2726
عنوان

دکتر فروغ شادانلو:

| مشاهده متن کامل بحث + 973694 بازدید | 14929 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستای خوب و نازم

شیلا جون انشالله به سلامتی زایمان کنی . نگران معاینه داخلی هم نباش خانمی .
مرجی جون شما و سامی گلت چطوری ؟ عزیزم چرا اینقدر نگرانی ؟ ؟؟ به این فکر کن تا چند هفته دیگه سامی گلت می پره بغل مامان جونش ... مطمئن باش که همه چیز خوب و عالی پیش خواهد رفت و جای هیچگونه نگرانی نیست ..این روزها هم بجای اینکه هی نگران زایمانت باشی بهتره که آهنگهای ریلکسیشن گوش کنی ، برای خودت و سامی شعر و ترانه بخون ، کمی پیاده روی کن و خلاصه کارهائی بکن که علاوه بر آرامش به خودت ، سامی را هم با محیط خارج آشناتر کنی ... یقین بدون که این روزا ، روزای قشنگی است که تو و شیلا جون دارید طی می کنید و تشویش و اضطراب از هر چیز دیگه برای شماها بدتر است ...
موفق باشید دوستای گلم

هلیانه جون مرسی از احوال پرسی شما .. منم شکر خدا خیلی بهترم ... روز چهارشنبه پیش دکتر بودم و خدا را شکر مشکلی نبود ... صدای قلب نی نی را هم شنیدم ... همسرم هم بله هنوز جنوب هستن .. دیگه به این نوع شغلش عادت کردم !!! از قدیم گفتن دوری و دوستی !!! ( چشمک بدجنسی ) .. روز جمعه خانواده من همشون خونمون دعوت داشتن ، من که اصلا حوصله آشپزی و رمقی برای مهمونی دادن نداشتم ، ولی جاتون خالی همسر محترم یه آبگوشتی درست کردن و به خورد مهمونا دادن که همه واقعا تعریف می کردن ... طفلی از پنج شنبه شب گذاشت روی شعله کم و حسابی جا افتاد تا فردا ناهار... خلاصه پذیرائی هم کرد و کل کارای خونه را انجام داد .. منم مثل شاهزاده خانما نشسته بودم !!!
انشالله مهمونی شما هم به خوبی سپری شده و ضمن اینکه تولد همسرتون هم مبارک ... غذاهائی که پیشنهاد دادید در حد عالی است ... راستی دسر یادتون نره ( کرم کارامل یا ژله میوه ای ) .. میتونید طالبی بگیرید و توش را کمی خاله کنید و سپس مایه ژله توت فرنگی یا آلبالو را داخلش بریزید و بزارید تو یخچال ببندد . بعد از اینکه بسته شد میتونید مثل هندوانه یا خربزه قاچ بزنید و توی ظرف بچینید .. خیلی خوشگل و خوشمزه میشه ... زیرش طالبی سبز و روش ژله رنگی با هر طعمی که دوست داشته باشید ...
امیدوارم حسابی بهتون خوش بگذره ....

مروارید جونم ایشالله هر جا هستی سلامت باشید و خوش و خرم ... زودتر بیا که دلمون برات تنگ شده...

خوش ?مد ویژه به دوستای جدیدم کیاناجون و آزی مامان .
کیانا جون من در مورد مشکل شما متاسفانه هیچ گونه آشنائی ندارم .. ولی به خانم دکتر شادانلو و توانائی های ایشون اعتماد کامل دارم ... میدونم خیلی سخته که از شهرستان به تهران بیائید ولی بنظر من ضرر نداره که حتما یک سری به دکتر شادانلو بزنید و از ایشون هم کمک بخواهید . یقین دارم که ایشون میتونه شما را مداوا کنه ... پس نگران نباش دوست خوبم ... موفق باشی گلم .
سلامممممممممممممم

مروارید جونم خوبی؟ آخی خوش میگذره ؟؟ هلیانه گلی حسابی قر داد توی عروسی ؟؟؟ نازی اذیت که نمیکنه؟؟؟
زود برگرد دیگه ما دلمون تنگ میشه ها!

هلیا جون خوبی؟ من توی کلوپ برات پیغام گذاشته بودم....امیدوارم مهمونی خوش بگذره..

شیلا جون اگه بخوای سزارین بشی که دیگه معاینه لازم نیست ...من از معاینه خوشم نمیاددددد!! مروارید جونم شما هم معاینه شدی؟؟؟؟
یعنی باید حتما دردت بگیره تا سزارینت کنن؟

کیانا جون کدوم شهری مگه ؟؟؟ اگه خیلی دور نیستی و برات سخت نیست بیا حتما یه سر بهشون بزن ..ضرر نمیکنی...

آمیتیس جونم خوبی؟ دلمون تنگ شده بببببببودد....به سلامتی پس نی نی پسمل شد؟؟؟ خوبه دیگه یه پسر یه دختر ...چرا میخواستی این یکیم دخی بشه؟؟؟ حالا اسمشو چی میزاری؟؟ نامه بهم نداده هنوز ....امروز 35 هفته و 2 روزمه...

