اینطوری باشم اصلا دوست ندارم حتی زنگ بزنم حالشو بپرسم ولی حیف که مامانم نمیذاره مجبورم میکنه که اینکارو بکنم.

مادر شوهرای آذر ماهی سیسمونی خریدن و شروع کردین؟

راستی منم یه سر همی و یه کت کلاهدار برای پسرم بافتم در اولین فرصت عکشو براتون میذارم

همگی مواظب خودتون باشین
نمیدونم چه دلیلی داره که مدام تبلیغ این دکتر بی خاصیت رو میکنید همین دکتر باعث از دست دادن نی نی رویامامان شد لطفا کمتر تبلیغ این دکتر رو بکنید این دکتر نتونسته تشخصیص درست بده بنده خدارو دوبار فرستاده اتاق عمل من نمیدونم که کی به این دکترها........... مدرک میده اگر من به جای مدیر سایت بودم این پست خانوم دکتر تقلبی رو حذف میکردم
سلام و امیدوارم که همه خوب باشید ،

من بد نیستم. جواب تستم فردا حاضر می شه. مرسی از حرف های قشنگ همتون که کلی آرومم کرد...خیلی اعصابم بهتره هر چند دیروز روز پر تنشی داشتم و خیلی گریه کردم. اما امروز آروم ترم ...نمی دونم اگر شما دوستای عزیزم رو نداشتم باید چی کار می کردم؟ همتون خیلی ماه و گل هستید. می دونید آدم گاهی الکی غصه می خوره و بعد که برمی گرده جلو می بینه چه قدر الکی غصه خورده...الان که به چند هفته ی پیشم نگاه می کنم که همش الکی غصه می خوردم و خودم رو آزار می دادم می بینم که چه اشتباهی کردم و ای کاش این کارو نکرده بودم ، واقعاً ارزشش رو نداشت و امیدوارم دیگه هیچ وقت آدم ها خودشون رو الکی آزار ندن.

ثنا جون چه قدرررررررررر تیتیش های خوشگلی داره این آقا پسر مبارکش باشه عزیزم:* ایشالا در تندستی و خوشی تنش کنه....:*

سیمای عزیزم، امیدوارم من رو ببخشی. من گاهی آدم به شدت اعصاب خرابی می شم و گاهی واقعاً بد می شم. اون روز هم بد شده بودم. امیدوارم من رو ببخشی...خواهش می کنم دعام کن عزیزم...خواهش می کنم :*

مروارید عزیزم امیدوارم خوب باشی...هلیانه ی خوشگلت خوبه؟

ماریای عزیزم خوبی؟ همه چی خوبه؟ دلم برات تنگ شده بود ولی حالا که پست های خوشگلت رو می بینم دلم وا می شه. مرسی که این لطف رو بهمون می کنی و از اون پست خوشگلا می ذاری....دوستت دارم:*

فرزانه جون ایشالا به زودی سرماخوردگیت بهتر بشه عزیزم:*

ویدای عزیزم خوبی؟ شقی خوبه؟

آفتاب جون تو خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ مدتیه کم پیدایی. بهمون سر بزن عکس پسرت رو هم ندیدیم.

توت فرنگی عزیزم خوبی؟ همه چی خوبه؟

بوس برای همه
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
سلام به همه دوستان عزیز و گرامی،

امیدوارم که خوب باشید.همه چی خوبه؟ من رو ببخشید که انقدر کم پیدام و نمی تونم مداوم سر بزنم.

راستی ، دوستای گلم برای یکی از دوستای خیلی باهوش و دوست داشتنی من مشکلی پیش اومده، براش خیلی دعا کنید که مشکلش حل بشه. یه دعوای خیلی سختی این دخترمون با پدرش کرده و خیلی اذیت شده و پدرش هم قهر کرده و گفته دیگه اسمت رو نمی آرم...من بهش گفتم الان پدرت عصبانیه. کم کم آتیشش خاموش میشه ولی دوستم خیلی از نظر روحی گرفته است...مشکل هم سر این بود که پدر و مادر دوستم که حدوداً 21 سالشه از هم جدا شدن و متاسفانه دوستم خیلی از این بابت ضربه خورده و پدرش با زن مطلقه ای که خیلی جوونه ازدواج کرده و این دوستم خیلی از این ماجرا آسیب دیده. و امروز با پدرش یک دعوای اساسی کرده، پدرش آدمیه که اصلاً تعادل نداره یعنی خیلی زود قاطی می کنه و این دوست منم عصبانی شده و هر چی می خواسته به باباش گفته...خلاصه که اعصاب هممون بهم ریخته. دوستم خیلی پشیمونه که با باباش این طوری صحبت کرده ولی الانم نمی دونه چی کار کنه؟ باباش جواب اس ام اس ها و تلفن هاشو نمی ده. دوستم خیلی حال روحی بدی داره. من از زندگی جون و همه دوستای دیگه می خوام که با دعا کردن کمکش کنن...واقعاً به دعای همه شما نیاز داره....

شیلا جون خوبی؟ شایانی خوبه؟ نگران واکسن شایان نباش.حالا که تا واکسن اون مونده. واکسن یک سالگی هم بچه ها رو کمی اذیت می کنه ولی نگران نباش. بالاخره تموم می شه و می ره دیگه...

مروارید جون خوبین؟ هلی جون خوبه؟ همه چی بهتر شده؟ سالگرد پدر محترمتون رو هم تسلیت می گم ایشالا که نور به قبرشون بباره...

مانیا جون خوبین؟ پانی و پرهام خوبن؟ همه چی خوبه؟ خواهش می کنم استرس نداشته باشید. خیلی کار خوبی می کنید که آرومتر شدید. من می آم فردا سر می زنم ببینم نتیجه چی بوده.گرچه مطمئنم همه چی عالیه.

سوگند جون خوبی؟ رادانی خوبه؟

ماریای گل خوبی؟ممنون از احوالپرسی های همیشگی...کار و بار چه طوره؟ آقا امیر خوبن؟ راستی کادوتو خریدی؟(چشمک)

روناس جون تولد دختر خوشگلت رو تبریک می گم با آرزوی بهترین ها:*

ثنا جونم خوبی؟ آخی خوشحالم که خوشحالی ، مگه می شه با این سیسمونی های خوشگل آدم خوشحال نباشه...:* ایشالا این یک ماه هم تموم بشه و زودتر امیرمهدی خوشگله بیاد بغلت...

شیرین جون شما خوبین؟چه کم پیدایین!!! چی شده؟

دنیا جون خوبین؟ هانا عسلی من خوبه؟ همه چی خوبه؟

من همه تون رو بی اندازه دوست دارم....بوس
2706