کوچولوی مامانی عزیزم خوبی؟ من استرس ندارم ...ولی خب هر چی آدم نزدیکتر میشه به زایمان یه دلهره ای پیدا میکنه !!! اخه دکتر شادانلو هم تاریخ سزارین نمیگه ...میخواد تا هفته 39 که معاینه کنه!!! من میترسم سامی بخواد زودتر بیاد !!!
2728
سلام به همه دوستان خوبم،

کیانا جون، سلام و خوش آمد ویژه به شما دوست خوبم. متاسفم بابت مشکلی که براتون پیش اومده. از نظر من قبل از اومدن تلفنی با خود خانم دکتر صحبت کنید و از ایشون راهنمایی بخواهید. به منشی اش بگویید که از شهرستان هستید و می خواهید در باره مشکل تون با ایشون صحبت کنید و اگه ایشون صلاح دانستند وقت بگیرید و از شهرستان بیایید. منشی خوب و مهربانی داره. معمولا بهتر است ساعت 30/11 صبح یا 4 بعد از ظهر تماس بگیرید. ممکن است منشی به شما زمان دیگری را برای تماس پیشنهاد کنه. بهر حال بعد از تماس با ایشون مختصری از مشکل تون را برای خانم دکتر بگویید و ببینید که نظرش چیست و چه می گوید. تلفن مطب : 88716727 دکتر فروغ شادانلو
و آدرسش:
خ بهشتی (عباس اباد) - خ قائم مقام فراهانی - بیمارستان تهران کلینیک - ط 1

برات آرزوی موفقیت می کنم. لطفا از نتیجه ما رو هم با خبر کن. مراقب خودت باش.
سلام به دوستان گلم

مروارید جان خوب هستید؟ هلیانه خانم گل چطوره؟ تو اولین مسافرتش که مامانیشو اذیت نمی کنه؟ امیدوارم که عروسی به شما و خانوادتون خوش بگذره و به سلامت برگردید.
راستی مروارید جون شما دقیقا چند هفته و چند روزتون بود سزارین شدید؟ قبلش معاینه هم شدید؟

مرجی جون خوبی؟ پسر گلت چطوره؟ امروز رفتی دکتر؟ اوضاع خوب بود ، دکتر چی گفت ؟تونستی وقت سزارینو بگیری؟ راجع به معاینه پرسیدی؟

کوچولوی مامانی خوبی؟ نی نی چطوره؟ امیدوارم شما هم زایمان راحتی داشته باشید.
سلاممممممممممممم... ما رفتیم دکترو اومدیممممممممممم....
مامان جونمی جون مگه ساعت چند اونجا بودی که منو دیدی؟ من دو ونیم اومدم تهران کلینیکککککک....ولی مانتوی سفید پوشیده بودم ...........پس منو دیدی؟؟؟؟؟؟؟ ولی دقت نکردم دیگه زن حامله بود یا نه..... ایشالا که نتیجه میگیری خانومی ....به شوشو هم بگو اینفدر سخت نگیرهههههههه...

شیلا جون آره بهش گفتم اصلا طبیعی نمیخوام...تو بهش گفتی میخوای حتما سزارین بشی؟؟ به من گفت هفتم یا هشتم سزارین میشم.....ولی یادم رفت برای معاینه بپرسم ....گفت که اول هفته 39 سزارین میکنه....
راستیییییییییییییی الان رفتم وبلاگم دیدم ونوسی برام کامنت گذاشته ...کلی به همه سلام رسونده و گفت که نمیتونه بیاد نی نی سایت با اینترنت اسپانیایی!!!! خوش به حالش منم میخوام برمممممممممممممم!!

راستی من عکسمو گذاشتم توی کلوپ ....شما هم بزارین میخوام ببینمتون ...خیلی نامردین اگه نزارینا!!! اوناییم که دعوت نکردم بگن که دعوتشون کنم توی کلوپ خصوصی به شرطی که عکس یزارن....
سلام به همگی. امیدوارم خوب و خوش باشید.منهم 5 شنبه اولین جلسه بود که با دکتر شادانلو ملاقات کردم.البته دکتر خودم از ایشان خوشرو تر و خوش برخوردتر هستند اما ایشان هم بد نبود.معلومه جدی و دقیق است.به من برای 25 تیر (هفته 8) سونو دادند و گفتند که یکسری آزمایشات ژنتیکی روتین باید انجام بشه. راستش من از این مورد که مطب در خود بیمارستان است و اطراف آن هم پر اتاقهای دکترهای غیر مرتبط خوشم نیامد. فکر کنم برای زایمان بیمارستان دی یا لاله مناسب تر باشه به امید زایمانی راحت و خوب برای همه مامانهای مهربون و چشم به راه
سلام

مرجی حون من به ایشون نگفتم حتما می خواهم سزارین بشم.این دفعه که رفتم میگم.

دیشب دیگه داشت اشکم در می امد حسابی بیخواب شده بود و تمام بدنم هم می خوارید، چربشم کردم فایده نداشت تا ساغت 5 صبح بیدار بودم :(((((
باشه مامان جونمی دعوت میکنم ..ولی باید عکس بزاریاااااا

شیلا جون چرا؟؟؟ زنگ میزدی از خانوم دکتر میپرسیدی.....دیگه چیزی نمونده ...اگه سزارین میخوای بهشون بگو ...فکر نکنم دیگه معاینه کنه ...کی وقت داری؟
2706